Jump to content
Dogomania

10 szczeniaków na stacji benzynowej - Jelenia Góra


beta ata

Recommended Posts

Niestety mam bardzo smutną wiadomość. Mama szczeniaczków nie żyje. My też dowiedzieliśmy się o tym z opóźnieniem. Stało się to pod naszą nieobecność. Sądzę, że teraz już trzeba szybciej szukać domów dla szczeniaczków. My też ogłaszamy gdzie możemy, niestety bez oddźwięku.

Link to comment
Share on other sites

W chwili obecnej jest 7 szczeniąt. Jeden zamówiony ma być zabrany w przyszłym tygodniu. Ponieważ ich mamy już nie ma, nie ma ich kto uczyć dalszych zachowań, teraz najlepiej by było gdyby znalazły się w domach ludzi. Wprawdzie są karmione i dbają o nie, ale kojec to nie dom. Trzech chłopców i trzy dziewczynki czeka jeszcze na domy.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro!
Niestety takie niebezpieczenstwo istniało.
Okazuje się, że ogloszenia juz ma robic jakas miejscowa fundacja, więc nie bede teraz robić, bo nie ma sensu dublować. Nie wiem, co za fundacja, bo p. Norbert nie zna nazwy... Umowiliśmy się, że jeśli bedzie taka potrzeba, to załatwię ogloszenia później.
Jesli to ta fundacja, o ktorej myśle, to nie jestem optymistką, bo u nich adopcje bardzo dlugo sie ciągną, przynajmniej dotąd tak było. A tu trzeba zadziałać szybko i konkretnie, bo maluchy zdziczeją same w tej budzie.
No, ale miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i szybko.
Komu szczeniaczka? :-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osiem piesków ma domy, staraliśmy się znaleźć jak najbardziej sprawdzone .Już były informacje z niektórych ,że jest dobrze ,pieski szczęśliwe. Dwie bliźniaczki zabraliśmy my, do Legnicy .Jest dużo pracy ,ale jest dobrze .Nasze psy zaakceptowały nowe. mam prośbę potrzebuję pomocy w znalezieniu domów dla 4 kociaków ,wiem że to forum dla psów ale już nie wiem jak szukać ,a kociaki są w piwnicy i nie mają na naszym podwórzu szans na przeżycie jeśli zaczną wychodzić . Po prostu dzika kotka przyniosła je do nas .pomocy!

Link to comment
Share on other sites

To super, że wszystkie maja domy! Na szczęście szczeniaki zwykle zostają zaakceptowane przez rezydentów. Kiedys mialam podobną sytuacje, miałam dwie duże dorosłe suczki, siostry, nie akceptowały innych psów na swoim terenie, ale gdy przybłakała sie sunia w wieku ok. 6 miesięcy - zaakceptowaly ją , po prostu uznały ją za nieszkodliwe dziecko.

Tu jest dział dla kotów w potrzebie na Dogo:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1206-Koty-w-potrzebie[/URL]

Jest też inne, typowo kocie forum "Miau".

A tę kotkę trzeba wysterylizować... Bywaja akcje strylizacji wolnożyjących kotek, nie wiem, jak to wyglada w Legnicy, ale na "Miau" zapewne znajdzie sie ktos z Legnicy i coś podpowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...