Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Też tak myślę :smile: Poszukuje psa na MP w niedziele!!! Najlepiej pudelka, chińskiego grzywacza lub whippeta! Inne pieski mile widziane!!! Prosze o
odpowiedzi tutaj :smile:[/QUOTE]
Mam borderkę - w dniu wystawy będzie mieć 6 mies. i 2 tyg. To będzie jej pierwsza wystawa.
Jeśli ty chciałabyś z nią i ona z tobą to czemu nie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kooikerka']Też tak myślę :) Poszukuje psa na MP w niedziele!!! Najlepiej pudelka, chińskiego grzywacza lub whippeta! Inne pieski mile widziane!!! Prosze o
odpowiedzi tutaj :)[/quote]

Ja jeszcze myślę nad zgłoszeniem ale prawdopodobnie się skuszę więc jak coś to mogę ci dać moją Molly(grzywacz owłosiony),do tej pory to będzie już biegała po MP więc nie powinno być problemu.Tylko jak będziesz chciała to na pw proszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Ja jeszcze myślę nad zgłoszeniem ale prawdopodobnie się skuszę więc jak coś to mogę ci dać moją Molly(grzywacz owłosiony),do tej pory to będzie już biegała po MP więc nie powinno być problemu.Tylko jak będziesz chciała to na pw proszę[/QUOTE]

tyle ze grzywacze sa w sobote,chyba ze w niedziele bedziesz towarzysko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kooikerka']musze zkorygować swoje ogłoszenie !
Dalej poszukuje psa na MP w niedziele! Mógłby być dog niemiecki lub jakiś chart! Inne pieski również mile widziane ! :)[/quote]

A można w końcu startować w MP czy tylko na zaproszenia. Jak na zaproszenia a ty byś mogła(ja nie moge byłam na MP tylko raz) to miałabym dla ciebie goldenke(19 mies.) same oceny doskonałe. Jest grzeczna jeżeli ma się chleb:lol:

P.S Ale to nie jest pewne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ludek chyba jedzie[/quote]
Acha - bo chciałbym zbić się w pociągu tak, by zająć najlepiej cały przedział i automatycznie wyeliminować przypadkowych przygłupów z którymi miałem do czynienia w ubiegłym roku w drodze z Poznania.
Na poważnie zastanawiam się nad wyjazdem w piątek po południu, noc w hotelu i rano na targi - profilaktycznie zarezerwowałem miejsce.
Dla chętnych: przy zakupie biletu na IC za pomocą www cena wynosi: 33, 44 lub 55 złotych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnetaW']A czy mógłbyć podać link? :oops:
My też z Wawy chyba pociągiem "śmigniemy" dla mojego psiaka mniej męczący jest pociąg niż samochód...[/quote]

Jeżeli chcesz link do wystawy to proszę bardzo . Teraz się skanpnełam że ja wystawiam w sobotkę i bardzo dobrze :)

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]ROZDZIAŁ GRUP FCI NA POSZCZEGÓLNE DNI WYSTAWY:
[/COLOR]Sobota – 10.11.2007 - Grupa 1, 5, 6, 7, 9
Niedziela – 11.11.2007 - Grupa 2, 3, 4, 8, 10[/FONT][/B]



[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_poznan_m&oddzial=poznan[/URL]


a tu odnośniki do wszystkich oddziałów
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=odd&l=pl&odd=N000[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Sylwia dzięki za link do wystaw ale mi chodziło o link do strony gdzie mozna bilet IC zarezerwowac ;).

Mam jeszcze pytanie, w info jest napisane, że do zgłoszenia należy dołączyć kserokopię rodowodu i wpłaty. Czyli mam najwpierw opłacić i później wysłać zgłoszenie? Nie można odwrotnie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...