Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_']Ja ogólnie będę chodzić z numerkiem 115 na ramieniu, a Duke będzie mial najprawdopodobniej chustkę na szyji;)[/quote]


o fajnie ja bede mic koszulke NA WOLI
a haker moze bedzie mial derke moze tez zaloze jakas chustke
a moze wszyscy wezmo chustki zaloza psu albo sobie na reke czy cos

Link to comment
Share on other sites

[B]KaRa_[/B] wchodzisz na zaproszenie które przysłali i musisz okazaś zaświadczenie o szczepieniu, nic więcej. Jeszcze się nie spotkałam żeby sprawdzali rodowód, ja np. nigdy nie zabieram rodowodu bo boję się że gdzieś się zgubi i jest problem! Chyba że ksero...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kucyk_Hermiona.']No tak, akumulatory już się ładują, trochę info wydrukowane, już nie mogę się doczekać :eviltong:
Szkoda tylko, że w Poznaniu będę dopiero od 14 :angryy:

Życzę powodzenia! :cool3:[/quote]

Opłaca ci się na godzine jak większość psów będzie już kończyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morris']Poznaniacy, czy od dworca do tych targów jest daleko? I czy można przejść pieszo?[/quote]
trzeba przejsc po prostu przez ulice :cool3: (Ul.Głogowska) Wychodzac przez głowne wejscie dworca po lewej stronie zobaczysz 'szklane wejscie' i budynki targow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']heheh o 1:45 to ja wyjezdzam :D zeby spokojnie jechac :) bo nigdy nie wiadomo co na drodze moze byc :D[/quote]
wygrałaś = poddaję się hehe:pja tam się nie martwię - goldeny dopiero w niedzielę;)niech się martwi znajoma z którą jadę - ona ma o 10:00 setery;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...