Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fallcia']Tak się składa, że ja pracuję w jednym z poznańskich hoteli i wiem, że to biuro bierze wszystkie miejsca w hotelach (przeważnie). Więc nawet jak chcesz zrobić rezerwację na własną rękę, to dowiesz się, że na ten termin już nie ma miejsc.
Gdyby przypadkowo udało się gdzieś zrobić rezerw. to i tak kasują niezłe sumki za psa - kolejna okazja do zarobku.
Może jakieś motele np. w Strzeszynku, Swarzędzu itp itd.[/quote]

Ja juz zrobiłam rezerwację w moim "stałym" hotelu bez najmniejszych kłopotów, (w żadnym z wymienionych na stronie biura), za psa płace tyle co zawsze (30/za noc) bez żadnej kaucj.
Uważam, że jest to po prosu niemozliwe, aby to biuro miało "monopol" na noclegi w tym terminie. NA Światową było tyle miejsc noclegowych w samym Pozaniu, to tym bardziej nie ma powodu, aby na tegoroczną wystawę miejsca byłyby tylko pod Poznaniem.

Link to comment
Share on other sites

A my na światówce wynajeliśmy mieszkanie 2 pokojowe w centrum Poznania (100 zł za dobę o ile dobrze pamiętam) Mieszkanie czyściutkie, kuchnia wyposażona, łazienka do własnej dyspozycji i możliwość swobodnego przygotowania psa. Do terenu wystawy mieliśmy bezpośredni tramwaj- 20 min a autkiem tylko 10.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ba... Szkoda że to tylko moje marne marzenia. Kusi mnie jak nie wiem co, ale daleko że hej!!! ok.327 kilometrów...
Od Krakowa.
Więc chyba nie pojadę. Ale na wzmiankę o noclegach będę ciekawska. W końcu - może się uda!!!;)

Link to comment
Share on other sites

To chyba będzie nasza debiutowa wystawa chyba,że odważę się w Łodzi wystawić mojego młodego.
Już myślę czy nie wziąć handlera jakiegoś bo boje się,że tak się zestresuję, że nie będę wstanie go wystawić;). Ale też mało kto wystawia ow. australijskie.

Musiałku może spróbój w hotelu TANGO w zeszłym roku można było tam z psami tylko nie wiem jak to z ilością;). Miło będzie kogoś poznać z aussikowego forum;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :) witam czarnuszka :) on ma śliczną białą mordkę :)

ja w zeszłym roku spałam u znajomej ale wtedy miałam mniej psów :)) teraz nie chciałabym jej głowy zawracać więc szukam czegoś z boku gdzie mogłabym spokojnie psy wyprowadzic na spacer a z dojazdem na wystawe nie ma problemu bo Poznan dosc dobrze znam :)

moze znasz jakis spokojny hotel na uboczu lub pensjonat ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Hejka :) witam czarnuszka :) on ma śliczną białą mordkę :)

ja w zeszłym roku spałam u znajomej ale wtedy miałam mniej psów :)) teraz nie chciałabym jej głowy zawracać więc szukam czegoś z boku gdzie mogłabym spokojnie psy wyprowadzic na spacer a z dojazdem na wystawe nie ma problemu bo Poznan dosc dobrze znam :)

moze znasz jakis spokojny hotel na uboczu lub pensjonat ??[/quote]

Właśnie nie bardzo znam bo jak mieszkam tu to ta znajomość nie bardzo mi potrzebna, ale słyszałam,że w hotelu TANGO jest dobrze,ale nie wiem czy z 3psami wpuszczą...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam do Was pytanie:
Czy jesli chce sie wystawiac psa, ktorego rodowod jest jeszcze w przygotowaniiu (:roll:) i napewno do konca terminu zgloszen nie zdarza go wyrobic, to mozna tego psa wogole zglosic do Poznania? :cool1: Dodam ze chodzi o klase szczeniat...
Widze na stronce ze
[quote][FONT=Tahoma][SIZE=2] Do zgłoszenia należy dołączyć kserokopię rodowodu psa oraz dowodu wpłaty.[/SIZE][/FONT][/quote]A nie mozna dolaczyc kopii metryki z adnotacja ze rodowod jest "w przygotowaniu"?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]Ja również się wybieram do Poznania w SOBOTE, mam 2 miejsca wolne dla ludzi a 3-4 dla psów (kierowca wolałbym psy małej lub średniej wielkości). Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze pisać na PW lub na e-maila. Jestem z Gdyni.[/B][/COLOR][/SIZE]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

My chcieliśmy pojechac z naszą małą Gipsy Queen, i startowac w klasie szczeniąt ale nie da rady :-( Urodziła sie 14 maja, więc zgodnie z regulaminem dopiero od 15 listopada będzie mogła byc wystawiana.. wielka szkoda... Teraz to nie wiemy czy w ogóle pojedziemy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']My chcieliśmy pojechac z naszą małą Gipsy Queen, i startowac w klasie szczeniąt ale nie da rady :-( Urodziła sie 14 maja, więc zgodnie z regulaminem dopiero od 15 listopada będzie mogła byc wystawiana.. wielka szkoda... Teraz to nie wiemy czy w ogóle pojedziemy..[/QUOTE]

wielka szkoda...konkurencja tam chyba będzie spora (w gordonach to bardzo pożądane [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/img])

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...