Jump to content
Dogomania

Chihuahua 8-letni rasowy piesek znalazł nowy dom


aneta_chihuahua

Recommended Posts

[FONT=century gothic]To prawda, właścicielka tak napisała:[/FONT]

[COLOR=#000000][I]"Piesek jest bardzo mały, drobniutki, więc rodzina z malutkimi dziećmi raczej odpada, żeby dzieci przypadkowo mu krzywdy nie zrobiły, chociaż dzieci i głaskanie bardzo lubi i cierpliwie znosi "nadmierną" miłość moich siostrzenic. Myślę, że najlepszą opcją dla niego byłby dom z ogrodem, gdzie mógłby swobodnie biegać, chociaż tak naprawdę biegania dużo nie potrzebuje, ale jak już pisałam nie wiem jak odnalazłby się w mieszkaniu, w którym miałby spędzać cały dzień np. czekając na swojego pana."

[FONT=century gothic]ale może poczekajmy jak wróci...
[/FONT]
[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mi sie wydaje ze mieszkanie w bloku to nie jest problem. przeciez to maly piesek i spokojnie w mieszkaniu ma duzo przestrzeni.
sama mam chi a mieszkam w bloku. z tym ze ja mam ogrodek pies kiedy chce moze wyjsc. ale jak mnie nie ma to siedzi w mieszkaniu.
to sa wlasnie psy ktore odnajda sie w bloku.

a jesli chodzi o dziecko to sama powinnas wiedziec czy dla twojej corki taki pies jest odpowiedni. czy mu nie zrobi krzywdy nawet nieswiadomie.

ona juz ma tyle lat ze powinna zrozumiec duzo.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem na miejscu, przeczytałam wszystkie posty. Ogłoszenie jest aktualne, ponieważ byłam za granicą i nie odbierałam telefonów. Odnośnie siedmiolatki to uważam, że jeśli dziewczynka miała kontakt z psami, jest rozsądna to nie będzie problemu. Małe dzieci to chodziło mi raczej do 4 lat, chociaż to też zależy od dziecka i świadomości. Nie jestem pewna co do bloku, bo jak pisałam Gringo w bloku nie mieszkał. Często jest tak, że kiedy przychodzi do domu kręci się i nie może znaleźć miejsca. Może to wynika z tego, że lubi towarzystwo naszej obronnej suczki, która jest na podwórku. Szczerze powiem, że nie wiem jak Gringo odnalazłby się w mieszkaniu i czy nie byłoby żadnych kłopotów. Jeśli [COLOR=#4444FF][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/155479-monika131106"]monika131106[/URL] [/COLOR][COLOR=#000000]zdajesz sobie sprawę, że [/COLOR][COLOR=#000000]Gringo może potrzebować czasu,[/COLOR][COLOR=#000000] żeby się odnaleźć możemy kontynuować temat. On ma już swój wiek, swoje przyzwyczajenia i może nie być mu łatwo się przestawić. Podkreślam tu minusy, żebyś była świadoma, że to nie młodziutki piesek i może mieć problemy adaptacyjne w zupełnie dla niego nowym otoczeniu. pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Możesz napisać coś od domku? I z ogłoszenia ten domek? Umowa, wizyta itd?
Powodzenia pieseczku :)[/QUOTE]

Gringo trafił do 17 -letniej dziewczyny i jej mamy, które są miłośniczkami zwierząt, niedawno odszedł śmiercią naturalną ich pies. Mieszkają na wsi,mają ogromne podwórko. Gringo ma podobne warunki jak u nas, a na tym bardzo mi zależało, żeby w zależności od jego ochoty był albo na podwórku albo w domu. Znalazłam osobę, która odbyła wizytę przedadopcyjną, skrupulatnie sprawdziła warunki i wypytała o wszystko. Podpisaliśmy też umowę adopcyjną. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję wszystkim a przede wszystkim Tobie Iwono za pomoc i wsparcie. pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...