Jump to content
Dogomania

Antykoncepcja-Wczesna Pilna Pomoc


Comcia

Recommended Posts

Witam,byłam ostatnio u weterynarza zapytać o antykoncepcje 5 miesięcznej suczki i zalecił tabletki.Kupiłam podałam ale w internecie pisze że przed pierwszą cieczką nie powinno się jej stosować !! Jestem zła na siebie i na niego :angryy: nie wiem już co myśleć:shake::shake:.Proszę Was o pomoc !!

Link to comment
Share on other sites

zalecają po pierwszej cieczce,gdyż można przewidzieć kiedy będzie nastę;na i wiadomo kiedy można podać tabletkę/zastrrzyk anty.ja dawałam zastrzyk anty koty 4-5 m-cznemu czyli przed pierwsza ruja-nic mu sie nie dzieje.ale ja bym obserwowała sunie,tabletki jesli zaczęłas podawaj-oczywiście konsultuj z lek wet.
jeśli sunia nie będzie sunia hodowlana to zamioast hormonów pomyśl o sterylizacji,nawet przed pierwsza cieczką

Link to comment
Share on other sites

Nazwa tych tabletek to -.Wpisałam w internecie i wyskakują ludzkie !! Ja już nie wiem co mam robić a wet nie pozwolił przerywać bo będzie miała krawienia z dróg rodnych.I po tych tabletkach tak jakby przysypia HELP ME !

Edited by Comcia
Link to comment
Share on other sites

Niestety tamte tabletki wywołały lekkie zaczerwienie pochwy i ...Byłam u weta 'Bernardyn' przepisał leki które odkażają strefy intymne... :) Pomaga ale suczka piszczy i wylizuje a niedługo się skończą :( Co może wywoływać właśnie zapalenie siusiawki ?? (Nie lubie powtarzać słowa pochwa ;))


EDIT: Suka wyleczona :(

Edited by Comcia
Zapomniałam ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...