Jump to content
Dogomania

Zostawianie psa pod sklepem...


chicken

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozytywem rzucę, a co :D.
Wczoraj lało u nas caaały dzień, w nocy tysh i dalej pada:mad:, ale:
jechałam wieczorem do 'Piotra i Pawła' po zakupy, mykam z auta między kroplami do wejścia i mnie stopuje:crazyeye:... Przy wejściu, w strugach deszczu, stoi rudo-biały akita, a obok niego jego Pan:multi:. Druga połowa Pana pewnie zakupy robiła. To się nazywa wierny przyjaciel, nie?:D Jak mokniemy, to raaazem!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

też nie jestem za zostawianiem psa pod sklepem mojej znajomej mąż zostawiłswoją 10letnią bokserke pod sklepem i zapomniał o niej i wyszedłtylnym wyjśćiem a pies biedny siedział uwiązany 2 godziny dopiero ochrona się zorientowała i zadzwonili po schronisko :placz:co ta biedna suka tam przeżyła nie do opisania była w szoku nawet jak po nią pojechali właśćiciele to się nie cieszyła:shake:choć przyznam że mnie dziś to samo prawie się przytrafiło ale na szczęście mam czujnego ONKA i zaczeła straszliwie ujadać jak odchodziłam a jej nie wziełam:oops:to świadczy o jej miłośći i mądrośći :loveu:było mi strasznie głupio a to dlatego że jej nie biore na zakupy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Pies raczej nie bo spokojny jest i wszystko przyjmuje ze stoickim spokojem,
jak sobie czeka przed osiedlowym sklepikiem to nie wyje ani nie szczeka - wie że jak Pani wyjdzie ze sklepu to będzie coś smacznego ;)[/QUOTE]

a w tym czasie ktoś inny może przyjść z czymś smacznym i pies ze stoickim spokojem odjedzie od sklepu z fajnym panem/panią co ma smakołyki ;) powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']ja się zastanawiam czy psa można pozostawić po czymś takim jak centrum handlowe np. M1, tam są takie uchwyty na rower no i tam psa przywiązać, zadaszenie jest, tylko czy by się ochrona nie rzucała ?[/quote]

wiesz co? sama się przywiąż pod hipermarketem na kilkanaście minut czy godzinę.
jak idziesz na zakupy do hipermarketu to miejsce psa jest w domu.

Link to comment
Share on other sites

Tylko że jak pies jest twoim towarzyszem i idziecie na długą wycieczkę a Ty potrzebujesz iść do toalety lub coś do picia kupić to po prostu musisz na chwilę go zostawić i już.
Do Pauli lodz : nie lubię niegrzecznych uwag.
Chcemy szanować zwierzęta a nie umiemy szanować innych ludzi. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko że jak pies jest twoim towarzyszem i idziecie na długą wycieczkę a Ty potrzebujesz iść do toalety lub coś do picia kupić to po prostu musisz na chwilę go zostawić i już.
Do Pauli lodz : nie lubię niegrzecznych uwag.
Chcemy szanować zwierzęta a nie umiemy szanować innych ludzi. :shake:[/quote]

dla mnie wyrazem szacunku dla zwierzęcia jest nie zostawianie go pod hipermarketem.
coś do picia można kupić w kiosku lub małym sklepie gdzie możesz wejść z psem ewentualnie zostawić go na 30 sekund a nie kilkanaście minut.

Link to comment
Share on other sites

jak ktoś zostawi małego słodkiego pieska lub szczeniaczka to mu na bank ukradną ale jak będzie to duży pies to raczej wątpie:shake: do mojej KERY raczej nikt się nie zbliży :cool3: jest bardzo cięta na obcych :angryy: a także na niektółrtch znajomych:evil_lol: więc się nie boje że ją ukradną:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko że jak pies jest twoim towarzyszem i idziecie na długą wycieczkę a Ty potrzebujesz iść do toalety lub coś do picia kupić to po prostu musisz na chwilę go zostawić i już.
Do Pauli lodz : nie lubię niegrzecznych uwag.
Chcemy szanować zwierzęta a nie umiemy szanować innych ludzi. :shake:[/QUOTE]

Picie biorę z domu, ewentualnie kupuję w miejscu gdzie mogę wejść z psem.
Planuję czas tak aby nie musieć szukać toalety.
Nie muszę zostawiać psa pod żadnych sklepem i tego nie robię. Tak jak nie zostawię pod sklepem dziecka.

Zwierzęta szanuję i uwielbiam, między innymi za to że nie mają tak genialnych pomysłów jak zostawianie pod sklepem innych. Ludzi szanować nie muszę, ale staram się ich tolerować.

Link to comment
Share on other sites

aneta79 "ciętością" psa nie ma chyba się co chwalić, a tym bardziej nie jest to powód, dla którego można psa zostawić pod sklepem.
Ja bym mogła.. bo mój pies jest bezpieczny dla otoczenia pod moją kontrolą. Gdybym go zostawiła (przy moim szczęściu ściągania pecha) pewnie by czekała na mnie policja, bo ktoś podszedł/potknął się/upadł itp., itd.

Dogo07 - zostawianie psa pod M1 nie jest długą wyprawą z psem na spacer, więc.. wybacz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tylko że jak pies jest twoim towarzyszem i idziecie na długą wycieczkę a Ty potrzebujesz iść do toalety lub coś do picia kupić to po prostu musisz na chwilę go zostawić i już.
[/quote]
[B]Kto chce[/B][B] szuka sposobów[/B], [B]kto nie chce szuka powodów[/B]


A koło marketu w mojej okolicy widziałam specjalnie wydzielony teren ze specjalnymi kołkami do których możnaby przywiązać psa i tabliczke - tu spokojnie możesz zostawić swojego psa (czy jaoś tak podobnie) :shake: Wcale mi się to nie podoba, bo biedne psy czekają na swoich właścicieli, ujadają, trzęsą się z zimna...

Link to comment
Share on other sites

aneta79 - to jak to wspomniano wyzej nie chodzi o kradziez psa.
sytuacja z zycia wzieta, pewna dziewczyna na dogo chciala sie dowiedziec co mozna jej poradzic bo przywiazala psa na chwile przed bank i wszedl jakis pijaczek ktory zaczal psa zaczepiac, pies najwyczajniej w swiecie ugryzl tego menela i dziewczyna miala klopoty, bo nie upilnowala psa....
jesli nie bedzie to pijaczek to moze byc tez inna osoba ktora bedzie chciala poglaskac,
albo inny wariant - malo to lazi łebków ktorzy dla zabawy rzucaja w psy kamieniami czy butelkami?

wystarczy uzyc troche wyobrazni, bo zyjemy na takim a nie innym swiecie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...