Jump to content
Dogomania

Nowa sunia w domu, prośba o krótkie porady.


aasika

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Aneta Nowak']Więc, żeby uświadomić Panią xxxx52: ktoś niedawno rzekł:Nie bądź leniuszkiem, w google wszystko można znaleźć :) Z mojej strony ortograficznego i gramatycznego offa koniec ;)[/QUOTE]
masz racje,ach dzisiaj to jestem potwornym leniem nawet mnie sie niechce zagladac do internetu ,bo od rana musze po zakupach piec ciasta ,bo moja wnuczka ma jutro pierwszy dzien szkoly ,potem odiewiedziny rodziny w sprawie pieska, tak prawie 2 godziny dialogu,spcery z psami .tak wiec przyznam sie nie chce mnie sie juz dalej szukac ,a ciekawska jestem jak zwykle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aneta Nowak']Alez ja o demonizowanie nie personalnie do Ciebie,naprawdę..Daleka jestem od tego.
...[/QUOTE]
Nawet jeśli,to daleko jestem od obruszania się :) Co do karmy- po RC moje "maleństwo" miało potworne rozwolnienie :shake: Josera moim zdaniem jest OK, również Hill's u mnie się sprawdził. Tutaj niestety musisz sama przetestować, co suni najbardziej będzie pasowało. No i Tobie oczywiście - czy decydujesz się na suchą karmę, czy zamierzasz gotować. Obserwuj małą - nie tylko biegunki mówią o tym czy karma jest dobra. Patrz, czy się nadmiernie nie drapie, czy sierść nie jest matowa lub za dużo jej wypada, czy nie łzawią mocno oczy i czy w uszach nie zbiera się duża ilość wydzieliny. Te wszystkie objawy mogą świadczyć o alergii na pożywienie.

Edited by zuanna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuanna']Nawet jeśli,to daleko jestem od obruszania się :) Co do karmy- po RC moje "maleństwo" miało potworne rozwolnienie :shake: Josera moim zdaniem jest OK, również Hill's u mnie się sprawdził. Tutaj niestety musisz sama przetestować, co suni najbardziej będzie pasowało. No i Tobie oczywiście - czy decydujesz się na suchą karmę, czy zamierzasz gotować. Obserwuj małą - nie tylko biegunki mówią o tym czy karma jest dobra. Patrz, czy się nadmiernie nie drapie, czy sierść nie jest matowa lub za dużo jej wypada, czy nie łzawią mocno oczy i czy w uszach nie zbiera się duża ilość wydzieliny. Te wszystkie objawy mogą świadczyć o alergii na pożywienie.[/QUOTE]
W przypadku jedzonka gotowanego warto wspomnieć o suplementacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ojej czyzybys miala pierwszego psa?
to jest najlepszy kawal tygodnia to co napisalas ,co za bzdury!
Czy cos sie zmienilo przez 3 lata?Moze to ze sie psy staly sie 3 letnie.Hi[/QUOTE]



Ojej, czyżbyś obudziła się po 30letniej śpiączce, że tak się dziwisz, iż WSZYSTKO się zmienia? :evil_lol:

Weź Ty się lepiej zajmij tymi swoimi wnukami i skończ już chrzanić trzy po trzy, bo aż żal tyłek ściska...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Koszmaria']pomyśl o zachipowaniu psinki.

książki o psach pani Mrzewińskiej[napisała też genialny blog o szczeniaku w domu!],Zuli Przybylińskiej[o socjalizacji][/QUOTE]

BARDZO dziękuję za polecenie tych pozycji. Właśnie czekam na szczeniaka i chociaż "całe życie mieszkałam z psami", to dopiero teraz wiem, jak mało rozumiałam :( Dzięki Tobie będę mądrzejsza :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...