Jump to content
Dogomania

Ogi - kudłaty mini oneczek już grandzi w nowym domku..


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']właśnie poszło[/QUOTE]

JaMniIŚ nic z tym nie zrobie bo przyszła miniaturka 42/42 pikseli, a więc jeszcze dużo mniejsze niż to, które wkleiłaś na wątku. Ale dobra, wierzymy że to Ogi :diabloti:.
Prosze napisz cos więcej jak tam sytuacja wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Wiolą, jest już z górki :D Ogiś miał dziś pranie szaty :D Jak to zestresowany psiak, dużo na początku chodził, tam i z powrotem, a Gaja za nim :D potem zaanektował jej posłanko ( bo Ogiś lubi takie różne posłanka przecież) i zaakceptowała to, zgrzyt był przy michach, ale to jest do ogarnięcia, zreszta nie wymagajmy od pierwszych chwil, żeby sie psy żarłem dzieliły, a tak po za tym to chyba wszystko super, zdjęcie mnie rozwaliło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']JaMniIŚ nic z tym nie zrobie bo przyszła miniaturka 42/42 pikseli, a więc jeszcze dużo mniejsze niż to, które wkleiłaś na wątku. Ale dobra, wierzymy że to Ogi :diabloti:.
Prosze napisz cos więcej jak tam sytuacja wygląda.[/QUOTE]

Wysyłam Reni na fb w takim razie

Link to comment
Share on other sites

pierwsza nocka za nimi, ciekawe czy ciężko było. Na pewno było mu gorąco bo nie nawykł do takich temperatur, mógł łazić w związku z tym po domu i głośno dyszeć. Mógł też sie po prostu zlać albo zrobić coś grubszego :diabloti:.
Na co stawiacie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...