Jump to content
Dogomania

ZETA CUP 2013, Montenegro 19-23 09.2013 -- MARATON 5 CHAMPIONATÓW


Recommended Posts



Planujemy wybrać się na mały maraton [FONT=Verdana][B][COLOR=#000000]do Czarnogóry 19[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Verdana][B][COLOR=#000000] - 23. 09.2013
[/COLOR][/B][/FONT]
Termin bardzo krótki, ale można uzyskać co najmniej 5 Champonatów
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000000]
(Champion Czarnogóry[/COLOR], [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Champion Cypru,[/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Champion Bułgarii,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Champion Azerbejdżanu, Champion Gruzji[/FONT][/COLOR])
[CENTER][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]

2 X CACIB DANILOVGRAD - CHAMPION CZARNOGÓRY[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000]
[FONT=Tahoma]
2 X CAC GRUZJI - [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]CHAMPION [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma] GRUZJI [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]
[/FONT]
[FONT=Tahoma]2 X CAC AZERBEDŽAN - [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]CHAMPION [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]AZERBEDŽAN[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]
[/FONT]
[FONT=Tahoma]2 x CAC CYPRU - [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]CHAMPION CYPRU[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]
[/FONT]
[FONT=Tahoma]2 X CAC BUŁGARII - [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]CHAMPION BUŁGARII[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]

[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[B]jedziemy busem,
czekamy na chętnych,
[/B][B][COLOR=#000000]kontakt: [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[TABLE="class: style200, width: 0"]
[TR]
[TD="class: style217"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: style215"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by Michał13
Link to post
Share on other sites

OPŁATY ZA WYSTAWY W CZARNOGÓRZE


1. CAC CYPRU I i CAC CYPRU II (dwie wystawy)
1 pies - 60 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]championat -40 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]
2. CAC GRUZJI I i CAC GRUZJI II (dwie wystawy)
1 pies - 60 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR] championat -40 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]
3. CAC AZERBEJDŻANU I i CAC AZERBEJDŻANU II (dwie wystawy)
1 pies - 60 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR] championat -40 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]
4. CAC BUŁGARII I i CAC BUŁGARII II (dwie wystawy)
1 pies - 60 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR] championat -40 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€[/FONT][/COLOR]5.

5. CACIB DANILOVGRADU I i CACIB DANILOVGRADU II (dwie wystawy)
1 pies -jedna wystawa 35 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]1 pies -dwie wystawy 60 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]championat -30 [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]€
[/FONT][/COLOR]
czekamy na chętnych
kontakt: [email][email protected][/email]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wykaz sędziów na maratonie

[B]Сентябре 19.[/B]
[B]CAC CYPRUS 1 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

II FCI GROUP
Dragan Vidović (MNE)

III FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

IV FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

V FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

VI FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

VII FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

VIII FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

IX FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

X FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB[B])[/B]

[B]CAC BULGARIA 1 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Vojislav Brajović (MNE)

II FCI GROUP
Vladan Šamšal (MNE)

III FCI GROUP
Vojislav Brajović (MNE)

IV FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

V FCI GROUP
Pero Čelebić (MNE)

VI FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

VII FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

VIII FCI GROUP
Pero Čelebić (MNE)

IX FCI GROUP
Kamen Litov (BUL)

X FCI GROUP
Pero Čelebić (MNE)


[B][B]CAC GEORGIA 1 15.00 h[/B][/B]

I FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

II FCI GROUP
Vanja Dupanović (MNE)

III FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

IV FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

V FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

VI FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

VII FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

VIII FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

IX FCI GROUP
Antonio Mračević (MNE)

X FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

[B]CAC AZERBAIJAN 1 15.00 h[/B]

I FCI GROUP
Pero Čelebić (MNE)

II FCI GROUP
Vojislav Brajovic (MNE)

III FCI GROUP
Pero Čelebić (MNE)

IV FCI GROUP
Dubravka Dumezić (MNE)

V FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

VI FCI GROUP
Dubravka Dumezić (MNE)

VII FCI GROUP
Dubravka Dumezić (MNE)

VIII FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

IX FCI GROUP
Zaur Agabeyli (AZ)

X FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

[B][B]Сентябре [/B] 20.[/B]

[B]CAC CYPRUS 2 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

II FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

III FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)

IV FCI GROUP
Slavoljub Krković (MNE)

V FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

VI FCI GROUP
Slavoljub Krković (MNE)

VII FCI GROUP
Slavoljub Krković (MNE)

VIII FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

IX FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

X FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)


[B]CAC BULGARIA 2 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

II FCI GROUP
Kamen Litov (BUL)

III FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

IV FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

V FCI GROUP
Vojislav Brajovic (MNE)

VI FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

VII FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

VIII FCI GROUP
Vojislav Brajovic (MNE)

IX FCI GROUP
Momcilo Milic (MNE)

X FCI GROUP
Vojislav Brajovic (MNE)



[B]CAC [B]GEORGIA [/B]2 15.00 h[/B]

I FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

II FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

III FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

IV FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

V FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

VI FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

VII FCI GROUP
Vojislav Brajovic (MNE)

VIII FCI GROUP
Miodrag Vreteničić (MNE)

IX FCI GROUP
Dragana Terzić (MNE)

X FCI GROUP
Miljko Bulajić (MNE)

[B]CAC [B]AZERBAIJAN [/B]2 15.00 h[/B]

I FCI GROUP
Zaur Agabeyli (AZ)

II FCI GROUP
Vanja Dupanović (MNE)

III FCI GROUP
Dragan Radulović (MNE)

IV FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

V FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

VI FCI GROUP
Dragan Radulović (MNE)

VII FCI GROUP
Dragan Radulović (MNE)

VIII FCI GROUP
Zaur Agabeyli (AZ)

IX FCI GROUP
Momčilo Milić (MNE)

X FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)


[B]Сентябре 21[/B]

[B]CACIB DANILOVGRAD 1 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Dragana Terzić (SRB)

II FCI GROUP
Dragana Terzić (SRB) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso
Natalia Leonova (RUS) - других пород

III FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

IV FCI GROUP
Chris Zeniou (CY)

V FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

VI FCI GROUP
Dejan Živadinović (SRB)

VII FCI GROUP
Dejan Živadinović (SRB)

VIII FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY)

IX FCI GROUP
Saša Kitanović (SRB)
X FCI GROUP
Erodotos Neoftou (CY[B])[/B]

[B]Сентябре 22[/B]

[B]CACIB DANILOVGRAD 2 10.00 h[/B]

I FCI GROUP
Sanja Vreteničić (MNE)

II FCI GROUP
Natalia Leonova (RUS) – Rottweiller, Deutscher Boxer, Cane Corso
Zaur Agabeyli (AZ) - других пород

III FCI GROUP
Natalia Leonova (RUS)

IV FCI GROUP
Dejan Živadinović (SRB)

V FCI GROUP
Sanja Vreteničić (MNE)

VI FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

VII FCI GROUP
Vasko Mudreša (MNE)

VIII FCI GROUP
Dejan Živadinović (SRB)

IX FCI GROUP
Vojislav Brajović (MNE)

X FCI GROUP
Dejan Živadinović (SRB)


cały czas czekamy na chętnych
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]kontakt: [/COLOR][/COLOR][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...