Jump to content
Dogomania

Basko-kalendarz. Świetny pomysł!


AlaNowak

Recommended Posts

Witam wszystkich zakochanych z baskach:D No więc nowy temat dotyczy bardzo fajnego pomysłu, który został wymyślony przez... nie pamiętam kogo:P Ale już mówię o co chodzi. Pewni psiarze (tzn bullowcy) wymyślili kalendarz ze swoją rasą! Wyszło im to w 2007r. wspaniale. Chcieliby zrobić to samo dla miłośników innych ras! Co myślicie o powstaniu basko-kalendarza? Zapraszam na [URL]http://www.kalendarz.ergiebe.pl[/URL] po szczegóły;)

PS. Według mnie jest to znakomity pomysł, gdyz chyba jeszcze nigdy nie było kalednarza z naszą ukochaną rasą, a chyba każdy zakochany w basenji chciałyby, aby fotki nie tylko psów "jego" rasy, ale także zdjęcia jego psa/psów były w kalendarzach, na kubkach itd:) Taka jest moja opinia na ten temat. A wy co o tym myślicie? Wystarczy ok 30 zdjęć:D Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

pomysł dobry

Basenji mówi prawde takie kalendarze w Polskiej wersji są robione na zamówienie już od dwóch lat przez Asiaczka. Ja jestem z nich zadowolona bardzo. Zeszłoroczny był fajny, a tegoroczny moim zdaniem jest jeszcze lepszy, pięknie prezentuje się na ścianie. Uwielbiam patrzeć na basenji, a jeszcze na swoje to wogóle rewelka.
Jestem za.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='YaBear-CubCammy']mamten bardziej intrygowal i kusil do zagladniecia:P wedlug mnie[/quote]
Tak, ale
[QUOTE]5. Jeśli jednak rozpoczynasz nowy wątek, zatytułuj go w sposób czytelny i zrozumiały, by inni użytkownicy wiedzieli, czego topic dotyczy. Tytuły: „Pomocy”, „?”, „ ” są nieczytelne i nie zawierają żadnych informacji.
[/QUOTE]

i w 100% sie z tym zgadzam bo jak kazdy by tytuowal tak watki to byl by wielki balagan i wkoncu nikt by na takie watki nie wchodzil.
Nie mowiac juz o tym ze draznia mnie takie tytuly z ktorych nic nie wynika:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzięki za te 2 psiaki, które mamy
Nie wierzę w to, że nie uzbiera się grupka ludzi, która chce zobaczyć swojego psiaka w kalendarzu. Serdecznie zapraszam do pakowania zdjęć jest jeszcze trochę czasu na to aby powstał polski kalendarz z waszymi psami






[IMG]http://kalendarz.ergiebe.pl/images/banerka.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken'][COLOR=green][B]Zmienilam tytul watku na bardziej czytelny.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=green]Na przyszlosc, prosze Was abyscie ukladali bardziej czytelne tytuly aby bylo wiadomo o czym jest dany watek.[/COLOR][/B][/quote]
Coś się moderator za bardzo rządzi.
To jest jednak forum dla użytkowników a nie jakichś modów.
zdrówko:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='lately']Dzięki za te 2 psiaki, które mamy
Nie wierzę w to, że nie uzbiera się grupka ludzi, która chce zobaczyć swojego psiaka w kalendarzu. Serdecznie zapraszam do pakowania zdjęć jest jeszcze trochę czasu na to aby powstał polski kalendarz z waszymi psami

[/quote]

Wygląda na to ze w basenji każdy robi sam swój kalendarz !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...