Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Więc odwiedziliśmy Loganka, który.... nie poznał nas i chował się za właścicielami. ;) Poczytuję to za dobry znak. ;) Widać było, że szczególną więź ma z chłopcem, Bartkiem. Byliśmy bardzo krótko, przelotem, bo spędzaliśmy Sylwestra na odludziu, a wracaliśmy przez okolice Logana, więc wpadliśmy. Poza tym chłopak wygląda pięknie, sierść ma zdrową, bujną. :) W pewnym momencie jakby nas sobie przypomniał, wzdrygnął się i ucieszył jednocześnie z miną "ale jak to???" i zszokowany poszedł zajmować się swoimi sprawami. Dalej jest strachulec straszny, ale radzą sobie z nim całkiem nieźle, np. gdy przychodzi ktoś obcy, to zamykają go w pokoju, a wypuszczają, gdy wszyscy już usiądą, co jest dla niego mniej straszne. Miał na sobie piękne szeleczki oraz wygrawerowaną adresówkę. Chodzą na długie spacery, ale z linki jeszcze nie puszczają. Jedynie po ogrodzie chodzi luzem. Więc wszystko w najlepszym porządku. :) Widać, że jest kochany, z wzajemnością. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nutusia napisał:

Cudnie! Też mam na koncie parę tymczasów, które udają, że mnie nie znają ;) Z jednej strony trochę przykro, a z drugiej bardzo się cieszę, bo to oznacza, że nie chcą zamienić obecnego życia nawet na to u mnie :D

Dokładnie. :) Tym bardziej, że tam ma naprawdę lepsze warunki niż u nas, w bloku, na czwartym piętrze, w ciasnym mieszkaniu, w dużym mieście... A i moje chłopaki są szczęśliwsze. Jak spotkali Logana, to przypomniałam sobie, jak upierdliwy dla nich był. ;) Po chwili spotkania Buddy prosił mnie "weź go ode mnie". 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
2 godziny temu, Bonsai napisał:

Ze starej gwardii jest tylko Lupus. Shaggy i Boniek grzeją dooopki w super domkach. :) 

super. Bardzo się cieszę.:) A jak funkcjonuje przytulisko ? Dalej są wolo i czy polepszono warunki psiakom ? Ile psiaków tam jest aktualnie. ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...