Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Złych wieści jest więcej. Lupus uciekł z DS, w piątek. Dowiedział się o tym dziś Wojtek, który zadzwonił do nich umówić się na spotkanie.

Niestety jego DS jest na terenie gminy, która ma podpisaną umowę z Wojtyszkami... Jutro będę dzwonić po gminach, wypytywać czy wyłapali jakiegoś psa, i do firm utylizacyjnych... W Schronisku w Kaliszu na pewno go nie ma.

Inny problem jest taki, co z nim zrobić, jeśli sie znajdzie. Do tych ludzi nie chcę go oddawać. A Gołuchów - co zrobi z psem, który trafi do nich kolejny raz? Już usypiali zdrowe psy.

Tych, którzy mają fb proszę o udostępnianie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/782840421799157/

Bejotko, porobisz ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

 

Złych wieści jest więcej. Lupus uciekł z DS, w piątek. Dowiedział się o tym dziś Wojtek, który zadzwonił do nich umówić się na spotkanie.

Niestety jego DS jest na terenie gminy, która ma podpisaną umowę z Wojtyszkami... Jutro będę dzwonić po gminach, wypytywać czy wyłapali jakiegoś psa, i do firm utylizacyjnych... W Schronisku w Kaliszu na pewno go nie ma.

Inny problem jest taki, co z nim zrobić, jeśli sie znajdzie. Do tych ludzi nie chcę go oddawać. A Gołuchów - co zrobi z psem, który trafi do nich kolejny raz? Już usypiali zdrowe psy.

Tych, którzy mają fb proszę o udostępnianie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/782840421799157/

Bejotko, porobisz ogłoszenia?


Nawet nie raczyli nikogo poinformować o ucieczce, pewnie nic byśmy nie wiedzieli gdyby nie Wojtek chcący umówić się na spotkanie. Ciekawe, czy chociaż go szukają?
Szkoda nawet słów. Oby się znalazł.
Link to comment
Share on other sites

Niestety Lupus ma krew hasiora i pewnie po nim "szwendalskie" zapędy. Uciekł im z posesji czy z mieszkania? 

To jest następny przykład mojej tezy że ludzie biedni często nie są biedni bo życie im tak się ułożyło tylko dlatego że są nieodpowiedzialni i żyją chwilą. Nie przejmują się niczym i jest im tak dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Tak... Aczkolwiek nie jest to dobra wiadomość. Opcje są dwie, nie wiem która gorsza: albo oddadzą go tej rodzinie, albo uśpią. Działam, by wydostać go stamtąd jak najprędzej.

mam nadzieje ,że gmina doceni Waszą działalność dzięki , której już tak mało psów jest w przytulisku i nie zrobią czegoś tak okropnego...Czy zostały te same władze co uśpiły Rudiego czy są nowe ?

Lepiej aby nie wrócił do tej nieodpowiedzialnej rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...