Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

A co z Etną? Coś mi chyba umknęło?? Ma domek?

Karmelka i Felka nie dostałam do ogłoszeń :( Resztę ogłaszam plus Raksę, Lupusa i Logana (w ogłoszeniach ciągle mu na imię Diego - może zostać, czy zmienić?)

 

Bejotko, Etna pojechała do DS dwa dni temu.

Zapraszamy na wątek : http://www.dogomania.com/forum/topic/143130-etna-z-przytuliska-g-pojecha%C5%82a-do-ds-teraz-trzymamy-kciuki-za-aklimatyzacj%C4%99/page-39
 

A Karmelek to taki fajny psiak i jeszcze dzieciak chyba, trzeba go szybko ogłaszać żeby nie trafił przez adopcję gminną na łańcuch albo do kojca.

Link to comment
Share on other sites

A co z Etną? Coś mi chyba umknęło?? Ma domek?

Karmelka i Felka nie dostałam do ogłoszeń :( Resztę ogłaszam plus Raksę, Lupusa i Logana (w ogłoszeniach ciągle mu na imię Diego - może zostać, czy zmienić?)

 

A, to dlatego Karmelek tak długo czeka. Myślałam, że znajdzie dom w try miga, bo ładny i młody, a tu cisza...  Tymczasem po prostu przegapiliśmy i nie podesłaliśmy Bejotce do czarowania. ;) Tutaj są zdjęcia i opis: http://www.dogomania.com/forum/topic/131853-przytulisko-g-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-miłości-uśpili-rudiego/page-145#entry15972373przy czym już waży więcej niż 8 kg. ;) Piszmy, że będzie pieskiem średniej wielkości. 

 

A Felek nie nadaje się jeszcze do ogłoszeń (to ten Rudy niewychodzący z budy). 

 

Co do Logana, niech na razie będzie Diego, a jak w końcu zrobię nowe zdjęcia, to zaktualizujemy w ogłoszeniach i imię, i tekst, ok? :)

Link to comment
Share on other sites

W przytulisku są:
1. Aston (ale jutro przyjeżdża odwiedzić go Pan i jeśli polubi się z jego suczką, to ma dom)
2. Shaggy
3. Karmelek
4. Felek (jedzie na miejsce Etny)
5. Gucio (jedzie do DS)
6. Ptyś
7. Boniek

czyli jeśli dobrze pójdzie, zostaną 4 psy :)

 

Tak dobrego wyniku jeszcze nie mieliśmy :-)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/slodki-karmelek-CID103-ID98Ex7.html]KARMEL[/URL]

 

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

W przytulisku są:
1. Aston (ale jutro przyjeżdża odwiedzić go Pan i jeśli polubi się z jego suczką, to ma dom)
2. Shaggy
3. Karmelek
4. Felek (jedzie na miejsce Etny)
5. Gucio (jedzie do DS)
6. Ptyś
7. Boniek

czyli jeśli dobrze pójdzie, zostaną 4 psy :)

 

Czy był Pan z wizytą zapoznawczą u Astona?

Link to comment
Share on other sites

Tylko jakoś nie zagłówkują, że Aston kolejny tydzień będzie tkwił w przytulisku. Jestem taka przewrażliwiona, że to mi od razu rzuca cień podejrzenia na tych ludzi - trudno, tak mam... Ja bym nie mogła spać po nocach, gdybym wiedziała, że to TEN pies i kazałam mu czekać jeszcze TYDZIEŃ.

Link to comment
Share on other sites

Bejotka, dokładnie mam jak Ty. O Dolarku podjęliśmy decyzję w piątek wieczorem ,a w sobotę jechaliśmy  150 km w największej tamtej zimy zawiei z prędkości 30 km / godzinę .

Ale mogą być jakieś uwarunkowania ,że nie mogli wczoraj go zabrać. Staram się zawsze przyjąć pozytywny punkt widzenia dla " winnego".

Link to comment
Share on other sites

KARMEL

 

olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

 

 

Bejotka, jesteś jak błyskawica!! :) Dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, w ramach wiosennego przeglądu moich psów robię im coroczne badania krwi i kału. W ramach poszukiwań znalazłam ciekawą promocję w jednej z warszawskich lecznic obejmującą badanie ogólne krwi – profil diagnostyczny (1. Morfologia, 2. AST - aminotransferaza asparaginianowa, 3. ALT - aminotransferaza alaninowa, 4. AP - fosfataza alkaliczna, 5. GGTP - gamma-glutamylotranspeptydaza, 6. Kinaza keratynowa, 7. Amylaza, 8. Bilirubina całkowita, 9. LDH, 10. GLDH, 11. Cholesterol, 12. Trójglicerydy, 13. Lipaza, 14. Sód, 15. Potas, 16. Chlorki, 17. Wapń, 18. Fosfor, 19. Magnez, 20. Żelazo, 21. Fruktozamina, 22. Glukoza, 23. Kreatynina. 24. Mocznik, 25. Białko całkowite, 26. Albuminy, 27. Globuliny), badanie krwi na dirofilariozę (poszukiwanie mikrofilarii metodą cienkiego rozmazu i grubej kropli krwi.), badanie szczegółowe kału oraz ogólne badanie kliniczne psa wraz z późniejszą interpretacją wyników badań dodatkowych – w cenie 145 złotych (plus Piegus badanie hormonów tarczycy ok. 60 zł). Z tego co rozeznałam się telefonicznie po lecznicach, to jest to okazja (standardowa cena takich usług to około 220 złotych). Chciałabym Loganowi zrobić też taki przegląd, tym bardziej, że nieustająco wciąż ma biegunkę i mam wrażenie, że podczas pobytu u nas nawet schudł. Plus badania krwi nie zaszkodzą przed kastracją. Niestety nie dam rady opłacić badań dla Logana. Czy ktoś może chciałby wspomóc Logana na badania krwi? Możemy oczywiście zrobić dla niego mniejszy, uboższy przegląd, wtedy będzie taniej, aczkolwiek na badaniach profilaktycznych psów nie lubię oszczędzać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...