Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Zadziało się trochę. ;)

 

Norek miał wizytę przedadopcyjną, która wypadła pomyślnie i chłopak pakuje się w sobotę do domu - zamieszka w Opalenicy.

 

Poza tym znajoma, która robiła zdjęcia, poprosiła swoją znajomą - nauczycielkę z pobliskiego gimnazjum o pomoc dla psiaków. Załatwili kilka snopków słomy, a poza tym dzieciaki robią zbiórkę kocy, kołder, misek i karmy.

 

Mela, zawsze jesteś u psiaków mile widziana. :) Zapraszamy - ja będę 6 albo 7.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda czasu - zima idzie! Ogłosiłam 3 psiaki na raz, bo bardzo podobne a o każdym z osobna informacji mam niewiele :)

 

[URL=http://olx.pl/oferta/boniek-morgan-i-skubi-jak-bracia-CID103-ID7Zti3.html]BONIEK, MORGAN i SKUBI[/URL]

 

na:

olx.pl, alegratka.pl

i za chwilę dalej, na: oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/niebieskooki-usmiechniety-lupus-CID103-ID7ZKr9.html]LUPUS[/URL]

 

na:  olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Im lepsze fotki, lepsza jakość zdjęć - tym bardziej przyciągną uwagę szukających w internecie psa...

Czasem pies jest piękny ale zdjęcia tak okropne jakościowo - że nawet nikt oka nie zawiesi... (bywa i odwrotnie) :)

Ogłoszenia to oferta wizualna, ma być atrakcyjna :) Najlepiej, gdyby ktoś miał dobry aparat i jeszcze miał pojęcie o robieniu zdjęć. Dobrze zrobić przynajmniej dwa ujęcia: portret i cały zwierz :)

Szkoda, że mam do Was tak daleko... :(

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko zapytam - czy Kopernik jest w schronisku, czy został adoptowany? Ja jego ogłoszenia zdjęłam po informacji z lipca, że on i Norek poszli do domków. Ale widuję ogłoszenia Kopernika w necie w dalszym ciągu...

 

Kopernik jest adoptowany, a przynajmniej nie ma go w przytulisku.

Link to comment
Share on other sites

Im lepsze fotki, lepsza jakość zdjęć - tym bardziej przyciągną uwagę szukających w internecie psa...

Czasem pies jest piękny ale zdjęcia tak okropne jakościowo - że nawet nikt oka nie zawiesi... (bywa i odwrotnie) :)

Ogłoszenia to oferta wizualna, ma być atrakcyjna :) Najlepiej, gdyby ktoś miał dobry aparat i jeszcze miał pojęcie o robieniu zdjęć. Dobrze zrobić przynajmniej dwa ujęcia: portret i cały zwierz :)

Szkoda, że mam do Was tak daleko... :(

Zgadzam się z Tobą w 100%, też o tym piszę czasem na wątkach na dogo, bo są fajne psy tutaj które się zasiedziały w DT/hotelach i często mają właśnie kiepskie fotki. A wg. mnie dobre zdjęcia to połowa sukcesu.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens ciągnąć kogoś z Lublina, kiedy ja tam jestem od czasu do czasu. Fakt, że ostatnio nie miałam czasu zrobić psiaków zdjęć, ale prędzej czy później wygospodaruję go tak, by sfotografować wszystkie psiaki. Inna sprawa, że teraz jest szaro i ponuro, więc i zdjęcia takie będą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...