Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Słabo się robi jak człowiek to czyta. Poprzednio daliście radę zorganizować wspaniałą pomoc.Co zrobić teraz?

Może o tym szorściaku powiadomić malawaszkę?

Macie zdjęcie mikrosuni ?

 

Wojtek zrobi zdjęcia mikrosuni - ja już byłam po ciemku we wtorek, więc nie dałam rady.

 

Co do naszej poprzedniej pomocy... Ona chyba była zbyt doraźna. Ryba psuje się od głowy, a my tylko usuwaliśmy syf, który zrobiła, nie dotykając nawet ogona ryby. Trzeba obrać inną strategię działania. Niestety przydałby się ktoś, kto jest tam na miejscu. Wojtek dojeżdża z Kalisza, a poza tym pracuje, obecnie na trzy fronty - czasu ma więc dużo mniej niż kiedyś. Szkoda, że Wojtka nie chcieli w gminie zatrudnić do psiaków...

Link to comment
Share on other sites

Wojtek zrobi zdjęcia mikrosuni - ja już byłam po ciemku we wtorek, więc nie dałam rady.

 

Co do naszej poprzedniej pomocy... Ona chyba była zbyt doraźna. Ryba psuje się od głowy, a my tylko usuwaliśmy syf, który zrobiła, nie dotykając nawet ogona ryby. Trzeba obrać inną strategię działania. Niestety przydałby się ktoś, kto jest tam na miejscu. Wojtek dojeżdża z Kalisza, a poza tym pracuje, obecnie na trzy fronty - czasu ma więc dużo mniej niż kiedyś. Szkoda, że Wojtka nie chcieli w gminie zatrudnić do psiaków...

 

a gdzie można ogłosić "nabór" na wolontariuszy w pobliżu? coś wymyślić trzeba, ja jestem z wrocławia, ale w pobliżu może znajdzie się ktoś kto sprzyja psiakom?

Link to comment
Share on other sites

a gdzie można ogłosić "nabór" na wolontariuszy w pobliżu? coś wymyślić trzeba, ja jestem z wrocławia, ale w pobliżu może znajdzie się ktoś kto sprzyja psiakom?

 

Też się nad tym zastanawiałam, ale... problem w tym, że boję się oficjalnie komunikować światu, że istnieje tam to przytulisko. Ono jest całkowicie niezabezpieczone przed obcymi i każdy może tam wejść i nie wiadomo co psom zrobić. My we wtorek byliśmy tam po 18, było ciemno, psy szczekały, a nikt z pobliskiej oczyszczalni ścieków nawet nie wyjrzał co się dzieje. Zabraliśmy dwa psy na dwie godziny - nikt niczego nie zauważył. Mimo, że po cichu tego na pewno nie zrobiliśmy, ani się z tym specjalnie nie speszyliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Macie może gdzieś w DT w Wwie lub bliskiej okolicy psinę, która mogłaby trafić do takiego domu?

 

szukamy pieska średniego, do 3 lat, najchętniej suczkę. Jesteśmy czteroosobową rodziną z dwoma kotami, najmłodsze dziecko 7 lat jest bardzo energiczne. Mieszkamy w bloku, prawie w centrum miasta, ale w okolicy dużego parku i ogródków. Możemy zaoferować dużo miłości,poświęcenia uwagi, opiekę, regularne spacery (chociaż między 9-15 pies zostawałby sam) i aktywne weekendy.

Warunkiem jest, żeby piesek nauczony był czystości, tzn. załatwiania się na zewnątrz, pozostawania w domu oraz żeby nie był agresywny w stosunku do dzieci i innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Macie może gdzieś w DT w Wwie lub bliskiej okolicy psinę, która mogłaby trafić do takiego domu?

 

szukamy pieska średniego, do 3 lat, najchętniej suczkę. Jesteśmy czteroosobową rodziną z dwoma kotami, najmłodsze dziecko 7 lat jest bardzo energiczne. Mieszkamy w bloku, prawie w centrum miasta, ale w okolicy dużego parku i ogródków. Możemy zaoferować dużo miłości,poświęcenia uwagi, opiekę, regularne spacery (chociaż między 9-15 pies zostawałby sam) i aktywne weekendy.

Warunkiem jest, żeby piesek nauczony był czystości, tzn. załatwiania się na zewnątrz, pozostawania w domu oraz żeby nie był agresywny w stosunku do dzieci i innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem Cię, fakt że One są łatwym celem:(

może np. na fb jest ktoś z tamtych okolic takim aktywnym zwierzolubem, tak żeby go wyłowić, nie rozgłaszając wszem i wobec, że tam są bezbronne bidy?

 

Są aktywne zwierzoluby, ale wszyscy są z Kalisza i trzymają się schroniska w Kaliszu. Do G. mają ok. 20 km i mało kto może sobie pozwolić na takie wycieczki...

 

Przydałby się ktoś taki... A ja bym Wam te psy ogłosiła. Na razie ogłoszenia ma tylko 7 z nich... Ciężko być nawet sprawdzić, czy one wszystkie jeszcze tam są. Ogłoszenia mają: Diego, Etna, Lolek, Nodi, Gucio, Shaggi i Ptyś.

 

Tak, wszystkie te psy potrzebują wciąż ogłoszeń. Dziękuję za to, co dla nich robisz! Twoje ogłoszenia są naprawdę skuteczne!

 

Jeszcze mogę poprosić o ogłoszenia dla Kamy? http://www.dogomania.com/forum/topic/136091-kama-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcji-ju%C5%BC-znowu-w-dt-prosz%C4%99-o-wznowienie-deklaracji/ http://olx.pl/oferta/kama-zaopiekuje-sie-twoimi-kotami-CID103-ID4tpiH.html

 

I Norka: http://olx.pl/oferta/maly-wesoly-norek-ma-1-5-roku-i-czeka-na-swoj-pierwszy-domek-CID103-ID5G2VB.html

 

Macie może gdzieś w DT w Wwie lub bliskiej okolicy psinę, która mogłaby trafić do takiego domu?

 

szukamy pieska średniego, do 3 lat, najchętniej suczkę. Jesteśmy czteroosobową rodziną z dwoma kotami, najmłodsze dziecko 7 lat jest bardzo energiczne. Mieszkamy w bloku, prawie w centrum miasta, ale w okolicy dużego parku i ogródków. Możemy zaoferować dużo miłości,poświęcenia uwagi, opiekę, regularne spacery (chociaż między 9-15 pies zostawałby sam) i aktywne weekendy.

Warunkiem jest, żeby piesek nauczony był czystości, tzn. załatwiania się na zewnątrz, pozostawania w domu oraz żeby nie był agresywny w stosunku do dzieci i innych zwierząt.

 

Do tego domu pasowałaby Kama, gdyby nie centrum miasta - ta sunia tego nie zniesie. :(

 

Poza tym nie kojarzę niestety innego psiaka, który by pasował do wymagań.

Link to comment
Share on other sites

Macie może gdzieś w DT w Wwie lub bliskiej okolicy psinę, która mogłaby trafić do takiego domu?

 

szukamy pieska średniego, do 3 lat, najchętniej suczkę. Jesteśmy czteroosobową rodziną z dwoma kotami, najmłodsze dziecko 7 lat jest bardzo energiczne. Mieszkamy w bloku, prawie w centrum miasta, ale w okolicy dużego parku i ogródków. Możemy zaoferować dużo miłości,poświęcenia uwagi, opiekę, regularne spacery (chociaż między 9-15 pies zostawałby sam) i aktywne weekendy.

Warunkiem jest, żeby piesek nauczony był czystości, tzn. załatwiania się na zewnątrz, pozostawania w domu oraz żeby nie był agresywny w stosunku do dzieci i innych zwierząt.

 

Kochanie, zobacz w naszych Tomarynach pod Olsztynem, Oni zawiozą.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie skuteczne, skoro te które wymieniłam nadal tkwią w przytulisku... :(

Kamę i Norka ogłoszę. Jestem co prawda w szoku, bo Norek miał zrobione przeze mnie ogłoszenia, które zdjęłam jak pojawiło się info, że poszedł do adopcji. Wrócił???? Nawet tu, na początku wątku jest przy Norku napisane "adopcja gminna"...

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie skuteczne, skoro te które wymieniłam nadal tkwią w przytulisku... :(

Kamę i Norka ogłoszę. Jestem co prawda w szoku, bo Norek miał zrobione przeze mnie ogłoszenia, które zdjęłam jak pojawiło się info, że poszedł do adopcji. Wrócił???? Nawet tu, na początku wątku jest przy Norku napisane "adopcja gminna"...

 

Wojtek mi mówił, że Norek był adoptowany, ale to chyba było jakieś nieporozumienie między nami? Nie wiem. W każdym razie Norek jest.

Link to comment
Share on other sites

Ta ruda to ta mała, o której pisałam. Na zdjęciach wyszła na większą, ale waży max 6 kg. Jest mega spokojna, porusza się w slow motion dosłownie. Ma urocze "kitki".

Jak teraz patrzę na "sznaucera", to chyba bardziej nadaje się do niego słowo "szorściak". ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...