Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Byłam już na fejsie, na stronie Fundacji. Zaszło małe nieporozumienie, bo myślałam, że ten telefon do p. Doroty to telefon do hoteliku a to był do Doroty z tejże Fundacji :) No nic - ważne, że dobry i mam wielką nadzieję, że Pan Rafał z żoną się odezwą :)

Link to comment
Share on other sites

No to, moje Cioteczki (i Wujku Wojtku) - Iksik w domu!!! :) :klacz: :laugh2_2: Pan Rafał (ten, co z mojego ogłoszenia kontaktował się ze mną mailowo) zadzwonił do Pani Doroty. Domek okazał się cool!! :) Ale radość!! :)

HUUUUUURAAAAAA :klacz:, kolejna bida w domku, ale superaśnie.

Link to comment
Share on other sites

W przytulisku kiepsko. Byłam tam we wtorek, ale przelotem dosłownie. Jest dużo nowych psów, warunki dużo gorsze niż zazwyczaj, bo niestety Wojtek ma mniej czasu dla psów (co widać choćby po stanie "zakupienia" boksów).

Lolek strasznie zmarniał, jest bardzo chudy, ma fatalną sierść, pełną łupieżu i zapalenie spojówek. A jak trafił do przytuliska (zaraz będzie rok!), to miał tak cudowną, delikatną w dotyku sierść...

A teraz mała niespodzianka. Udało nam się wziąć Lolka i Norka do Kalisza na małą sesję zdjęciową. Psiaki pojawią się w gazetce, która będzie rozdawana za darmo w biedronce. Oby to przyniosło im jak najlepsze domy.

Norek po sesji nie chciał wyjść z auta. Wtulał się we mnie tak mocno, a ja musiałam siłą go zepchnąć z kolan. :( :( :(

W przytulisku są dwa psy bardzo lękliwe, jednego nawet nie jesteśmy w stanie dojrzeć, bo zawsze trzyma się samego krańca budy. Jest też prześliczna ruda z dłuższym włosem mikrosunia, BARDZO spokojna, choć młodziutka. I owczarek niemiecki młody, strasznie płaczący w boksie za człowiekiem... Jest jeden szorścisk w typie sznaucera średniego.

Poza tym bez zmian... Szczurów pełno... Nikt się psami nie interesuje... Zima za pasem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...