Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Słuchajcie, na koncie psiaków z "G" zostało nieco ponad 200 zł. Przez większość czasu pieniądze te są nieużywane. Jeśli są potrzeby, to niewielkie i w razie konieczności można pieniądze szybko zebrać, chyba nie ma potrzeby, by leżały na koncie. Ogłoszenia wyróżnione i tak robię co jakiś czas z prywatnych pieniędzy. Może w takim razie pozostałą kwotę podzielimy pomiędzy Iksika i Diego (Ałtaja) których skarpety finansowe są w kiepskim stanie, a psiaki przebywają w hotelikach? [U]Proszę o odpowiedzi. [/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Słuchajcie, na koncie psiaków z "G" zostało nieco ponad 200 zł. Przez większość czasu pieniądze te są nieużywane. Jeśli są potrzeby, to niewielkie i w razie konieczności można pieniądze szybko zebrać, chyba nie ma potrzeby, by leżały na koncie. Ogłoszenia wyróżnione i tak robię co jakiś czas z prywatnych pieniędzy. Może w takim razie pozostałą kwotę podzielimy pomiędzy Iksika i Diego (Ałtaja) których skarpety finansowe są w kiepskim stanie, a psiaki przebywają w hotelikach? [U]Proszę o odpowiedzi. [/U][/QUOTE]
Wobec braku zainteresowania, przelałam ponad 100 zł na konto Iksika. Na koncie psiaków z G. pozostaje 100 zł. Wobec tego, że z bazarku cegiełkowego dla Diego (Ałtaja) uzbierało się już ponad 100 zł, na razie wstrzymam się z wpłatą na jego konto. W przyszłym miesiącu zobaczę który pies (Iksik czy Altaj) bardziej potrzebują pieniędzy, i odpowiednio wpłacę te pieniądze. Potem "zamknę" konto psiaków z G.

Wojtku, co u psiaków?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W ten weekend nie byłem u psiaków, często wyjeżdżam, jak pisałem wcześniej, także wizytę przełożyłem na jutro. Zrobię zdjęcia i prześlę Tobie. Miałem tel. ws. Lolka, jestem umówiony wstępnie na czwartek i Anakina, pani ma jeszcze dzwonić. Jutro napiszę, jak wygląda sytuacja na przytulisku.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co rozmawiałam z Wojtkiem, pierwsza rodzina jest zainteresowana daniem Guciowi DT, a może nawet DS. Niestety niewiele więcej wiemy jak to, że Państwo mieszkają w Kaliszu. :eviltong: Poprosiłam Wojtka, by poinformował ich, że pies może znaczyć w mieszkaniu (niestety to taki mały podsikiwacz). Najlepiej byłoby go tam zawieźć bezpośrednio po kastracji. Tylko najpierw trzeba poznać tych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek7']Jestem wstępnie umówiony z Panią na przyszły tydzień, podjedziemy wspólnie do psiaków i wtedy podejmiemy decyzje.[/QUOTE]

Super. Tylko jeszcze wypytaj trochę o warunki, jakie może dać psu. :)

Niesikający w domu na pewno byłby Lolek. Z tym, że on nie nie przepada za innymi psami i to trzeba mieć na uwadze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...