Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Tyle psów pojechało do domu, aż się wierzyć nie chce! Cudowne wieści.

Odnośnie powrotu Anakina - czytam i oczom nie wierze - nie potrafię, po prostu nie potrafię pojąć, po co ludzie tak kłamią. W rozmowie telefonicznej powiedzieli mi, że pracują na zmiany tak, że pies krótko byłby sam w domu. Wariograf byłby niezłym pomysłem, żeby nie mieszać w głowach psom, a nam zabierać czas. Zirytowałam się.

Mam bardzo dużo fantów na [B]bazarek [/B]​(Mela Jakimiuk - jeszcze raz śliczne dzięki!) z tymi ode mnie będzie nawet na kilka bazarków. Czy ktoś mógłby mi z nimi pomóc? Mogę przygotować ale nie dam rady poprowadzić. Do końca czerwca jestem praktycznie wycięta przez pracę. [B]Pomocy [/B]:)

Link to comment
Share on other sites

Ja pierd...e jestem wściekła.

Psy podobno były agresywne!!!

Nie mam pojęcia dlaczego uważali, że Rudi jest agresywny. On miał dziwny pyszczek, przez to mógł sprawiać takie wrażenie, ale nigdy by nikogo nie ugryzł. [B]To był bardzo zrównoważony pies. [/B]

Ten drugi pies miał agresję lękową. To było do wypracowania.

Wkurwia mnie, że nic nie zapewniają tym psom, a śmią decydować o ich życiu! Psa na oczy nie widząc!!!

Jestem wściekła.

Nie odpuszczę Rudiego. Chce mi się ryczeć, a nie mogę, bo jestem w pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ja pierd...e jestem wściekła.

Psy podobno były agresywne!!!

Nie mam pojęcia dlaczego uważali, że Rudi jest agresywny. On miał dziwny pyszczek, przez to mógł sprawiać takie wrażenie, ale nigdy by nikogo nie ugryzł. [B]To był bardzo zrównoważony pies. [/B]

Ten drugi pies miał agresję lękową. To było do wypracowania.

Wkurwia mnie, że nic nie zapewniają tym psom, a śmią decydować o ich życiu! Psa na oczy nie widząc!!!

Jestem wściekła.

Nie odpuszczę Rudiego. Chce mi się ryczeć, a nie mogę, bo jestem w pracy.[/QUOTE]
jesuuu, no nie tego się nie spodziewałam, panowie życia i śmierci, te psy bogu ducha winne, zapłaciły najwyższą cenę;
kochane wybaczcie nam nasza niemoc:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']
kochane wybaczcie nam nasza niemoc:([/QUOTE]

[quote name='gluchypies'] To przerażające, jaką władzę w Polsce mają takie osoby... i brak jakiejkolwiek kontroli nad nimi. [/QUOTE]

Już zadbam o to, żeby jakaś głowa za to poleciała.

Muszę tylko najpierw ochłonąć, żeby zacząć trzeźwo myśleć.

Na pewno tego tak nie zostawię.

Przepraszam Rudi. Może gdybym w niedzielę przyjechała wcześniej, to byłbyś bezpieczny we własnym domu...

Link to comment
Share on other sites

prawie cały czas beczę chociaż psiaki znałam tylko wirtualnie. Nawet sobie nie wyobrażam jak musisz się czuć Ty .która dobrze znałaś Rudiego. Jak można było coś takiego zrobić??????? Mam nadzieję ,że ktoś za to zapłaci. Nie dali nam czasu aby im pomóc i ocalić. :-( Potwory bez serca.

Link to comment
Share on other sites

Ubolewam nad Rudim, ale tego drugiego pieska też mi żal. Nikt nie miał prawa decydować o ich życiu. Podejrzewam, że Maks skończył podobnie.

Poza tym Wojtek widział zwłoki obu psów wrzucone do beczki. Przeleżały sobie tam dobę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ubolewam nad Rudim, ale tego drugiego pieska też mi żal. Nikt nie miał prawa decydować o ich życiu. Podejrzewam, że Maks skończył podobnie.

Poza tym Wojtek widział zwłoki obu psów wrzucone do beczki. Przeleżały sobie tam dobę...[/QUOTE]
ale jak to?, to jak się już zabierają za eutanazję, to potem porzucają sobie ciałka tych bid do beczki?? świat, a zwłaszcza ludzie to potwory:(
choć nie jestem naiwna, wiem, że w schroniskach tak właśnie się "przeludnia" przepełnione boksy:(
dla mnie to jest nie do pojęcia, a drugie nie do pojęcia, to głupota ludzka i nie panowanie nad niekontrolowanym rozrodem, tyle bid siedzi w najgorszych mordowniach, a ludzie bagatelizują sterylizację/kastrację, moim zdaniem to jedyny klucz do powolnej eliminacji bezdomności:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab'] tyle bid siedzi w najgorszych mordowniach, a ludzie bagatelizują sterylizację/kastrację, moim zdaniem to jedyny klucz do powolnej eliminacji bezdomności:([/QUOTE]

Też tak uważam, ale ludzie niestety ciągle w średniowieczu siedzą ze swoimi poglądami.

Mam koleżankę, dziewczyna skończyła 2 fakultety, robi doktorat, ale psa nie wykastruje :( Co prawda twierdzi, że będzie go pilnować, sukę trzymają w kojcu jak ma cieczkę, ale jednak mieszka na wsi... I różnie bywa z upilnowaniem... A raz w rozmowie wyszło, że poprzedni pies miał 8-kę dzieci... :/ Na szczęście tylko raz przez całe życie, ale jednak miał... I sama mi powiedziała "nie przekonasz mnie, nie ma sensu rozmawiać"... Wierzę, że nie dopuści, by jej obecne psy się rozmnożyły. Ale może jestem naiwna :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja także nie mogę tego zrozumieć, nie mogę zrozumieć postępowania tego weta, sam miałem kiedyś zostać wetem, [B]z powołania, [/B]ale z innych względów zrezygnowałem, w tym przypadku przeważyły kwestie finansowe, niestety. Dziwię się, że wet zachował się tak bezwiednie, wie o Nas, a zasugerował się opinią pracownika, który większości tych psiaków tak naprawdę nie zna.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem, to trzeba mieć dowody avy uśpić zdrowego psa. Dowody na papierze, na wideo itd że jest niebezpieczny dla otoczenia. I nikt nie ma prawa bez takich dowodów tego robić bo to jest przestępstwo.
Dlatego przydałoby się znaleźć prawnika i zrobić sprawę urzędowi. Myślę, że wtedy przestaliby traktować psy przedmiotowo. A może Uwaga? TVN ? Tam napisać? Oni lubią takie tematy. Oprócz tego zrobiliby psom reklame...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Z tego co wiem, to trzeba mieć dowody avy uśpić zdrowego psa. Dowody na papierze, na wideo itd że jest niebezpieczny dla otoczenia. I nikt nie ma prawa bez takich dowodów tego robić bo to jest przestępstwo.
Dlatego przydałoby się znaleźć prawnika i zrobić sprawę urzędowi. Myślę, że wtedy przestaliby traktować psy przedmiotowo. A może Uwaga? TVN ? Tam napisać? Oni lubią takie tematy. Oprócz tego zrobiliby psom reklame...[/QUOTE]
Ja się tym zajmę. Muszę tylko trochę ochłonąć, żeby trzeźwo myśleć. Niestety strasznie przeżywam śmierć Rudiego, dziś w nocy co chwilę się budziłam.

Link to comment
Share on other sites

przecież takich decyzji nie podejmuje się z godziny na godzinę. Tej sk...n pracownik z gminy musiał to planować już jakiś czas. Tylko dlaczego wet. nie zawiadomił Was , przecież stanęlibyśmy na głowie aby ich uratować i zabrać stamtąd :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...