Jump to content
Dogomania

Zapalenie jelit pieska ; /


DeCamp

Recommended Posts

Witam. Otóż mam problem ze swoją sunią, a mianowicie ma częste wymioty i biegunkę( ostatnio robiła kupę z krwią ) , wet. twierdzi że jest to zapalenie jelit. Podaje jej tabletki takie jak Bioprazol Bio, Ulgastran i jeszcze jakieś tabletki, której nazwy nie mogę wymienić bo wet. piszę jak kura pazurem :) Jeszcze podajemy jej proszek Fermactiv i paste do ust diarsanyl . Podajemy jej to i widzimy szybkie skutki poprawy a zarówno szybkie skutki nawracania choroby. Nie wiemy co dalej z tym robić a leki kosztują i zastrzyki, i ostatnio zastanawiamy się nad uśpieniem pieska jeżeli tak dalej ma się męczyć. Pies też nie je a ni nie piję , plusy są tylko tego że rzucamy jej suchą karmę i w formie zabawy ją je i podajemy wodę przez strzykawkę.

Karma to - LAMM & RIS SUPER PREMIUM od wet.

Proszę o szybką odpowiedź jeżeli już ktoś doświadczył lub napotkał taki przypadek. :-(

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeCamp']Witam. Otóż mam problem ze swoją sunią, a mianowicie ma częste wymioty i biegunkę( ostatnio robiła kupę z krwią ) , wet. twierdzi że jest to zapalenie jelit. Podaje jej tabletki takie jak Bioprazol Bio, Ulgastran i jeszcze jakieś tabletki, której nazwy nie mogę wymienić bo wet. piszę jak kura pazurem :) Jeszcze podajemy jej proszek Fermactiv i paste do ust diarsanyl . Podajemy jej to i widzimy szybkie skutki poprawy a zarówno szybkie skutki nawracania choroby. Nie wiemy co dalej z tym robić a leki kosztują i zastrzyki, i ostatnio zastanawiamy się nad uśpieniem pieska jeżeli tak dalej ma się męczyć. Pies też nie je a ni nie piję , plusy są tylko tego że rzucamy jej suchą karmę i w formie zabawy ją je i podajemy wodę przez strzykawkę.

Karma to - LAMM & RIS SUPER PREMIUM od wet.

Proszę o szybką odpowiedź jeżeli już ktoś doświadczył lub napotkał taki przypadek. :-(

Pozdrawiam.[/QUOTE] Ja bym poszła z psiakiem na konsultacje do innego lekarza.
moja sunia miała podobne objawy , karme też dostawała specjalistyczna , leki a pomogł (po wstepnym wyleczeniu) gotowany ryż z kurczaczkiem i marchewką. Oczywiście kości z kurczaka pies jeść nie powinien. także gotyję udka, obieram, kroję , i wsypuje to do ugowoanego ryzu z marchewka drobno pokrojona. Żadna karma gastro cos tam nie skutkowała. Może spróbuj tak pieska karmic?

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, zapomniałam napisać,że też miała wymioty i kupy z krwią i po opanowaniu tego to je tylko ryż z marchewką i kurczakiem. Ugotowanie czegoś takiego trwa max 40 minut.
Dobrze byłoby zrobić usg przewodu pokarmowego. Ale koniecznie poszłabym do innego lekarza. I czy na pewno nikt jej w domu niczym nie podkarmia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DeCamp']Teraz gdy jej się ta choroba objawiła niczym innym niż ta karma jej nie karmimy. Dziękuje za cenne porady.[/QUOTE] DeCamp ja też sunie karmiłam karmą specjalistyczna i wcale jej nie pomogła. trzymam kciuki za sunię :)
przeczytaj jeszcze ten wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227788-Zapalenie-%C5%BCo%C5%82%C4%85dka-i-jelit[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...