Jump to content
Dogomania

"Teraz My" - Psy w sejmie


Tollerka

Recommended Posts

Oglądałam przed chwilą na żywo "Teraz My" i było o psach w sejmie. Przypadły mi do gustu dwa Dogi Niemieckie. Jakoś nie przyszło mi do głowy że wśród polityków są też psiarze :-o Kto też oglądał? Nie słuchałam za bardzo o co chodzi, ale nie wiedziałam że do sejmu wpuszczają psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tollerka']Oglądałam przed chwilą na żywo "Teraz My" i było o psach w sejmie. Przypadły mi do gustu dwa Dogi Niemieckie. Jakoś nie przyszło mi do głowy że wśród polityków są też psiarze :-o Kto też oglądał? Nie słuchałam za bardzo o co chodzi, ale nie wiedziałam że do sejmu wpuszczają psy :lol:[/quote]

Dogi w sejmie to ASZRA Modry Efekt i CZARINA Modry Efekt. Przyszły tam z Andrzejem, który wraz z żoną prowadzi wspaniałą hodowlę Dogów Niemieckich Błękitnych i Czarnych "Modry Efekt".:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Majewskiego średnio lubię...Jakos sobie mało zycie na poważnie bieże...[/quote]

No ja własciwie też...Dziwne ma podejście...
Ale widziałam na reklamie, że będzie z psami, więc oczywiście musiałam oglądać, ale to i tak tylko początek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dla nie których tak. A jeżeli chodzi o lubienie Majewskiego nic do niego nie mam ale zaciekłą fanką też nie jestem , a w telewizji ma takie zadanie pokazać że tak traktuje nie poważnie życie pewnie naprawde jest inny.Można z nim pogadać był kiedyś w poznaniu w plazie i rozdawał autografy wydawał się miły i o wiele spokojniejszy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malaSilky']w telewizji tak i to gada takie glupoty:-( Ale jeszcze nie dorownuje wojewudzkiemu kubie ktorego nie cierpie:angryy: A co najciekawsze ze duzo osob go lubi:-o[/quote]


Ja do Wojewódzkiego nic nie mam, wręcz go lubię :eviltong:
Za Majewskim nie przepadam, chociaż czasem oglądam jego program..

Link to comment
Share on other sites

Majewski jest suuuper! :D Byle do poniedzialku, byle do poniedzialku... :D Kocham ten program :D

A tam w temacie psow w TV, mam pytanie za 100p ;) Skad on wzial te wszystkie psy? ;] Serio sie pytam, bo jednego-dwa to latwo zalatwic, ale taka ich ilosc...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...