Jump to content
Dogomania

Spanielka uwięziona w klatce przez 4 lata swojego życia już w nowym domu !


margo001

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda, że nikt nie powiadomił policji, straży dla zwierząt, czy jakiejś psiej fundacji, o tym w jakich warunkach mała żyje. Przecież to jest pastwienie się nad zwierzęciem i należy je odebrać, a tego kogoś ukarać. Poza tym skoro psy znikają, to oznacza, iż "człowiek" coś z nimi robi. Nie sądzę, aby w takim stanie psa ktoś chciał kupić. No chyba, że człowiek, który zechce psu pomóc, albo jakaś pseudo. Czyli skoro te psy znikają, to co on z nimi robi?
Teraz jest czas urlopów i może być problem z DT. Może Asia-Ginger coś wie o jakimś hoteliku? W przysżłym tygodniu mają być upały. Nie wiem jak ta mała to przetrwa. Chętnie dorzucę 100 zł. w ramach pomocy, jak mała wyjdzie z tego więzienia. Rzadko wchodzę na dogo, więc jak biedactwo już będzie w hoteliku, albo w DT to proszę o PW, a ja zaraz dokonam wpłaty. :)

Link to comment
Share on other sites

dziékujemy, za fanty i deklaracjé wplaty.

suni nie mozna odebrac silá skoro tam dziewczyny mieszkajá ze swoimi psami. jesli odda po dobroci to mozna wtedy kogos wyslac na co ten kojec i ze w takim sie psa nie trzyma itp.

a zapraszamy na wydarzenie na FB takze.

narazie nie bylo wlascicieli suni, pójdá pod wieczór znowu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xbeatax']Szkoda, że nikt nie powiadomił policji, straży dla zwierząt, czy jakiejś psiej fundacji, o tym w jakich warunkach mała żyje. Przecież to jest pastwienie się nad zwierzęciem i należy je odebrać, a tego kogoś ukarać. Poza tym skoro psy znikają, to oznacza, iż "człowiek" coś z nimi robi. Nie sądzę, aby w takim stanie psa ktoś chciał kupić. No chyba, że człowiek, który zechce psu pomóc, albo jakaś pseudo. Czyli skoro te psy znikają, to co on z nimi robi?
Teraz jest czas urlopów i może być problem z DT. Może Asia-Ginger coś wie o jakimś hoteliku? W przysżłym tygodniu mają być upały. Nie wiem jak ta mała to przetrwa. Chętnie dorzucę 100 zł. w ramach pomocy, jak mała wyjdzie z tego więzienia. Rzadko wchodzę na dogo, więc jak biedactwo już będzie w hoteliku, albo w DT to proszę o PW, a ja zaraz dokonam wpłaty. :)[/QUOTE]
Dziękuje za deklaracje wpłaty :loveu:
Powiadamiałyśmy straż dla zwierząt ale jak piszesz jest problem z umieszczeniem jej gdziekolwiek, przecież chyba nie do schronu, bo nie o to chodzi, a skoro koleżanka tam wlazła zagadała i powiedział ze chce ja odda to tego się trzymamy, jak nie to trzeba będzie załatwić to inaczej.
Psy jak powiedział pooddawał gdzieś komuś, a sprzedawał szczeniaki od tej suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Ciekawe, czy zostawili ją bez opieki, czy ktoś z sąsiadów miał ją karmić.[/QUOTE]

[quote name='faith35']Wątpię, by się pofatygowali i poprosili kogokolwiek o opiekę nad sunią...[/QUOTE]
Podczas nieobecności posesji dogląda sąsiad z naprzeciwka, nie mogę się tak kręcić, bo spalimy temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...