Jump to content
Dogomania

Spanielka uwięziona w klatce przez 4 lata swojego życia już w nowym domu !


margo001

Recommended Posts

[quote name='amacariel']Gdzie jest sunia??
podsylam sunie na spanielowe Psitulisko[/QUOTE]
Sunia jest w Bychawie koło Lublina.
Dziękuje.


[quote name='Sara2011']Margo, czy podchodziłaś blizej do suni? Czy ona jest łagodna, jak myslisz?[/QUOTE]
Była tam moja kolezanka, rozmawiała z nim, nawet ją wypuścił, tuliła się do niej strasznie jakby prosiła ją o pomoc, bardzo łagodna, smród nie z tej ziemi, nie wiadomo co może być pod tymi kołtunami.
Natomiast gdy się zbliżała do "Pana" to wszystko robił by go nie dotknęła, a najchętniej to by jej kopa dał żeby nie podeszła :-(
Mam nadzieje ze mu się nie odmieni i odda ja dobrowolnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Była tam moja kolezanka, rozmawiała z nim, nawet ją wypuścił, tuliła się do niej strasznie jakby prosiła ją o pomoc, bardzo łagodna, smród nie z tej ziemi, nie wiadomo co może być pod tymi kołtunami.
Natomiast gdy się zbliżała do "Pana" to wszystko robił by go nie dotknęła, a najchętniej to by jej kopa dał żeby nie podeszła :-(
Mam nadzieje ze mu się nie odmieni i odda ja dobrowolnie.[/QUOTE]

Biedactwo, trzeba ją jak najszybciej stamtąd zabrać. Może jakieś niedrogie hoteliki są w pobliżu? Trzeba by było pozbierać deklaracje, byleby jak najszybciej wyciągnąć ją z tego koszmaru. Tak w ogóle to tam w lubelskim jakis wysyp spanieli, ostatnio juz kilka spanielków z tamtych okolic szukało domów. Sama zresztą też mam spaniekę z tamtych okolic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']
Biedactwo, trzeba ją jak najszybciej stamtąd zabrać. Może jakieś niedrogie hoteliki są w pobliżu? Trzeba by było pozbierać deklaracje, byleby jak najszybciej wyciągnąć ją z tego koszmaru. Tak w ogóle to tam w lubelskim jakis wysyp spanieli, ostatnio juz kilka spanielków z tamtych okolic szukało domów. Sama zresztą też mam spaniekę z tamtych okolic.[/QUOTE]

Jedyny zaufany hotelik jest u Murki ale do niej zawsze kolejka, zapytam nie zaszkodzi, więcej nie znam, teraz róznie z tymi hotelikami.
Dzisiaj wyęle koleżanke na zwiady czy mu się nie odmieniło.

[quote name='faith35']Przyszłam na zaproszenie Emilii... Czy ktoś umiałby zrobić wydarzenie na fb dla małej? :([/QUOTE]
Witamy na wątku :loveu: jeśli nikt się nie znajdzie doświadczony w zakładaniu wydarzeń to ja spróbuję, nie ukrywam że wolałabym by ktoś to zrobił, bo nigdy nie tego robiłam.

[quote name='Kryzia']Mani2000 już zrobiła banerek, pozwolę sobie go tu wkleić.
Ja sama jakoś nie potrafię podpinać banerków, ale będę próbować.

[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2701/tdqk.png[/IMG][/QUOTE]
Dziękuję za banerek ;)

[quote name='Kryzia']Poprosiłam Mani o wstawienie zdjęcia z pierwszego postu.[/QUOTE]
chyba byłoby lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']moze Asia&Ginger wrzuci já na FB na Psitulisko Spanieli, napisz do Asi.
Jakby byl dt, dorzucilabym 150zl miesiécznie, ale wiécej nie mam jak. Sterylké tez na Kastora mozna, jak pisalam na pw. Potrzebny banerek.[/QUOTE]
Dzięki Emilko :)
Banerek już zamówiłam u Mani2000. Zadzwonię do Asi.

Edit

Teraz widzę, że Mani2000 już zrobiła banerek lece podziekować i poprosić o wstawienie zdjęcia z pierwszego postu.
Zaraz go podlinkuję i bardzo proszę wstawiajcie go kto może do swoich podpisów.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Podlinkowany, bardzo proszę częstujcie się :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246118-Spanielka-uwi%C4%99ziona-w-klatce-przez-4-lata-swojego-%C5%BCycia-b%C5%82aga-DT-!!!?p=21194407#post21194407"]
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2701/tdqk.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Znowu ten sam bannerek...[/QUOTE]
Na razie ten sam, ale już podlinkowany. Ten wklejony przez Kryzia nie był podlinjkowany. Jeśli Mani2000 zrobi banerek ze zdjęciem to podmienię. Na razie lepszy taki niż żaden :)

Link to comment
Share on other sites

ok, przeklejé info z pierwszego postu i zrobié wydarzenie na FB, jak tu nikt sié nie pali prédzej :p moze uda siézebrac deklaracje na hotelik.

ja z kolei swoje tymczasy z poludnia Polski oddajé do Mirki pod Krakowem - znam osobiscie, bylam, widzialam, ciágle zresztá sá tam dziewczyny kieleckie :) 300zl za miesiác to naprawdé preferencyjna cena, bo u Mirki psy mieszkajá w domu. Ma tez kojce ale psy domowe sá w domu.

Zapraszam do doláczania i zapraszania znajomych, zbieramy deklaracje, narazie jest moje 150zl miesiécznie, brakuje jeszcze drugie tyle.

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a czy nie warto przed wyciagnieciem psinki sprawdzic ja jak reaguje na czlowieka ,na jego reke.
Zobaczyc uszy i skore,podbrzusze ,czy nie ma guzow?[/QUOTE]
Pisałam kilka postów wyżej:
[COLOR=#000000]Była tam moja koleżanka, rozmawiała z nim, nawet ją wypuścił, tuliła się do niej strasznie jakby prosiła ją o pomoc....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']ok, przeklejé info z pierwszego postu i zrobié wydarzenie na FB, jak tu nikt sié nie pali prédzej :p moze uda siézebrac deklaracje na hotelik.

ja z kolei swoje tymczasy z poludnia Polski oddajé do Mirki pod Krakowem - znam osobiscie, bylam, widzialam, ciágle zresztá sá tam dziewczyny kieleckie :) 300zl za miesiác to naprawdé preferencyjna cena, bo u Mirki psy mieszkajá w domu. Ma tez kojce ale psy domowe sá w domu.

Zapraszam do doláczania i zapraszania znajomych, zbieramy deklaracje, narazie jest moje 150zl miesiécznie, brakuje jeszcze drugie tyle.[/QUOTE]
Dziękuję i jestem bardzo wdzięczna :loveu:
Jestem w stanie pomóc prowadzić wydarzenie pod okiem doświadczonej osoby.
Niestety Murka nie ma niestety wolnego miejsca dla suni :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...