Jump to content
Dogomania

Spanielka uwięziona w klatce przez 4 lata swojego życia już w nowym domu !


margo001

Recommended Posts

[CENTER][INDENT]Jak w tytule, błagam o DT dla suni !!![/INDENT]
[INDENT]
[IMG][IMG]http://i41.tinypic.com/111jgxf.jpg[/IMG][/IMG]


[/INDENT]
[INDENT]Przebywa w tej klatce od urodzenia i rodzi...ostatni miot był w zimie, niestety nie przetrwał, wcześniejsze były sprzedawane za 100 zł na targu, nie była tam sama, nie wiem co się stało z resztą, w każdym razie sam "Pan właściciel' chce ją oddać w dobre ręce (choć nie wiem co dla niego to znaczy) boję sie ze nagle zniknie jak reszta.


[/INDENT]
[INDENT]Przechodzę tam codziennie, klatka znajduje się z tyłu za domem w krzakach, zupełnie nie widoczna, myślałam ze już nie ma tam żadnych psów aż do przed ostatniej niedzieli gdy udało jej się uciec do rzeki napić się wody, biegała pod bramką w panice by ją wpuścił i wpuścił ale gdyby nie my to dostałaby konkretnego kopa za to ze wyszła....Film mówi sam za siebie, tyle co udało mi się zrobić gdy nie było właściciela :-(

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=-E2N87JfJoA[/URL]


[/INDENT]
[/CENTER]
[INDENT]
[/INDENT]
[CENTER][INDENT]Plecy łyse, niżej jeden kołtun, taki że chodzić biedna nie może, smród nie do opisania, miska z wodą jak widać zielona....i wśród odchodów jakieś ochłapy do jedzenia, na górze nad nią znajduje się gołębnik :-(


[/INDENT]
[INDENT]Bardzo proszę o DT dla niej, by doprowadzić ją do stanu normalności przed jakąkolwiek adopcją !!

Wydarzenie suni na FB :
[URL]https://www.facebook.com/events/499244220161404/[/URL]

Galeria Grandy uzupełniana na bieżąco :
[/INDENT]
[INDENT]
[URL]https://plus.google.com/u/0/photos/103146098096658615438/albums/5903900801627086881[/URL]


[/INDENT]
[INDENT][B]Sprawozdanie finansowe Fundacji KASTOR z Akcji: Spanielka Granda z kojca :
[/B]
[URL]https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvEeesOEDxBqdG10eWtkLUtmUE9KbDBCZ3hRWkdWWVE#gid=1[/URL]

[/INDENT]
[/CENTER]

Edited by margo001
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedna sunia :(
Tak tu cicho. Czy nikt nie wzruszy się jej niedolą ?
Te warunki są okropne. Dobrze choć, że chcą się jej pozbyć. Sunia jest śliczna i z pewnością szybko znajdzie DS, ale w takim stanie nie jest to możliwe.
DT byłoby dla niej ratunkiem, drogą do odpowiednich opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']O matko, biedactwo:-(.[/QUOTE]

Witaj, dzięki że przyszłaś. Bardzo proszę roześlij małą po znajomych. Ona nie może tam zostać, trzeba wykorzystać to, że dziad zgadza się ją oddać. Trzeba działać szybko, żeby się nie rozmyślił i żeby jak najszybciej skończyła się gehenna suni.
Zamówiłam dla niej banerek, ale nie wiem czy będzie można go zrobić, bo na razie nie ma zdjęć. Jak będzie banerek, to więcej ludzi dowie się o nieszczęściu biedactwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Elik, zamawiałaś banerek może u fochu ? ...[/QUOTE]
Nie, u Mani2000, ale nie wiem czy bez zdjęcia da się zrobić.

[quote name='Kryzia']...Może wrzucić wątek na spaniele do adopcji?[/QUOTE]
Dobry pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']...Może wrzucić wątek na spaniele do adopcji?[/QUOTE]

Wrzuciłam ją tu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/76073-Spaniele-do-adopcji/page192[/url]
ale dobrze byłoby zrobić także wydarzenie na FB. Im więcej osób dowie się o jej niedoli, tym większa szansa na pomoc dla niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Kochani, dziękuje za pojawienie się na wątku tej biduli.
żeby cokolwiek dowiedzieć się o jej stanie zdrowia trzeba ją jak najszybciej wydostać, boję się ze odda ją byle komu :-(
elik dziękuję ;)[/QUOTE]

to ulokuj gdzies ja na jakis czas ,najwazniejsze ze bedzie zabrana i uratowana.mozna jej wtedy stan skory ,uszu i zdrowa skontrolowac
bo jak zniknie to co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']...żeby cokolwiek dowiedzieć się o jej stanie zdrowia trzeba ją jak najszybciej wydostać, [B]boję się ze odda ją byle komu :-([/B]
...[/QUOTE]
I ja tego właśnie bardzo się boję, że stanie się maszynką do rodzenia szczeniaczków sprzedawanych byle gdzie i byle komu :angryy:

[quote name='Kryzia']Z fb nie pomogę, może jutro zjawi się ktoś, kto zakłada wydarzenia.[/QUOTE]
To znacznie zwiększyłoby szanse suni na opuszczenie tego strasznego miejsca. Jak ona tam wytrzymuje w te upały :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Ten filmik jest strasznie smutny. Jak strasznie ta sunieczka żali się, prosi chyba żeby jej pomóc:-(.[/QUOTE]

Jej płacz słyszałam jeszcze długo po oglądnięciu tego filmu. Zupełnie nie pojmuję, jak oni mogą tego słuchać w reralu i na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']to ulokuj gdzies ja na jakis czas ,najwazniejsze ze bedzie zabrana i uratowana.mozna jej wtedy stan skory ,uszu i zdrowa skontrolowac
bo jak zniknie to co?[/QUOTE]
Jakbym miała gdzie to juz dawno bym to zrobiła, proszę o pomoc dla tej suni od trzech tygodni różne osoby i nic z tego nie wynikło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Margo, a facet nie ma zamiaru umieścić tam innego psa?[/QUOTE]
Tego nie wiem, było tam więcej ale zniknęły, jak powiedział, chce ja oddać bo nie ma czasu.
To typ sprzedający warzywa w blaszaku i jeździ po targach gdzie sprzedawał szczeniaki za 100 zł jak sie dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Żeby było jasne, mieszkam w dziurze zacofanej co do psich tematów i nie tylko, jestem zapsiona na maksa, sama mam w domu dwa w tym dziadeczka zgarniętego z ulicy, u mamy jest odebrany shar pei interwencyjnie po moim psie, nie ma mowy o przebywaniu z innym psem, u brata dwa psy i dwa koty też przygarnięte, działam tu jedynie z kolezanką, która tez ma dwa w tym zgarnięta sunię, która trafiła do nas z poderżniętym gardłem.
Jedyne co możemy to ją, wykąpac, obciąć, zawieźć do weta, zdiagnozować, wysterylizować ale sama nie podołam finansowo :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Wrzuciłam ją tu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/76073-Spaniele-do-adopcji/page192[/URL]
ale dobrze byłoby zrobić także wydarzenie na FB. Im więcej osób dowie się o jej niedoli, tym większa szansa na pomoc dla niej.[/QUOTE]

moze Asia&Ginger wrzuci já na FB na Psitulisko Spanieli, napisz do Asi.
Jakby byl dt, dorzucilabym 150zl miesiécznie, ale wiécej nie mam jak. Sterylké tez na Kastora mozna, jak pisalam na pw. Potrzebny banerek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...