Jump to content
Dogomania

Azjata i samotność


Recommended Posts

[COLOR=#000000]Witam serdecznie wszystkich forumowiczów[/COLOR]

[COLOR=#000000]Jestem szczęśliwą posiadaczką 11-miesięcznej Azjatki. sunia wychowywała się z Bernardyną. Cudownie się dogadywały.[/COLOR]

[COLOR=#000000]Niestety trzy dni temu Bernardyna odeszła [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Azjatka została na posesji sama [/COLOR]:-(

[COLOR=#000000]Zauważyłam, że jest jakby "przygaszona", smutna.... Staramy się spędzać z nią każdą chwilę. Dzieci bawią się z nią całymi popołudniami. Ale mam wrażenie, że to nie wystarcza.[/COLOR]

[COLOR=#000000]Zastanawiam się, czy nasza Azjatka mimo wszystko nie czuje się zbyt samotna ? [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Sunia ma do dyspozycji całe podwórko, nie jest zamykana w kojcu, wychodzi na spacery poza posesję....[/COLOR]

[COLOR=#000000]Wiem, że te psy bardzo się przywiązują do "stada". Nie wiem czy powinniśmy wziąć drugiego psa - towarzysza dla naszej Azjatki , by wypełnić jej "lukę" po bernardynce ? [/COLOR]

[COLOR=#000000]Czy Waszym zdaniem, fakt, że pozostała sama nie będzie miało wpływu na jej psychikę ? A może jej ten stan minie ?[/COLOR]

[COLOR=#000000]Doradźcie proszę, bo naprawdę nie wiem co zrobić, by nasza ukochana Azjatka była szczęśliwa ...[/COLOR]

[COLOR=#000000]Z góry dziękuję za pomoc.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...