Jump to content
Dogomania

Galeria białasa argentyńskiego Bazyla :) Oraz Meli nieogara ;)


maciaszek

Recommended Posts

[quote name='maciaszek']
No właśnie, a dlaczego nie założyłaś jeszcze galerii swojej białej potworzycy, hę?[/quote]
Z bardzo prostej przyczyny, nie umiem robic zdjęć ładnych a brzydkie robic to po co?

[quote name='maciaszek']
Bazyl głosował tak, jak jego pani :eviltong:.[/quote]
Chyba cisza się skończyła aż się boję sprawdzić kto wygrywa:crazyeye:

No to świetnie , że Niki też dobrze poszło, może się jej humor poprawi.
A usuwanie banerka to łatwizna, tylko ze ciągle go widze :p na podglądzie. Hmmmm. Jka w końcu mi się uda go pozbyc to musze się nauczyć sama robic swoje banerki bo odczuwam nieodpartą potrzebę tworzenia.

[quote name='Pianka']Co za morda:evil_lol::loveu: [/quote]
No, na argentyny to teraz w modzie jest wołać " mordo ty moja":eviltong:
Branoc dziewczyny

PS. zapomniałam dodać po wszystkim "zapisz":oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Z bardzo prostej przyczyny, nie umiem robic zdjęć ładnych a brzydkie robic to po co?[/QUOTE]Vitisku kochany, ale białasom przecież NIE DA SIĘ zrobić brzydkiego zdjęcia :evil_lol:.

[quote name='VitisVini'] Chyba cisza się skończyła aż się boję sprawdzić kto wygrywa:crazyeye:[/QUOTE]Ci co powinni! I już wiesz na kogo głosował Bazyl ;).

[quote name='VitisVini']Ja w końcu mi się uda go pozbyc to musze się nauczyć sama robic swoje banerki bo odczuwam nieodpartą potrzebę tworzenia.[/QUOTE]No to czekamy na wytwory Twojej wyobraźni. Z niecierpliwością!

[quote name='VitisVini'] Branoc dziewczyny[/QUOTE]Dobranoc :loveu:.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/92/2c7d5a91a286c22d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']Niki a jak tam twoje adopcje poszły(czy pisałaś a ja się nie doczytałam bo zakrecona jestem jak zwykle)
[/quote]
na mojej galerii pisalam...ale tutaj tez napisze...wyzelka pojechala do domciu i jest oki...ludzie po prostu cudowni:loveu:
a teraz mam nowego wyzelka w zamosciu do wyadoptowania...
zapraszam wszystkich na watek...chocby do podbijania...wszystko moze sie przydac!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92001[/URL]

Link to comment
Share on other sites

maciaszek...ja sie nadal zastanwaim nad tym wspolnym watkiem dla zamojskich psiakow...zastanawialam sie jak to dobrze "ulozyc" zeby bylo przejrzyscie
jak bede dawac zdjecia i informacje o psiakach jak popadnie to szybko zrobi sie zamieszanie...bo beda stare zdjecia , nowe tego samego psiaka za iles tam stron i tak dalej...
wymysliam ze moze by zrobic tak...kazdy psiak dostanie dwa posty dla siebie, pierwszy beda zdjecie z imieniem a drugi to informacje i bede te posty edytowac po prostu, uzupelniac informacje, aktualizowac zdjecia...a jak psiak zostanie wyadoptowany to zamiast jego dwoch postow wskoczy inny psiak w to miejsce...pierwszy post bedzie typowo informacyjny...beda w nim np odeslania do stron z waznymi informacjami...co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']maciaszek...ja sie nadal zastanwaim nad tym wspolnym watkiem dla zamojskich psiakow...zastanawialam sie jak to dobrze "ulozyc" zeby bylo przejrzyscie
jak bede dawac zdjecia i informacje o psiakach jak popadnie to szybko zrobi sie zamieszanie...bo beda stare zdjecia , nowe tego samego psiaka za iles tam stron i tak dalej...
wymysliam ze moze by zrobic tak...kazdy psiak dostanie dwa posty dla siebie, pierwszy beda zdjecie z imieniem a drugi to informacje i bede te posty edytowac po prostu, uzupelniac informacje, aktualizowac zdjecia...a jak psiak zostanie wyadoptowany to zamiast jego dwoch postow wskoczy inny psiak w to miejsce...pierwszy post bedzie typowo informacyjny...beda w nim np odeslania do stron z waznymi informacjami...co ty na to?[/quote]
Zajrzyj tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75461[/url] . Ja prawie całą pierwszą stronę poświęciłam aktualnie potrzebującym (z przerwą niestety, ale tak wyszło). Jak jakiś zostanie wyadoptowany, na jego miejsce wskakuje inny.
Ale Twój pomysł też jest dobry :).
To kiedy startujesz?

[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cieszę się więc bardzo :) :multi::multi:
Przybywam żeby się przywitać i zobaczyć znów białaska :loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/B][/quote]
Witaj :).

Zobaczyć białaska możesz tu:
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=iXorjaUx6eU[/url]
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=kHVcG9kGUoM[/url]

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Vitisku kochany, ale białasom przecież NIE DA SIĘ zrobić brzydkiego zdjęcia :evil_lol:.[/quote]
Da się , da. Wprawdzie ja i Tora obydwie jesteśmy piekne ale na zdjęciach wychodzimy tak ,że ratuj się kto może. Raz udało mi się zrobić fajne, może się gdzieś do niego dokopię to sie pochwalę.
Gratuluję adopcji Niki, to ty aż z Zamościa jesteś kurcze, chyba piknie tam u was, kiedyś muszę się wybrać.
Oj dziewczyny podziwiam was , że nie boicie się do schroniska chodzić, ja to nie mogę się zmusić, za dużo tych nieszcześć na raz.
A wybory wygrali faktycznie ci co powinni:eviltong:( z całym szacunkiem dla strony przeciwnej) ja już mam dośc polityki i chcę żeby wreszcie wszyscy politycy się do roboty zabrali a nie siedzieli w telewizji i d.... nam zawracali ciągle.Jak tym razem się nie uda to w życiu już na głosowanie więcej nie pójde.Dopra udaję się na poszukiwanie zdjęcia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']
Gratuluję adopcji Niki, to ty aż z Zamościa jesteś kurcze, chyba piknie tam u was, kiedyś muszę się wybrać.
Oj dziewczyny podziwiam was , że nie boicie się do schroniska chodzić, ja to nie mogę się zmusić, za dużo tych nieszcześć na raz.
[/quote]

zapraszam do Zamoscia serdecznie:diabloti:
hmm co do schroniska...pierwszy raz jak poszlam plakalam...potem mialam takie napady placzu jak zobaczylam jakies wieksze niz zwykle nieszczescie...potem juz takm nie mialam...kwestia przyzwyczajenia...teraz nauczylam sie wybierac psy z tlumu ktorym pomagam...widze potrownosc to mnie to mobilizuje do dzialania...
moze to bezdusznosc juz...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Melduję że widziałam filmiki z białaskiem :loveu: :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
To teraz zobacz fotki (poniżej) :).

[quote name='monita']Nie ma fot białego :roll:[/quote]
A właśnie, że są! :diabloti:

[quote name='furciaczek']przyszlam postraszyc troche:diabloti:[/quote]
Czuję się zaszczycona, że to właśnie tu wpadłaś postraszyć, mimo braku dostępu do kompa :loveu:.


Edit: no i nie będzie fotek... bo przyszła Furciakowa, postraszyła i fotosik się przeraził, schował i nie chce współpracować...:placz:
Spróbuję później, może fotosik wyjdzie z ukrycia i odda fotki...

Link to comment
Share on other sites

Co za szeroki uśmiech ma ten potwór :evil_lol:. Bardzo ładnego potwora się dorobiłaś Vitis! Masz jeszcze jakieś zdjęcia? Na pewno MASZ! Pokaż, pokaż....

Fotosik ożył i wyszedł z ukrycia.
Zatem 3 fotki spacerowe:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/100/df50a5373a3c6c67.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/102/51bb56ac1f5f9299.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/102/0809a530f396a2ac.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A co u was tak zielono jeszcze?:crazyeye: Bazylek ma uroczy kaganiec, taki sam jaki my mamy, nawet udało się nam porysować nim samochód.
Maciaszku owszem, mam zdjęcia ale wszystkie sa zarchiwizowane na płytkach, upchnięte w kartonie z adnotacją" otworzyć na starość":evil_lol: Ile się musiałam tego jednego naszukać łoj. Jak mi się kiedyś uda jeszcze coś fajnego pstryknąć( ale nie wiem czym , bo mi córka aparat zabrała) to skorzystam z gościnności Bazylka naszego.
[B]A teraz uwaga![/B]
2 letnia piękna suka DA do wzięcia, i to wygląda na to, że wcale nie ze schronu.
Wątek tutaj, zajrzyj maciaszku bo ty jesteś naszym argentyńskim królem na dogo:eviltong:
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8183156&posted=1#post8183156[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=red][B]Komu doga komu, bo ide do domu ?????[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B]:loveu::loveu::loveu: ohhh ale białasów się posypało :)
na dobry koniec dnia miło popatrzeć na taką rażącą w oczy biel :evil_lol::evil_lol:

Bazyl jest cudny...zresztą potwór z morza także, mam nadzieję że kiedyś jak będę na plaży to na mnie wyskoczy taki potworek ;) [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR]
[COLOR=Olive][B]
Pozdrawiam i Dobrej nocy życzę :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='VitisVini']A co u was tak zielono jeszcze?:crazyeye: Bazylek ma uroczy kaganiec, taki sam jaki my mamy, nawet udało się nam porysować nim samochód.[/QUOTE]
Sama jestem zdziwiona, że taki zielony kawałek się uchował. Chyba w tym miejscu wytwarza się jakiś mikroklimat zieleni sprzyjający... :evil_lol:
A kaganiec jest bardzo fajny. Nie tylko ja jestem zadowolona, Bazyli też zdaje się go nie zauważać (poza krótkimi momentami, gdy chce coś pożreć :evil_lol:).

[quote name='VitisVini'][B]A teraz uwaga![/B]
2 letnia piękna suka DA do wzięcia, i to wygląda na to, że wcale nie ze schronu.
Wątek tutaj, zajrzyj maciaszku bo ty jesteś naszym argentyńskim królem na dogo:eviltong:
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#800080][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8183156&posted=1#post8183156[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]
Byłam widziałam, napisałam. Piękna biała suczyna :loveu:.
Myślę, że Bazyla łeb by tak właśnie wyglądał, gdyby mu ciachnąć uszy.

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]zresztą potwór z morza także, mam nadzieję że kiedyś jak będę na plaży to na mnie wyskoczy taki potworek ;) [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE]Oj, też bym chciała przeżyć coś takiego :lol:.

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B] Pozdrawiam i Dobrej nocy życzę :)
[/B][/COLOR][/quote]Dziękujemy. Wzajemnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]

Bazyl jest cudny...zresztą potwór z morza także, mam nadzieję że kiedyś jak będę na plaży to na mnie wyskoczy taki potworek ;) [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]

Oj, ja bym chyba nie chciała żeby taki potworek wyskoczył na mnie z morza :shake: Choć piękny to jednak w bikini i na bosaka nie czułabym się bezpiecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lenorka']Oj, ja bym chyba nie chciała żeby taki potworek wyskoczył na mnie z morza :shake: Choć piękny to jednak w bikini i na bosaka nie czułabym się bezpiecznie ;)[/quote]
No wiesz, nie wiadomo jaka to pora roku była, gdy ten potwór się objawił. Może właśnie wtedy miałabyś na sobie kurtkę puchową i kozaki :evil_lol:? Tak by było lepiej? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy'][B][I]mmmmmmmmmmmm ja mam slabosc do bialych psow :):):):) Sliczny i calkiem podobny do Safi :):):):)[/I][/B][/quote]
Witamy kolejną fankę białasów (w szerokim tego słowa rozumieniu) :multi: :multi: !!!

[quote name='Lenorka']http://images24.fotosik.pl/102/0809a530f396a2ac.jpg

Co on taki smutny? Chyba jednak nie bardzo lubi ten kaganiec... :([/quote]
To nie smutek, to zainteresowanie. Pani kazała siedzieć, a Bazyli zauważył coś za płotem :evil_lol:. Na szczęście nie był to kot ani pies, bo wtedy na zdjęciu byłby tylko wgnieciony ślad w trawie po białasie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...