Jump to content
Dogomania

Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']Będę pisać nowy tekst o Belli
co można o niej powiedzieć ?[/QUOTE]
No, ja wczoraj "dzięki" Belluni zaliczyłam wyjątkowo bolesną glebę:evil_lol:, ale to był raczej jednorazowy wyczyn, że tak gwałtownie i nieoczekiwanie szarpnęła. A generalnie, to jest baaardzo przytulaśna; nie wiem, czy zauważyłaś, jak głaskałam Pedro i parówka, to Bella co chwilę między nich wchodziła i się nadstawiała. Tak samo się zachowywała, jak przytulałam Ogisia. Pewnie stała ekipa, która częściej odwiedza psiaki napisze coś więcej. Ja ją odbieram jako bardzo radosną, ufną, ruchliwą - ale nie tak żywiołową jak np. Bruno. Lubi zabawę, jest towarzyska w psim i ludzkim aspekcie. Ktoś tam chyba wcześniej pisał, że zna jakieś komendy. No i chyba nie jest zbyt szczekliwa. Nie wiem, jak z czystością w boksie. Aha, a czy ona nie jest jakimś mixem collie? Ludzie chyba raczej lubią takie psy, choć ponoć są wymagające.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Bella jest następna w kolejce do sterylki [/QUOTE]
O! I to jest super wiadomość! Wczoraj Don Pedro próbował ją wczoraj dosiadać, ale Becia powiedziała że po pierwsze primo: Bella niedawno miała cieczkę, a po drugie primo: Elvis sie nią nie zainteresował "pod tym katem", a to jest istotny wskaźnik, że nic nie ma na rzeczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Bella – najpiękniejsza sunia , samotna i niekochana
[/B][/I]
[I][B]Proszę zobaczyć co to za prześliczna sunia! Oto Bella ![/B][/I]
[I][B]Sama radość i chęć do życia. Niestety mieszka w schronisku , taka piękna psina .
[/B][/I][I][B]Ulubienica wszystkich [/B][/I][B][I], ludzi i zwierząt .[/I][/B]
[I][B]Wykąpać Bellę , uczesać i …..to będzie najpiękniejszy pies na świecie![/B][/I]
[I][B]Już jest śliczna ! A jeśli się nią zająć …!! [/B][/I]
[I][B]Ale teraz.....ech.....smutek , że można do tego dopuścić....[/B][/I]
[I][B]Wyrzucić psa z domu , nie zważając co z nim będzie dalej , na poniewierkę , na pewną śmierć..[/B][/I]
[I][B]Bella szuka człowieka , który się nią zajmie i już nie odtrąci ...[/B][/I]
[I][B]Szukamy miłośnika wesołej , kochanej , radosnej i ufnej suni , która tylko czeka , aby ją przytulić ...[/B][/I]
[I][B]Bella uwielbia spacery , ładnie chodzi na smyczce , zna podstawowe komendy .
To młodziutka sunia[/B] [B], ma niewiele ponad rok .[/B][/I]
[I][B]Kto pokocha Bellę ? [/B][/I]

[I][B]Bella przebywa w przytulisku w Boguchwale k/Rzeszowa .[/B][/I]
[I][B]Jest zaszczepiona i odrobaczona .


[/B][/I]może być ? na kogo kontakt ?

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

Figuniu super, kontakt na mnie, jakbyś mogła to zmieniłabym to :
[I][B]Ulubienica wszystkich wolontariuszy , a także schroniskowych zwierzaków na ,,[/B] ulubienica wszystkich wolontariuszy i pracownikow schroniska, kochają ją też wszystkie schroniskowe zwierzęta''.

Nie rozumiem też w jakim kontekście piszesz to: [/I][I][B]Po co ma biegać beztrosko po podwórku i cieszyć się z otaczającego świata...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

zaraz pozmieniam


dla Belli
[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/bella-najpiekniejsza-sunia-samotna-i-23358814.html[/URL] + naszemiasto + wp.pl
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/BELLA,101520[/URL]
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/rzeszow/bella-najpiekniejsza-sunia-samotna-i-niekochana-554194643[/URL]
[URL]http://www.krosno24.pl/ogloszenia.php?podstr=user&userId=53624[/URL]
[URL]http://www.sanok24.pl/ogloszenia/szczegoly/304705[/URL]
+ rzeszowiak i tablica do akceptacji

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

dziś miałam przebłysk, żeby Belcię podciągnąc pod owczarka australijskiego, jest bardzo chetna do nauki, Karolakola umie psiaki pouczyć róznych sztuczek i Belcia idealna jest do tych zajęć, szybko łapie, jest bardzo skoncentrowana na człowieku, bardzo inteligentna, na pewno świetnie czułaby sie w takim domu, gdzie będzie miała zajęcie , jest pełna energii i widać, że chce pracować i realizować jakieś zadania

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na wątek z ciekawości i się zachwyciłam :loveu:
Też nie rozumiem, dlaczego jest takie małe zainteresowanie - dziewczynka śliczna i o fantastycznym charakterze.
Jakiej ona jest właściwie wielkości - zdjęcia niestety tego nie oddają. Wielkości owczarka - mniejsza - większa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...