Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

Mam najcudowniejszą wiadomość pod słońcem - SUZI MA DOM :) :) :) :) :)
Właśnie zadzwoniłam do hoteliku Suzi, żeby powiedzieć, że dobre ciocie uzbierały dla Suzanki pieniążki na pobyt w hoteliku za luty, a znajoma, u której Suzi przebywa mówi, że... nigdzie jej już nie odda, bo Suzanka jest taka kochana i bezproblemowa. Na tą decyzję miał też wpływ ostatni telefon w sprawie adopcji Suzi, pani oferowała domek z podwórkiem, innymi pieskami, ale... na razie bez budy, bo jak się nie sprawdzi, to może odda. Poza tym Suzi naprawdę czuję się tam dobrze, dogaduje się z innymi pieskami, radośnie wita ich i żegna...
Rany, ale się cieszę :) :) :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ciocia a gdzie - miasto jest suzi? można telefon?

 

Suzanka zostaje w hoteliku u Joli w Zwierzyniu koło Gorzowa Wlkp., tel. z 1 postu: 536508111. I foto Suzi z jej Panią :)

Mam też pytanie - czy pieniążki, które wpłynęły ostatnio na Suzi z bazarków i deklaracji tj. 105,95 zł, mogę przekazać jej na karmę za m-c luty?

Ps. Nie potrafię załączyć zdjęcia, wychodzi mi miniaturka, ale po kliknięciu na nie pojawia się w większym rozmiarze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tez bylam wczoraj pod wrazeniem, Suzi nie bedzie juz potrzebowac deklaracji, bedzie to jej dom staly :) Ona biega tam szczesliwa, uwielbia swoja pania i przybywajace i odchodzace z hoteliku pieski :) Z lancucha, z beczki, niechciana, adoptowana, oddawana, ale udalo sie, to koniec jej zlej historii :)

Bardzo dziekuje wszystkim za wielka pomoc, Tobie gluchypsie rowniez za podtrzymywanie watku, kiedy ja tego robic nie moglam, za wielkie serce okazane Suzi, wszystkim za obecnosc, pomoc i wsparcie dla niej. DZIEKUJE. Bede oczywiscie dawac info o Suzance i fotki, kiedy ja odwiedze :)

 

I jeszcze info z fb od nowej Pani Suzi:

"Suzana i ja ... Po długich rozterkach związanych z kolejną adopcją naszej kochanej Suzanki, postanowiliśmy nie oddawać jej już nikomu .

Nie jestem już w stanie patrzeć w te oczy ,które mówią " nie oddawaj mnie ,przecież ja kocham cię".Suzana dołączyła do Elzika psiaka ,który też nie miał szczęścia do adopcji i czterech kotów ,które na stałe mieszkaja z nami. Suzana przez okres dwóch lat pobytu w hotelu starała się troszczyć o psiaki i oswajała je z nową rzeczywistościa. Przy jej pomocy skrzywdzone i nie ufne zwierzęta odzyskiwały wiarę w człowieka i miały szanse na lepsze życie .Tak więc Suzana jest pełnoetatowym pracownikiem Hotelu Zwierzyniec. 
Dziękuję wszystkim,którzy śledzili losy Suzany i wspierali ją duchowo i finansowo ."

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mało bywam na dogo i dawno nie zaglądałam do Suzi ale wątek mam w subskrycji. Dziś wyświetlił mi się nowy tytuł.
To naprawdę wspaniała wiadomość. Zdjęcia Suzi - cudne. Taka szczęśliwa i uśmiechnięta.
Załuję, że nie udaje mi się wstawianie emotek na nowym dogo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...