Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

Tak, na Suzi można wpłacać też na konto OTOZu :)

Już pędzę na bazarek, dziękujemy że 25% jest na Suzi! :)

 

Super :)

 

Dziękować nie ma za co. Cieszę się, że będziemy mogli pomóc. Mam nadzieję, że trochę rzeczy się sprzeda :) Dzisiaj powysyłam trochę zaproszeń :)

 

Zapraszam na bazarek, z którego 25% dochodu będzie przeznaczone dla Suzi :)

 

Mamy więc już dwa bazarki - super!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej wybierz "więcej opcji odpisywania" (prawy dolny róg kiedy odpowiadasz), dalej "wybierz pliki" (ta opcja jest na samym dole, koło spinacza, następnie pokaż na komputerze zdjęcia) i kliknij "dodaj do posta"  - będą miniaturki ale będziesz niezależna od "wstawiaczy" 

 

a jak Ci się nie uda, to podeślij na [email protected] :]

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że Ciocia Cassi_ spóźni się trochę z wpłatą, postanowiłam założyć pieniążki i przelać środki na konto OTOZ ANIMALS już dzisiaj :) Ciociu koelko, będę bardzo wdzięczna za potwierdzenie otrzymania pieniążków na moim wątku (bazarku). Bezpośredni link tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/144804-rozliczam-dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-mi%C5%82ego-na-suzi-i-fha-do-godz-20/ Dziękuję :)

 

rivx1f.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za fotki Suzi - wesołek z niej i uwielbia towarzystwo :) i wpłatę z bazarku - potwierdzę na wątku, jak tylko otrzymam informację z fundacji.
Od gluchypies wpłynęła deklaracja 20 zł dn. 22.01.2015
Dziękujemy :) :) :) Tylko telefonów brak o tą piękność :(

Link to comment
Share on other sites

 

Właśnie przelałam na Twoje konto koelko 45,95 zł z mojego bazarku :) a więc luty już mamy prawie opłacony :)
 
Proszę potwierdź na wątku, gdy pieniądze będą już u Ciebie - dziękuję! 
 
http://www.dogomania.com/forum/topic/144812-rozliczamksi%C4%85%C5%BCki-dla-suzityczkiszczeniaczk%C3%B3w-i-babuni-do-2301-godz-20/

 

Wpłata doszła, baaardzo dziękuję :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...