Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Dam 10zł stałej jeśli potrzeba[/QUOTE]

Oleno, super! :loveu: Bardzo potrzeba!

Każda złotówka to łatwiejsze zbieranie na stałe potrzeby Suzi. Na szczęście hotelik to "tylko" 100zł miesięcznie, ale musimy z tego długu wyjść. Nie jest duży, ale jest...

koelko - podeślij Olenie84 konto do stałych wpłat :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Jeśli pieniążki były wpłacone na konto fundacyjne, to stamtąd dostaje wyciąg średnio raz w miesiącu - ostatni mam z 20 lutego, więc nie mam jeszcze potwierdzenia. Wpłaty z prywatnego potwierdzam od razu. Jak tylko dostanę nowy wyciąg, od razu potwierdzę na wątku. Dziękuję :)[/QUOTE]
No to nie wieci na biezaco, ile macie pieniedzy na potrzeby suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']No to nie wieci na biezaco, ile macie pieniedzy na potrzeby suni[/QUOTE]

Tam raczej nikt inny poza osobami z Dogo nic nie wpłaca :( Więc tylko Twoja wpłata będzie dodatkowa. Czyli dług niestety ciągle jest.

koelko - możesz poprosić o zestawienie wpłat na to konto fundacyjne?

Link to comment
Share on other sites

Poproszę fundację o wyciąg bankowy, a zaraz wyślę nr konta do wpłat deklaracji - bardzo dziękuję. I uzupełniam w poście 2 rozliczeniowym.
Koszt pobytu Suzi w hoteliku od 15.02.2014 to 100 zł/m-c, stałych deklaracji mamy 40 zł:
20 zł - gluchypies
10 zł - Olena84
10 zł - koelka (deklaruję od marca)

Dług Suzi, łącznie z poprzednim, wynosi -330,15 zł :(

Edited by koelka
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

przybywam na wątek z zaproszenia , niestety na tą chwilę stałej dać nie mogę bo już mam kilka stałych deklaracji i ledwo dyszę finansowo ,tyle potrzeb:-(, wspieram Suzi w miarę możliwości na bazarkach , w lutum kupiłam od Cioci Koelki książeczki dla Suzanki

wspomogę w tym miesiącu skromnnie 2 dyszkami, poproszę o nr konta:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia2']przybywam na wątek z zaproszenia , niestety na tą chwilę stałej dać nie mogę bo już mam kilka stałych deklaracji i ledwo dyszę finansowo ,tyle potrzeb:-(, wspieram Suzi w miarę możliwości na bazarkach , w lutum kupiłam od Cioci Koelki książeczki dla Suzanki

wspomogę w tym miesiącu skromnnie 2 dyszkami, poproszę o nr konta:roll:[/QUOTE]

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz za przyszłe :calus: Konto do koelki wysłałam na pw.

[quote name='Olena84']Moja kaska poleciała[/QUOTE] Dzięki, dobra kobieto :loveu:

[quote name='sharka']poproszę o nr konta, choć jednorazowo kilka złociszków wpadnie :)[/QUOTE]

Dziękujemy :calus: wyślę zaraz pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']przepraszam, ale tz zaklina się że wpłacił, a nie widzę w rozliczeniach...
proszę o info - będę w razie czego interweniować;[/QUOTE]

Jeśli wpłacałaś na konto fundacyjne, to rozliczenia z niego wstawia koelka raz na miesiąc. Ze swojego daje od razu info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Jeśli wpłacałaś na konto fundacyjne, to rozliczenia z niego wstawia koelka raz na miesiąc. Ze swojego daje od razu info.[/QUOTE]
Ja tez czekam na potwierdzenie mojej wplaty. Glupio, ze podalyscie mi ciocie fundacyjne konto, jesli sa takie problemy. Tez chce wiedziec, czy pieniadze poszly na wlasciwego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Ja tez czekam na potwierdzenie mojej wplaty. Glupio, ze podalyscie mi ciocie fundacyjne konto, jesli sa takie problemy. Tez chce wiedziec, czy pieniadze poszly na wlasciwego psa.[/QUOTE]

:( Przepraszamy :( koelko, poproś proszę o listę wpłat na konto fundacyjne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...