Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='koelka']Dziękuję :)
Pieniążki dla Suzi można wpłacać z konto: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI"[/QUOTE]

[quote name='teresaa118']W marcu wrzuce malej do skarbonki. Prosze o konto.[/QUOTE]

Powyżej post z numerem konta. Bardzo dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Czy Suzi ma ogłoszenia aktualne? Mogłabym jej wykupić na jakimś bazarku ogłoszeniowym, może np. na Małopolskę? Z tymi zdjęciami zimowymi, tak ładnie na nich wyszła.[/QUOTE]

Część na lubuskie pewno już wygasło, wykupię jej nowe. Na inne województwa nie ma, może na bliższe - wielkopolskie, zachodniopomorskie? Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Część na lubuskie pewno już wygasło, wykupię jej nowe. Na inne województwa nie ma, może na bliższe - wielkopolskie, zachodniopomorskie? Dziękuję :)[/QUOTE]

Oki, to jutro po południu zacznę coś majstrować. Masz rację, lepiej na coś bliższego niż Małopolska :P ja tak odruchowo pomyślałam o Małopolsce.

Jak się czuje Suzi? Wszystko u niej oki?

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku przelałam właśnie [B]32,50 zł dla Suzi[/B] :) (na konto koelki)

proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250767-ROZLICZAM!-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Magika-Suzi-i-Zibiego-do-17-lutego-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250767-ROZLICZAM!-Książki-dla-Magika-Suzi-i-Zibiego-do-17-lutego-godz-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Z mojego bazarku przelałam właśnie [B]32,50 zł dla Suzi[/B] :) (na konto koelki)

proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250767-ROZLICZAM!-Książki-dla-Magika-Suzi-i-Zibiego-do-17-lutego-godz-21[/URL][/QUOTE]

Dziękuję :multi: Potwierdzę, jak tylko dojdą.
A o Suzi popytam jutro znajomą, może niedługo ją odwiedzę :)

Link to comment
Share on other sites

Zakochana Suzi, wow :)

Elu, mam tekst do ogłoszeń, daj znać, czy jest ok wg Ciebie i jeśli tak, to podeślę dziewczynom z bazarku do zrobienia jej ogłoszeń :)

[COLOR=#008000]UWAGA UWAGA! Pilnie poszukiwany najlepszy z najlepszych ludzi dla Suzi.

Cechy szczególne:
- energiczny i pełen pasji jak Suzi
- lubiący spędzać czas aktywnie (mile widziane dłuuuugie spacery, a nawet dogtrekkingi)
- pełen wyrozumiałości i cierpliwości
- potrafiący wybaczać małe niedociągnięcia (Suzi ciągle wymaga nauki, ale jest pojętnym psem i szybko się uczy dobrych manier)
- nastawiony na wspaniałą, długą przyjaźń

Jeśli pasujesz do opisu, dzwoń! Suzi czeka na Ciebie! :-)))

[/COLOR][CENTER][COLOR=#008000]Suzi to młoda, średniej wielkości suczka, która wiele przeszła w życiu. Została odebrana od właściciela, który trzymał ją na łańcuchu, a za jedyne schronienie miała okropną plastikową beczkę. Pozbawiona odpowiedniego jedzenia, a nawet wody, była o krok od śmierci. Obecnie przebywa w płatnym hoteliku w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego i zapomina o swej przeszłości. To pies wymagający dużej cierpliwości, ale też zrozumienia, ciepła i stanowczości. Może to właśnie Ty dasz jej dom?

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przedadopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.

wiek: ok. 2,5 lat
szczepienie: tak
odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak
sterylizacja: tak
czip: tak[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...