Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='koelka']Z bazarku MALWY wpłynęło dla Suzi 90 zł :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248907-DLA-NIECHCIANEJ-SUZI-NA-ŻYCIE-do-02-12-13r-godz-21-00[/URL]

Dziękuję :multi::multi::multi:

A z bazarku książkowego uzbierało się 138,35 zł :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248387-ZAKOŃCZONY-Księgarnia-książki-różne-po-polsku-i-ang-do-20-11-2013-do-godz-20-00[/URL][/QUOTE]

Pięknie :) schodzimy z długu, super :multi:

Teraz trzeba spróbować uzyskać jakieś stałe deklaracje, żeby nie ciągnąć tak cały czas na bazarkach - byłoby łatwiej z jakimiś stałymi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Kilka dni temu poleciało jednorazowo kilka zł, po wypłacie postaram się wpłacić więcej.[/QUOTE]

[quote name='milagros19853201']Biedna psina sliczna
takiego pseudo wlasciciela powinno spotkac to co zgotowal psiakowi na krotki lancuch i wepchac go do tej beczki[/QUOTE]

[quote name='milagros19853201']aha poprosze tez dane do przelewu na pw pare groszy napewno sie znajdzie
co do zbieranie deklaracji stalych dobry pomysl zawsze mozna probowac[/QUOTE]

[quote name='mdk8']przybiegam na zaproszenie :painting: i poproszę nr. konta. Stałej już nie dam rady chociaż bardzo bym chciała ale od czasu do czasu może uda mi się coś wyskrobać dla suni.[/QUOTE]

bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i chęć pomocy!

zaraz wyślę numer konta do wpłat :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko sama nie dam rady niestety pomóc finansowo, też mamy właśnie psiaki w hotelikach i zbieramy;( Ale jak patrzę na takie piękne psisko przy tej beczce to mam ochotę do tej beczki włożyć właściciela i zrzucić z 10 piętra! Ludzkie pomysły już przechodzą apogeum pomysłowości - pies w beczce na łańcuchu to już jest szczyt debilizmu ludzkiego!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norel']Zaglądam do suni,ale przy moim obłożeniu zwierzakami tyle mogę... :([/QUOTE]

[quote name='Norkowa']Cioteczko sama nie dam rady niestety pomóc finansowo, też mamy właśnie psiaki w hotelikach i zbieramy;( Ale jak patrzę na takie piękne psisko przy tej beczce to mam ochotę do tej beczki włożyć właściciela i zrzucić z 10 piętra! Ludzkie pomysły już przechodzą apogeum pomysłowości - pies w beczce na łańcuchu to już jest szczyt debilizmu ludzkiego!!![/QUOTE]
dziękujemy za odwiedziny :)

no niestety, ludzka głupota jest porażająca... dobrze, że Suzi jest już w bezpiecznym miejscu i ma szansę na normalne życie i kochający domek! Oby się taki znalazł jak najszybciej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Jednorazowe wpłaty można dokonywać na konto fundacji podane wcześniej:
[COLOR=#000000]Nr konta: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" [/COLOR]
[COLOR=#000000]Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI"
[/COLOR]
Natomiast deklaracje stałe, jeśli ktoś będzie mógł zaoferować, będę zbierać ja (konto będę podawać na pw), tak jak na książkowym bazarku i robić aktualne rozliczenia.[/QUOTE]

[quote name='Tofikowa']zapiszę sobie na zaproszenie
poproszę numer konta, coś wyskrobię pod koniec tygodnia[/QUOTE] dziękuję bardzo za odwiedziny. Powyżej numer konta :)

[quote name='Aimez_moi']Zagladam do Gwiazdeczki......:)[/QUOTE] witamy :loveu:

[quote name='kinga_kinga7']dziękuje za zaproszenie,na razie zapiszę i będę zaglądać do Suzi :loveu:
cudna dziewczyna :loveu:[/QUOTE]

cześć ciociu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Jednorazowe wpłaty można dokonywać na konto fundacji podane wcześniej:
[COLOR=#000000]Nr konta: 14 1020 1967 0000 8002 0106 1100[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" [/COLOR]
[COLOR=#000000]Inspektorat w Barlinku z dopiskiem "DLA SUZI"
[/COLOR]
Natomiast deklaracje stałe, jeśli ktoś będzie mógł zaoferować, będę zbierać ja (konto będę podawać na pw), tak jak na książkowym bazarku i robić aktualne rozliczenia.[/QUOTE]

[quote name='kinga_kinga7']my działamy w duecie:):) poproszę nr konta wspomożemy dziewczynkę:):)[/QUOTE] ojej nie wiadomo kto jest kto ;) konto do wpłat powyżej, bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...