Jump to content
Dogomania

Red Room


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Angi']to idź się poru... :evil_lol:
[URL]http://www.polska-gotuje.pl/przepis/kaszubskie-ruchanki[/URL][/QUOTE]

nie chce mi się :lol:

mamy w pracy takiego śmiesznego kolesia wysoki na dwa metry , zgarbiony chudy jak patyk i taka dziwna twarz ma , no ale nie o to chodzi bo nikt nie jest w formę lany , no i chodzi pół nocy jakis taki rozkojarzony i w koncu sie pytamy

-Jasiu ( Wojtek ma na imie ale mówimy na niego Jasiu bo przypomina troche Jasia fasolę , jemu powiedzieli że mówią na niego Jasiu bo lider to też Wojtek i by im się myliło , oczywiście to lyknął :diabloti: ) co Ci jest ? taki jakis zamyslony chodzisz ?

na co Jasiu mówi :

- przyszła dzisiaj o 11 do mnie była dziewczyna i chciała sie kochać bo chłopaka nie ma a mówi że ma ze mną miłe wspomnienia , no to się ucieszyłem , zabrałem się do roboty zakładam ostatnią gumę jaka miałem i mi pękła :placz: i ani sie nie wyspałem ani se nie poruchał...em :placz:


:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']nie chce mi się :lol:

mamy w pracy takiego śmiesznego kolesia wysoki na dwa metry , zgarbiony chudy jak patyk i taka dziwna twarz ma , no ale nie o to chodzi bo nikt nie jest w formę lany , no i chodzi pół nocy jakis taki rozkojarzony i w koncu sie pytamy

-Jasiu ( Wojtek ma na imie ale mówimy na niego Jasiu bo przypomina troche Jasia fasolę , jemu powiedzieli że mówią na niego Jasiu bo lider to też Wojtek i by im się myliło , oczywiście to lyknął :diabloti: ) co Ci jest ? taki jakis zamyslony chodzisz ?

na co Jasiu mówi :

- przyszła dzisiaj o 11 do mnie była dziewczyna i chciała sie kochać bo chłopaka nie ma a mówi że ma ze mną miłe wspomnienia , no to się ucieszyłem , zabrałem się do roboty zakładam ostatnią gumę jaka miałem i mi pękła :placz: i ani sie nie wyspałem ani se nie poruchał...em :placz:


:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
ahahahahahahahahaahahahahaha, serio? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ahahahahahahahahaahahahahaha, serio? :evil_lol:[/QUOTE]

tak opowiadał ale czy to prawda to tylko on wie :diabloti:

kiedys opowiadał że jechał na rowerze i jak to on wjechał kolesiowi pod koła , no i koles miał problem ze mu cos ze zderzakiem zrobił czy coś , i chciał od jasia 200 zł , a że Jasiu nie miał to kazał mu przyjśc po południu do swojego domu po kasę , no i Jasiu czekał za nim i czekał i kolesia nie było to Jasiu poszedł SPAĆ koleś po jakims czasie przyszedł , jego matka z jego bratem go spławili , jego brat pracuje w skarbówce i wywalil kolesiowi kodeksami to koles zbladł i uciekła , ale najwazniejsze jak Jasiu na koncu skwitował :

"w ogóle koleś jakiś nieogranięty jest , kto mądry nachodzi ludzi o [B]19stej[/B]" :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

a jak kiedys kierownik do niego przyszedł żeby został w pracy do 19stej to sie popłakał bo jak on sie wyśpi na drugi dzien do pracy jak on dopiero o 19stej z pracy wyjdzie a on o tej godzinie juz zawsze spi :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...