Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Murka']Aha, Sonia dostała wsparcie od jess, która co jakiś czas wspomaga "najbiedniejsze" psiaki pod naszą opieką - 300 zł :)[/QUOTE]
Az 300zl:multi: bardzo dziekujemy:)Bardzo sie ciesze:)
Nie wiem jak Sonia do kotow,wiem,ze w dt byly kurki,takie male ozdobne kurki,to chodzily po niej i wyjadaly jej jedzenie,Sonia nie reagowala,ale do kotow niestety nie wiem,W dt nie ma kotkow.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, a ja tu pędzę... :sad:
Wiedziałam, że gdzieś na wątku było o Soni i kotach. ;)
Bo całkiem niedawno poznałam wątek.
Na 6 stronie, w poście nr 136, napisałaś, Dora, że Sonia kocha koty, ptaki...
Może już nie pamiętasz, a miałaś wtedy jakieś info na ten temat... :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja też gdzieś czytałam, że Sonia kocha wszystko, ale nie mogłam tego znaleźć na wątku, dlatego chciałam się upewnić.
U nas są koty, ale w domu (nie wychodzą); w razie czego możemy sprawdzić jak się na nie Sonia zapatruje. Info o kurach bardzo istotne.
Póki co Ci państwo byli dzisiaj i jednak wybrali tą upatrzoną sunię, nie zraziło ich nic, poprzedni pies był po prostu bardzo podobny ;)
Sunia urody dość pospolitej i roznosiciel straszny (bo młode toto), więc cieszymy się bardzo z tej adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,moze pisalam o kotach i Soni ,nie pamietam.
Naisalam chyba tak dlatego,ze jak Sonia byla zabierana z ulicy,to spacerowal sobie jakis kotek,a ona go nie pogonila,wiec pewnie stad to info,ale to bylo juz tak dawno i teraz niekoniecznie musi lubic kotki.
Murka jak mozesz to sprawdz ja zareaguje na kotki.Dzieki:)

Link to comment
Share on other sites

Na koty będziemy Sonię sprawdzać jeśli będzie taka potrzeba (tzn. zgłosi się ktoś chętny z kotami), ale nie sądze, żeby były problemy, bo w ogóle nie widzę w niej instynktu myśliwskiego.

Dzisiaj mi w ogóle nie chciała wyjść z budy na spacerek, musiałam ją za obrożę wyciągnąć niemalże (chciałam m.in. sprawdzić czy wszystko ok), nie chciała za bardzo łazikować - mam nadzieję, że to tylko pogoda ją tak nastraja (trochę popadywało i w ogóle ciapa-chlapa). Potem do pełnej miseczki i wyszła i chrupała jedzonko, więc apetyt ok.

[B]Ty$ka[/B], Alaska nie ma wątku niestety.

Link to comment
Share on other sites

Może Sonia ma mały kryzys. Może jest zmęczona. Nowe miejsce, nowi ludzie, psy, zapachy... Silne emocje...
Za kilka dni zacznie się cieszyc, że trafiła w takie Dobre Miejsce. :smile:
Moje wszystkie sunie coś takiego przeżywały. Za schroniskiem "tęskniły" po pierwszych dniach w euforii.
Ale to krótko trwało... ;)
W dodatku Soni zmienia się wszystko w życiu nie pierwszy raz...
Sunia już naprawdę zasługuje na swoją przystań na zawsze.
Bardzo mi jej żal. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Prosze ,zajrzyjcie rowniez tutaj
Flaper 2 lata czeka na dom,wprawdzie jest na bezplatnym tymczasie,ale nie jest mu lekko
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221883-Flaper-uroczy-młody-towarzyski-czy-w-końcu-odnajdzie-miłość?p=21869449#post21869449[/URL]
czas juz najwyzszy na dom

Link to comment
Share on other sites

Coś jest z tym nielubieniem mokra, zwłaszcza przez psiaki starsze. Mamy takie w domu uratowane z łańcucha dziadki - całe życie przy budzie to powinny przyzwyczajone być do mokra, zimna itd. Ale gdzie tam, zawsze jak jest brzydko lub co gorsza deszcz pada, to trzeba je wyganiać na siku i zaraz potem sterczy wszystko pod drzwiami z błagalnym wzrokiem, żeby mogły wrócić pod kaloryfer ;) Podobnie nasz 30-kilogramowy staruszek ze schroniska wzięty - wymarzło się psisko i teraz jego ulubione zajęcie to wygrzewanie się przy koloryferze lub w słoneczku :)

Sonia dzisiaj już normalnie wyszła na spacerek. Nie padało ;)

W poniedziałek mamy umówioną sterylizację. Przy okazji jeszcze jeden piesek pojedzie na kastrację, to zmniejszymy koszty dowozu do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...