Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

Od kilku dni czytam wątek Soni.
Sunia jest piękna i kochana! :loveu:
I chyba ma rzeczywiście pecha...
Widzę, że coś się na wątku ruszyło. Rozumiem, że zbieracie stałe deklaracje na hotelik?
Dora, masz w podpisie dwa banerki i obydwa "not found'... Może zrób banerek Sońce, żeby ją wszędzie pokazywac. ;)
Zostanę z Wami. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Witam i przepraszam, że dopiero teraz... ostatnio nie ogarniam.
Bardzo proszę o podesłanie zdjęć najlepiej tych z PsiFotograf.com (o ile można je wykorzystać) na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
bo te co pobieram z dogo mają błąd i nie chcą się otworzyć.[/QUOTE]

dzięki juli że zajrzałaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']dzięki juli że zajrzałaś [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

nie ma za co i w takich kwestiach pomogę z przyjemnością, przeraża mnie ostatnio moja niesłowność [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]


[quote name='Elisabeta']Od kilku dni czytam wątek Soni.
Sunia jest piękna i kochana! :loveu:
I chyba ma rzeczywiście pecha...
Widzę, że coś się na wątku ruszyło. Rozumiem, że zbieracie stałe deklaracje na hotelik?
Dora, masz w podpisie dwa banerki i obydwa "not found'... Może zrób banerek Sońce, żeby ją wszędzie pokazywac. ;)
Zostanę z Wami. :smile:[/QUOTE]

z banerkami nie mam dużego doświadczenia ale na szybko zrobiłam dla Soni taki... nie wiem jak z wielkością...
jest podlinkowany
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-juz-1-5-roku-czeka-na-dom-a-teraz-traci-DT-Zbieramy-na-hotelik?p=21708282#post21708282"]
[IMG]http://i39.tinypic.com/110h9tv.jpg[/IMG]


[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88




z banerkami nie mam dużego doświadczenia ale na szybko zrobiłam dla Soni taki... nie wiem jak z wielkością...
jest podlinkowany
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-juz-1-5-roku-czeka-na-dom-a-teraz-traci-DT-Zbieramy-na-hotelik?p=21708282#post21708282"']
[IMG]http://i39.tinypic.com/110h9tv.jpg[/IMG]


[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziekuje:) ja bym nie zrobila,nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Witam i przepraszam, że dopiero teraz... ostatnio nie ogarniam.
Bardzo proszę o podesłanie zdjęć najlepiej tych z PsiFotograf.com (o ile można je wykorzystać) na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
bo te co pobieram z dogo mają błąd i nie chcą się otworzyć.[/QUOTE]
Wysle mailem te zdjecia,ktore mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']O fajnie, może uda nam się coś wspólnie sklecić? bo ja sie pogubiłam, chce zrobić to wydarzenie - gdzie jest Sonia obecnie? kiedy ona ma jechac do hotelu?[/QUOTE]

z tego co doczytałam dwie strony wcześniej to Sonia ma jechać na początku stycznia do hotelu do Murki ale nie ma deklaracji :/

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kiedy tam pojedzie ,ale napewno niedlugo
czekam na info od Murki,jej maz ma przyjechac po sunie
niestety nie ma ani zlotowki na transport
500zl ma w spadku po Werce/za co jeszcze raz dziekuje dziewczynom,ze dali te pieniadze Soni/
150zl bedzie placila Maja,ktora ja na tymczasie umiescila
o ile bedzie placila,bo napisala mi,ze ma trudna sutyacje,stracila prace,jest chora,ma niepelnosprawne dziecko
to wszystko nie jest takie proste:(
pomoz jak bedziesz zakladla wydarzenie to tekst najpierw wklej tutaj,moze trzeba bedzie cos uzupelnic.

Link to comment
Share on other sites

A jakbym załatwiła np DT za zwrot kosztów karmy, ewentualnie weta?
Mam jedno miejsce wolne, tzn o ile przez święta nie znalazła się jakaś bieda...

Nie mam pomysłu na nagłówek - ktoś pomoże coś chwytającego za serce wymyślić?
Chyba że z banerka tytuł co?

Tekst:
Sonia to około 5 letnia suczka znaleziona przez osobę ,która była na urlopie na Roztoczu.Byla chora i wygłodzona,taka bezradna i smutna.
W tej chwili zdrowa, wesoła sunia nawet nie wie, że jej do tej pory normalne życie które wiodła w PDT dobiega końca... :9 niestety Sonia musi opuścić dotychczasowe schronienie - jesli nie uda nam sie uzbierać pieniędzy na hotel lub znaleźć DS trafi do schroniska :(
Mamy miejsce dla suni w hoteliku u Murki niestety jest to koszt 400zł. Uzbierane mamy 500zł, to jest na jeden miesiąc - potrzebujemy deklaracji!
Potrzebujemy ogłoszeń! Potrzebujemy udostępnień! Potrzebujemy DS!
Sonia to średniej wielkości (50cm w kłębie) suczka o przepięknym biało-biszkoptowym umaszczeniu, piwnych oczkach i wiecznie merdającym ogonie. Ta niezwykle urokliwa suczka zaraża wszystkich optymizmem, uwielbia się tulić, miziać i być blisko człowieka. Nie ma w niej agresji. Kocha ludzi, wobec dzieci jest czuła i opiekuńcza, wspaniale dogaduje się z psami i kotami, ignoruje też ptaki i inne małe zwierzęta. Niezwykle wrażliwa i towarzyszka wszystkich zaprasza do wspólnych zabaw. Sonia to bystra i wychowana suczka, ładnie chodzi na smyczy, bardzo szybko się uczy. Boi się głośnych huków i petard. Jej wielkie serduszko bije do każdego z taką samą miłością. Może odda je Tobie?

Stowarzyszenie Help Animals
ul.Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
dla wpłat zagranicznych:
Swift: POLU PL PR 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
Iban: PL 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Ktoś ma pomysł co dopisać? gdzie sunia w sensie w jakim mieście przebywa?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że DT jest lepszą opcją, bo i tak brakuje deklaracji, a mniejszy koszt to wybawienie.

Tytuł, moje propozycje.
1). Sonia nie ma komu oddać swojego złotego serduszka, a teraz traci PT!
2). Sonia... oaza miłości nie ma kogo pokochać, traci DT... świat o niej zapomniał.
3). Nikt nie chce jej miłości, Sonia o wielkim sercu traci DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...