Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='pomóżpomagać']No własnie nie ma :( bez tego moge tylko zrobic wydarzenie, że Sonia szuka domu ale żadnej wzmianki o zbieraniu na hotelik :([/QUOTE]

Wydarzenie moze byc dopiero jak Sonia bedzie w hoteliku.I pieniadze musza byc zbierana na hotelik.
Niestety Maja ,ktora placi 150zl miesieznie na sunie ma klopty,napisala,ze stracila prace i ma depresje
do tego ma chore,autystyczne dziecko.Nie wiem co bedzie.
Sonia nie ma zadnych deklaracji:(
Poprosze mari23 czy nie mogla by byc skarbnikiem,chyba nie odmowi,to fajna dziewczyna
pieniadze byly by zbierane na konto Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Kucze... czemu młoda ucieka przez płot - mialabym dla niej ds..[/QUOTE]
A co to za dom?Chyba mieszkanie w budzie?Wysoki ten plot?
Najgorsze jest to,ze to taka dobra sunia,kurki po niej chodza/ale takie kurki miniaturki/ dziobia ja,wyjadaja jej jedzenie,a jej to nie przeszkadza,kocha wszystkich.Co jest z nia nie tak,ze nie znajduje domu?:(
Becia byla,widziala ja i mowila,ze Sonia to super sunia.
Sonia miala mnostwo ogloszen,ostatnio zamowilam jej 50 ogloszen na bazarku ogloszeniowym,miala ogloszenie w Zaginal Dom,w Przyjaciel Pies /w ktorym Pupil,Korek i Dzeki znalezli domy/ gdzie jeszcze?
Moze ktos mi podpowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']A co to za dom?Chyba mieszkanie w budzie?Wysoki ten plot?[/QUOTE]
Do budy, ale ciepłej, wygodnej, z codziennymi spacerami i szkoleniem.
Płot niski, niestety. 1,5m spokojnie młoda przeskoczy.

Co do plakatu... mogę wywieszać, ale ja grafiką się nie zajmuję, nie znam niestety...

Link to comment
Share on other sites

Zaraz mi powiecie, że się uwzięłam z tym fb ale... na fejsie sa takie różne organizacje do których podsyła sie fote, opis, kontakt itd psiaka i oni wstawiają na stronę i udostępniają i obcy ludzie tez udostępniają i tak wieść o psiaku idzie w świat. Bardzo dużo adopcji idzie wlasnie przez fb, może tam spróbować? wszystkie bysmy udostepniły, powywsyłały zanjomym? co wy na to?
Jeśli będą plakaty to ja mogę rozwiesić chociaż w dziurze mieszkam ale może ktoś Sonie wypatrzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Zaraz mi powiecie, że się uwzięłam z tym fb ale... na fejsie sa takie różne organizacje do których podsyła sie fote, opis, kontakt itd psiaka i oni wstawiają na stronę i udostępniają i obcy ludzie tez udostępniają i tak wieść o psiaku idzie w świat. Bardzo dużo adopcji idzie wlasnie przez fb, może tam spróbować? wszystkie bysmy udostepniły, powywsyłały zanjomym? co wy na to?
Jeśli będą plakaty to ja mogę rozwiesić chociaż w dziurze mieszkam ale może ktoś Sonie wypatrzy?[/QUOTE]
I ja tez jestem za.......moze w ten sposob ktos ja wypatrzy...

Link to comment
Share on other sites

Mari23 zgodzila sie byc skarbnikiem.
Bardzo jej dziekuje:modla::)
pomoz bedziesz mogla zalozyc wydarzenie na fb

------------------------------------------------------------
Stowarzyszenie Help Animals
ul.Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
dla wpłat zagranicznych:
Swift: POLU PL PR 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010
Iban: PL 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...