Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='DORA1020']dane ta takie,ze Sonia 1,5 roku czeka na dom
sunia lagodna i dobra,a niezauwazalna,wsrod milionow ogloszen sunia ginie w tlumie
jest grzeczna i kochana,lagodna,lubi wszystkich,dzieci lubi i inne psiaki i kociaki,i ptaki.....wszystkich lubi
na tymczasie jest uwiazna,bo ma sklonnosc do ucieczek,moze mieszkac w mieszkaniu w bloku,wystarcza jej trzy spacerki dziennie,ma ok. 4lat
panicznie boi sie burzy i petard,a Sylwester zbliza sie nieuchronnie
sunia potrzebuje milosci,kontaktu z czlowiekiem[/QUOTE]
Potrzebuję informacji do kogo kontakt, gdzie aktualnie przebywa, czy faktycznie ten dt jest zagrożony i musi szukać innego oraz informacji: ile kosztuje dt, gdzie wpłacać ew. pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Potrzebuję informacji do kogo kontakt, gdzie aktualnie przebywa, czy faktycznie ten dt jest zagrożony i musi szukać innego oraz informacji: ile kosztuje dt, gdzie wpłacać ew. pieniążki.[/QUOTE]

kontakt oczywiscie na mnie
664 500 434
jesli ktos potrzebuje info odnosnie suni moze do mnie zadzwonic
Dt jest platny 150zl miesiecznie + karma,ale sunia trafila tam 1,5 roku temu,a oni teraz pracuja oboje/wczesniej pracowal tylko maz/ nie maja czasu poswiecic psiakom wiecej czasu,maja tez mniej miejsca,bo maja ptaki
ale 1,5 roku temu tez nie chciali przyjac suni,ale bardzo ich prosilam,bo co mialam z nia zrobic?
hotelik kosztuje 450zl wiec nie mialam wyjscia,a chcialam jej pomoc,nie myslalam,ze tak dlugo bedzie czekala na dom
dobrze by bylo umiescic ja w tej chwili w hoteliku u Murki,tam przynajmniej mialaby szanse,ze ktos ja wypatrzy
chyba nie ma tam psiaka.ktory tak dlugo czeka na dom
jesli ktos chcialby wplacic to do Murki,jesli oczywiscie byly rozsadne kwoty
przez pierwszy rok placila za tymczas dziewczyna z Krakowa,bo to ona ja tutaj znalazla i poprsila o pomoc
pozniej stracila prace i przez dwa miesiace nie bylo wptat,teraz znowu sa,ale ona nie odpowiada na moje maile
chyba jest na mnie zla.ze sunia tak dlugo czeka
nie wiem co z tym fb niektorzy chca pomoc,a niektorzy robia zadyme
zamowilam Soni 50 ogloszn,ale nie mam czasu wstawic zdjec i tekstu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']ja zrobiłam Soni wyróżnioną tablicę, sunia ma 758 wyświetleń i ani jednej odsłony telefonu:shake:. Nie wiem co o tym myśleć, dlaczego tak jest. Przecież to śliczna sunia, młoda i zdrowa a totalny brak zainteresowania.[/QUOTE]

Tekst I zdjecia tez sa super . Nic z tego nie kapuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']ja zrobiłam Soni wyróżnioną tablicę, sunia ma 758 wyświetleń i ani jednej odsłony telefonu:shake:. Nie wiem co o tym myśleć, dlaczego tak jest. Przecież to śliczna sunia, młoda i zdrowa a totalny brak zainteresowania.[/QUOTE]
Bardzo dziekuje:)
to taka pechowa sunia,nie wiem co robic
jak by zebral na hotelik to tam moze by ja ktos wypatrzyl
na tymczasie nie ma takiej szansy
mialam pisac do p.Magdy Buszko z Zaginal Dom,ale nie mam czasu,bo oprocz Soni mam tyle biedakow do pomocy
a zabranie psa czy kota z ulicy to dopiero polowa drogi do sukcesu
pozniej ogloszenia,organizowanie transportu,wizyty PA i wiele innych rzeczy
dlatego tez myslalm o wydarzeniu na FB,ze moze ktos by zasponsorowal jej pobyt w hoteliku,zeby miala wieksze szanse na dom
nawet nie mam czasu wstawic tekstu na bazarek ogloszeniowy,co mi sie udalo to wstawic zdjecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']A co z tym wydarzeniem na fb?
Teraz dużo ludzi obraca się tylko na fejsie...
Ja jej mogę zrobić ale to dopiero w święta/po świętach no i jakiegoś skarbnika by wybrać i nr konta...
Kurcze szkoda Sonieczki :( my cały czas o niej pamietamy tylko z czasem krucho :([/QUOTE]
Dzieki pomoz:)
koniecznie musi miec wydarzenie na fb
a moze Ty bylabys skarbnikiem?
poprosilam o "spadek" po Werce,ktora juz dawno znalazla DS
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205137-Wera-ma-wspaniały-DS-!!!!!?p=21671157#post21671157[/URL]
chce ja zabrac do Murki
Majka,ktora ja znalazla znowu wysyla na Sonie 150zl miesiecznie
chociaz te wpalty sa nieregolarne
ostatnio wyslala 100zl ,a 50zl miala doplacic,a tu juz znowu trzeba zaplacic 150zl
Sonia nie moze zostac w PDT,bo bedzie tam siedziala do mkonca zycia:(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no ja nie bardzo skarbnikiem, mam tak maleńko czasu ze ledwo ogarniam towarzystwo zreszta widac jak rzadko jestem u Sonii :shake:
Wolny czas bede miala dopiero jakos na swieta a potem z nowu sajgon:shake:
moge zrobic wydarzenie i dodac jakiegos moderatora ktory byly tez skarbnikiem bo ludzie zawsze chca na juz wszystkie dane przelewowe i w ogole.
A ile miejsce u Murki kosztuje?

A jeszcze mam inna prośbę, klikniecie nam lubie to?
jesli wygramy to nagrode chcemy przekazac bzdomnym psiakom, ot taki maly prezent po świateczny dla psiaków a konkurencje mamy duzaaa.
[URL]https://www.facebook.com/events/254148908072612/263807687106734/?notif_t=plan_mall_activity#!/photo.php?fbid=666239260083610&set=gm.254774231343413&type=1&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Kurcze no ja nie bardzo skarbnikiem, mam tak maleńko czasu ze ledwo ogarniam towarzystwo zreszta widac jak rzadko jestem u Sonii :shake:
Wolny czas bede miala dopiero jakos na swieta a potem z nowu sajgon:shake:
moge zrobic wydarzenie i dodac jakiegos moderatora ktory byly tez skarbnikiem bo ludzie zawsze chca na juz wszystkie dane przelewowe i w ogole.
A ile miejsce u Murki kosztuje?

A jeszcze mam inna prośbę, klikniecie nam lubie to?
jesli wygramy to nagrode chcemy przekazac bzdomnym psiakom, ot taki maly prezent po świateczny dla psiaków a konkurencje mamy duzaaa.
[URL]https://www.facebook.com/events/254148908072612/263807687106734/?notif_t=plan_mall_activity#!/photo.php?fbid=666239260083610&set=gm.254774231343413&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

Zarezerwowalam miejsce u Murki,moze tam pojechac na poczatku stycznia.
Koszt jej pobytu to chyba 400zl. Nie wiem dokladnie,ale napewno nie malo.
jesli sie zasiedzi tak jak w PDT to beda ogromne koszty
poprosilam o pieniadze na watku Wery,ale niestety nie dostanie calej kwoty--600zl,chociaz bardzo na to liczylam
i od dawna juz prosze o te pieniadze
ale Balbinka tez jest w potrzebie
tylko,ze ja mam ogromne dlugi,chociaz teraz otrzymalam troszeczke pomocy od cioteczek,i te dlugi pewnie sie zmniejszaa
sama tez robie bazarek za bazarkiem,zeby to wszystko jakos ogarnac
jak Sonia bedzie w hoteliku i bedzie miala wydarzenie,to moze ktos zechce suni pomoc,bardzo na to licze
najgorzej ze skarbnikiem
ja nie dam rady,ciagle musze sie rozliczac,robie duzo bazarkow,i tam nie moge o zadnej wplacie zapomniec.I ta
k zawsze sie boje,zeby o czyms nie zapomniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']To swietnie. Czy Sonia ma wystarczajaco deklaracji ?[/QUOTE]
Niestety nie ma:(
150zl bedzie placic Majka,spoza dogo,to ona znalazla Sonie jak byla na urlopie 1,5 roku temu na Roztoczu.
O ile bedzie placic,teraz nie doplacila 50zl,a 16tego minal kolejny tyermin zaplaty,a pieniedzy nie ma.
Ale Murka napisala,ze bedzie czekac na pieniadze.
I to jedyna deklaracja.
A pobyt 15zl doba za duza sunie,taka od 30kg,a sunia tyle wazy.
Ale ja innego wyjscia nie mam.
U Murki zostanie wysterylizowana,moze ktos ja wypatrzy.
500zl dostanie w spadku po Werce.
I gdyby Maja wplacila to co zadklarowala,to bylo by na pobyt na 2 miesiace,co dalej nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...