Jump to content
Dogomania

Pepe z przetrąconym kręgłosupem prosi o życie.....


ewu

Recommended Posts

A ja dzisiaj byłam u "mojego" Baksika i przy okazji odwiedziłam Pepinka :)
Jak przyjechałam, to stał na balkonie i obserwowałam z zaciekawieniem co się dzieje na zewnątrz:evil_lol: Dobrze dziadziuś wygląda i dobrze się trzyma. Siedział sobie na trawce i grzał swoje kosteczki w słońcu, podjadł troszkę smakołyków, a potem chodził po ogrodzie na robił wygibasy na trawie:evil_lol: Anetka go oszczędza i znosi go oraz wnosi po schodach do ogródka, ale jak już Pepolinek staje na własne łapki, to nie widać, żeby coś było nie tak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']A ja dzisiaj byłam u "mojego" Baksika i przy okazji odwiedziłam Pepinka :)
Jak przyjechałam, to stał na balkonie i obserwowałam z zaciekawieniem co się dzieje na zewnątrz:evil_lol: Dobrze dziadziuś wygląda i dobrze się trzyma. Siedział sobie na trawce i grzał swoje kosteczki w słońcu, podjadł troszkę smakołyków, a potem chodził po ogrodzie na robił wygibasy na trawie:evil_lol: Anetka go oszczędza i znosi go oraz wnosi po schodach do ogródka, ale jak już Pepolinek staje na własne łapki, to nie widać, żeby coś było nie tak :)[/QUOTE]
Kochany Pepunio:)
Tak bym chciała ,żeby żył dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo w dobrej kondycji.
Tyle lat dziadowskiego życia a teraz ma to czego mu zawsze brakowało:
Anetkę, dom z ogrodem, kumpli, jedzono pod nos i maaaaaaaaaaaaasę miłości.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT] [SIZE=4][B]BAZAREK DLA Pepe[/B][/SIZE][B] zapraszam:smile::smile::smile::smile:[/B]
[COLOR=#b22222][SIZE=4]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254159-Na-podopiecznych-ewu-do-20-07-do-21-00-Zapraszamy-%29?p=22292281#post22292281[/SIZE][/COLOR]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widziałam przedwczoraj Pepolinka:cool3:
Dziadziuś ma się bardzo dobrze. Przywiozłam z Magdą suczkę na kilka dni do Anetki i troszkę na niego poburczała, bo Pepolinek bardzo przyjacielski jest,a czasem nawet nachalny, ale chłopak szybko się wycofał i poszedł pospacerować po ogródku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Widziałam przedwczoraj Pepolinka:cool3:
Dziadziuś ma się bardzo dobrze. Przywiozłam z Magdą suczkę na kilka dni do Anetki i troszkę na niego poburczała, bo Pepolinek bardzo przyjacielski jest,a czasem nawet nachalny, ale chłopak szybko się wycofał i poszedł pospacerować po ogródku ;)[/QUOTE]
Kochany:):):):)

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj znowu byłam w odwiedzinach u ferajny:razz:
Byłam w głębokim szoku, bo Pepolinek zachowuje się jak taki mały szczeniak;) Bryka po całym ogrodzie, biega (:crazyeye:) i to całkiem szybko, tarza się w trawie, dotrzymuje kroku pozostałym psiakom- jest w naprawdę dobrej formie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...