Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']szczerze ??? to chętnie poszłabym do Kościoła i poprosiła księdza o możliwośc powieszenia plakatu na tablicy ogłoszeń. To miejsce gwarantuje że chcąc nie chcąc ogłoszenie przeczyta 99% wsi.[/QUOTE]


Bardzo dobry pomysł!

Jeśli trafisz na człowieka, który wykaże się empatią, to są bardzo duże szanse, ze pozwoli powiesić ogłoszenie.

Moja teściowa około 10 lat temu znalazła ogłoszenie o zaginięciu suni właśnie na drzwiach kościoła. Sama bym nie zauważyła, bo ostatecznie trzeba tam jeszcze chodzić, by widzieć jakiekolwiek ogłoszenia, ale mama to widziała, i mi to ogłoszenie przyniosła do domu. Akurat było tak, ze ta zaginiona sunia była u mnie. Ktoś przyprowadził ją do mnie, bo myśłał, ze to mój pies. I tak sunia trafiła do swojej rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

z ogłoszeniem przy kościele dobry pomysł,a tak na marginesie jest ksiądz w parafii mojej rodzinnej wioski który odprawia mszę, a piesek często siedzi koło ambony i ani księdzu,ani wiernym to nie przeszkadza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gorzej z czasem bo nie mam pojęcia kiedy znowu uda nam się tam wybrac :( fajnie by było znalezc osobę w okolicy ( Psary ...Sarnów ) która by nam pomogła w poszukiwaniach.[/QUOTE]

Marticzko, z Sarnowa jest chyba Pysia...
Jakbyś chciała mam do Niej nr telefonu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Marticzko, z Sarnowa jest chyba Pysia...
Jakbyś chciała mam do Niej nr telefonu...[/QUOTE]

Saruniu chyba mam nr do Pysi ....jest też nasza Emiś ale wiadomo że przy prowadzeniu hoteliku nie ma na nic czasu :( Podziwiam ją jak świetnie daje sobie radę z ogonami :lol: zresztą wystarczy zobaczyc jej podopiecznych i od razu się człowiekowi buzia śmieje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Martika@Aischa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=22118291#post22118291"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]szczerze ??? to chętnie poszłabym do Kościoła i poprosiła księdza o możliwośc powieszenia plakatu na tablicy ogłoszeń. To miejsce gwarantuje że chcąc nie chcąc ogłoszenie przeczyta 99% wsi.[/I][/COLOR]

bardzo dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='prunia']z ogłoszeniem przy kościele dobry pomysł,a tak na marginesie jest ksiądz w parafii mojej rodzinnej wioski który odprawia mszę, a piesek często siedzi koło ambony i ani księdzu,ani wiernym to nie przeszkadza :D[/QUOTE]
Brawo dla księdza. Niestety , sądze, ze jest wyjątkiem.
Ale spróbowac zawsze mozna.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście pewne, że sprawdzenie w schronach było sumienne i skrupulatne?....Jeśli w tych miejscach jest dużo psów i to podobnych, szczególnie się niewyróżniających, to może on gdzieś tam wegetuje?....Istnieje też smutne prawdopodobieństwo, że Grysia "zmogły" kleszcze....albo ktoś go przygarnął, w co raczej wątpię skoro był nieufny...Na pewno gazetowa akcja na szerszą skalę mogłaby coś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Jesteście pewne, że sprawdzenie w schronach było sumienne i skrupulatne?....Jeśli w tych miejscach jest dużo psów i to podobnych, szczególnie się niewyróżniających, to może on gdzieś tam wegetuje?....Istnieje też smutne prawdopodobieństwo, że Grysia "zmogły" kleszcze....albo ktoś go przygarnął, w co raczej wątpię skoro był nieufny...Na pewno gazetowa akcja na szerszą skalę mogłaby coś pomóc.[/QUOTE]

" Mógł biedak wpaść we wnyki albo zostać postrzelony przez nawiedzonego "myśliwego" i dokonać gdzieś w lesie żywota :-(" - tego się obawiamy najbardziej niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...