Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

Żal biedaka. Pozbierałam wszystkie wiadome mi fakty - nie miał psina szczęscia. Trafił na ludzi niepoważnych i nieodpowiedzialnych. Pani Ania porzuciła go w domu gdzie nikt się nim odpowiedzialnie nie zajął, ona sama wyprowadziła się w raczej złej atmosferze i nie rozumiem jak mogła w takim miejscu zostawić psa i nie poinformować o tym, nie poprosić o pomoc... :(. Nikt tam nie zadbał, żeby pies nie opuszczał samowolnie posesji i chyba nikt nie rozpacza tam po nim. Ja o tym zaginięciu dowiedziałam się bardzo mocno po fakcie i nie wiem jakie efekty przyniosą podjęte kroki bo niestety zbyt wiele czasu uciekło. Dziś odnalezienie Grysia to jak wygrana w Lotto - będzie to szczęsliwy traf, zbieg okoliczności. Nie niemożliwe ale szansa naprawdę niewielka.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma recepty na dobry dom. Finanse, stan posiadania, ładny dom z ogrodem niczego nie gwarantują. Tylko prawdziwe serce i odpowiedzialność za przygarniętą żywą istotę jest najważniejsza - tego na wizycie przedadpcyjnej nie da się prześwietlić. Bardzo mi żal tego psa, który w efekcie trafił z deszczu pod rynnę, a wydawało się, że większe szczęście nie mogło go spotkać. Skrzywdzony, porzucony już wcześniej i teraz niczego lepszego nie zaznał. Chwilkę pocieszył się domem. Mnie jest strasznie przykro, nie umiem sobie z tą sytuacją poradzić - co powinni czuć ludzie, którzy go znali, byli z nim na codzień, którym zaufał i pokochał? Pytanie tylko czy aby czują cokolwiek...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Nie ma recepty na dobry dom. Finanse, stan posiadania, ładny dom z ogrodem niczego nie gwarantują. Tylko prawdziwe serce i odpowiedzialność za przygarniętą żywą istotę jest najważniejsza - tego na wizycie przedadpcyjnej nie da się prześwietlić. Bardzo mi żal tego psa, który w efekcie trafił z deszczu pod rynnę, a wydawało się, że większe szczęście nie mogło go spotkać. Skrzywdzony, porzucony już wcześniej i teraz niczego lepszego nie zaznał. Chwilkę pocieszył się domem. Mnie jest strasznie przykro, nie umiem sobie z tą sytuacją poradzić - co powinni czuć ludzie, którzy go znali, byli z nim na codzień, którym zaufał i pokochał? Pytanie tylko czy aby czują cokolwiek...:([/QUOTE]
Po takich doświadczeniach naprawdę trudno komukolwiek zaufać.....
Biedny Gryś.....(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z miłą panią z gminy Bobrowniki. To gmina sąsiadująca z Psarami, a sołectwa do niej należące przylegają do tych, przynależnych do Psar. Niestety takiego psa gmina nie odławiała w okresie od 16 marca, natomiast był odłowiony pies, w kolorze podobnym do naszego Gryśka, ale gdzieś na początku lutego. Psy odłowione w gminie Bobrowniki jadą do Miedar. Mamy już nr czipa Grysia. Przekazałam nr osobom udzielającym się w Szczytach i w Miedarach. Mamy już plakat gotowy do druku. W weekend majowy jedziemy plakatowć Górę Siewierską i okoliczne wsie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Dziś rozmawiałam z miłą panią z gminy Bobrowniki. To gmina sąsiadująca z Psarami, a sołectwa do niej należące przylegają do tych, przynależnych do Psar. Niestety takiego psa gmina nie odławiała w okresie od 16 marca, natomiast był odłowiony pies, w kolorze podobnym do naszego Gryśka, ale gdzieś na początku lutego. Psy odłowione w gminie Bobrowniki jadą do Miedar. Mamy już nr czipa Grysia. Przekazałam nr osobom udzielającym się w Szczytach i w Miedarach. Mamy już plakat gotowy do druku. W weekend majowy jedziemy plakatowć Górę Siewierską i okoliczne wsie.[/QUOTE]



Jolu podana przez nich data zniknięcia Grysia może być nieprawdziwa,lepiej sprawdzić wcześniejsze odłowy też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...