Jump to content
Dogomania
yolanovi

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc

Recommended Posts

Jakiś dobrze brzmiący telefon w sprawie naszego Marlonka był z Wałbrzycha. Zna ktoś kogoś na wizytę z tamtego rejonu?

wstawiłam na błyskawiczną mapę dogo :) obyśmy jeszcze kogoś błyskawicznie znalazły ;)

http://www.dogomania.com/forum/topic/8185-blyskawiczna-mapa-dogo-httpmapapomocydogomaniapl-rejestrujcie-sie/page-60#entry15933692

Kochani wklejam info od Pana Arkadiusza, który rozmawiał z zainteresowanym domem: " Dzień dobry :) , lub dobry wieczór. Dostałem dziś telefon osoby zainteresowanej adopcją Marlona. Dzwonił pan, po głosie wnioskuję że około 50-60 lat. Mieszka w domu bez małych dzieci w miejscowości Sady Górne nr 47 w pobliżu Wałbrzycha (tuż koło Bolkowa) . Według rozmowy i informacji które przekazał posiada jednego dużego psa i chciałby Marlona. Nie przejął się informacją o porywczym charakterze Marlona . Jest otwarty na wizytę przed adopcyjną , umowę adopcyjną i wizytę poadopcyjną. Szczerze ciężko mi było cokolwiek wywnioskować czy jest wiarygodny. Na wszystko się zgadzała , rzekomo ma spać w domu z drugim dużym psiakiem, i biegać luzem po dużej ogrodzonej posesji. Nie ma być psem stróżującym tylko do towarzystwa. Intuicja mi nie zadziałała bo pan cierpliwie słuchał i na wszystko się zgadzał :). Tego akurat nie lubię bo wolę czasem usłyszeć jakieś ale, a tu nic :) ...  Myślę że warto przeprowadzić wizytę i obejrzeć wszystko na miejscu. Czasem ludzie nie potrafią rozmawiać przez telefon i ich zachowanie może być mylące.

Chęć adopcji tłumaczył że chciałby dla swojego psiaka który jest duży mieć towarzysza.
W trakcie rozmowy pan pokierował rozmowę na temat kastracji i zachowań psów. Według mnie odnośnie zachowań mówił rzeczowo i wygląda na to że ma jakąś wiedzę.
Jeżeli chodzi o Marlona to obiekcji co do drugiego psiaka nie mam , nie wiem jak ten drugi."
Brzmi nienajgorzej, ale.... Nic tylko trzeba sprawdzić. Jak myślicie? No i szukamy zaufanego człowieka na wizytę u Pana w Sadach Górnych koło Wałbrzycha.

Ja już od dawna trzymam i puszczać nie zamierzam - do szczęśliwego zakończenia! :)

Dziekuję Nutusiu. Trzymamy, choć jeszcze nie wiemy, kiedy wizyta ;) . Ciocia Satrina zgodziła sie podjechać do Pana. Może uda jej się umówić na weekend.  

Szkoda, że u Marlonka takie pustki :( Napiszę tylko, że zgłosiła się cioteczka chętna na wizytę. Jak dogadam z nią szczególy to tutaj napiszę. Kciuki już można trzymać

Dziekuję Nutusiu. Trzymamy, choć jeszcze nie wiemy, kiedy wizyta ;) . Ciocia Satrina zgodziła sie podjechać do Pana. Może uda jej się umówić na weekend.  

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

w sprawie wizyty proszę się kontaktować 668 690 846

Kochana, ogromnie dziękuję :). Na wizyte zgodziła się ciocia Satrina, też z Wałbrzycha, ale jakby cos nie wyszło, to się odezwę. :Rose:

Ja też trzymam kciuki za Marlonka i cały czas Mu kibicuję!!!
Zaglądam tu systematycznie (w miarę czasu, którego teraz jak na lekarstwo), nie piszę, ale jestem...
Mam nadzieję, że wizyta będzie jak najszybciej, a jeżeli się okaże, że wszystko ok, to żeby Marlonek Święta spędził już przy swoim Człowieku, w swoim domu!!!