Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

Kochani, byłam dzisiaj z wizytą w Marlonkowym domu. Kciuki możemyjuż  puścić :) Państwo zakochani, bardzo zadowoleni, opowiadali i opowiadali o psiaku i to w samych superlatywach. Pan jest dla Marlona tym, którego się słucha i respektuje, a Pani, jak to Pan ujął, miekka jest ;). Bardzo się naszemu Marlonowi domek udał. A Marlonek.... jego nie da się nie kochać. Przylepa jest z niego ogromna. Uwielbia być z ludźmi, rozdaje buziaki, przytula się i tak patrzy tymi swoimi cudnymi oczami, że się serce rozpływa. Potrafi zachować czystość w domku, już nie boi się schodów, do windy wchodzi bez oporów. Chodzenie na smyczy wymaga jeszcze pracy, ale dla Państwa to nie problem. Ogólnie fajnie się nasz chłopak zadomowił, jakby tam mieszkał od dawna.

Teraz kilka fotek, nieszczególnie dobrych, ale są

 

DSC_0149.JPG

 

DSC_0151.JPG

 

DSC_0152.JPG

 

DSC_0155.JPG

 

DSC_0148.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doczytałam już tę radosną nowinę na fb :)
Wydaje się, że to Dom, który czekał na Marlonka!!!
Normalnie Marlon wygląda na tak zadomowionego, jakby w tym DOMU mieszkał od zawsze!!!
Bardzo, bardzo się cieszę szczęściem tego Pieska i życzę Jemu i jego Ludziom wszystkiego co najlepsze i wielu, wielu wspólnych, szczęśliwych lat!!!
No i co się okazało?
Ano okazało się, że z Marlonka żaden dzikus, a kochany Przytulak rozdający buziaki i szukający miłości Skarbuś

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo szczęsliwa !

Myslałam, ze Marlon tylko odnajdzie sie w domu z ogrodem, gdzie bedzie ganiał w kółko wokół, jak słynne psisko z filmu z Chevy Chasem :)

A okazał sie bardzo mądrym pieskiem, ktory umie zamieszkac w domu i umie sie zachowac ! Brawo !

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj spotkałam Marlonka na spacerze :) Coraz lepiej wygląda nasz chłopak. Jak go zawołalam po imieniu to bardzo się ucieszył. I o dziwo mój Skip wcale nie chciał go zjeść, a wręcz przeciwnie zaczął zapraszać kolegę do zabawy. Ponieważ Pan jeszcze nie do końca pewnie panuje nad naszym żywiołem, a i sam Marlon lekko niewyraźnie, ale nie agresywnie, zareagował na Skipa, to nie przesadzaliśmy z zażyłością psiaków. Marlon poszedł w swoją stronę, a my w swoją :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj spotkałam Marlonka na spacerze :) Coraz lepiej wygląda nasz chłopak. Jak go zawołalam po imieniu to bardzo się ucieszył. I o dziwo mój Skip wcale nie chciał go zjeść, a wręcz przeciwnie zaczął zapraszać kolegę do zabawy. Ponieważ Pan jeszcze nie do końca pewnie panuje nad naszym żywiołem, a i sam Marlon lekko niewyraźnie, ale nie agresywnie, zareagował na Skipa, to nie przesadzaliśmy z zażyłością psiaków. Marlon poszedł w swoją stronę, a my w swoją :).

zazdroszczę tego spotkania :D

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj Pani Marlonka. U chłopaka wszystko w jak najlepszym porządku. Jechali do weta no i Marlonek stwierdził, że jednak do auta nie wsiada i nigdzie nie jedzie. Nie było łatwo, ale w końcu pojechał. U weta był grzeczny. Pani ma całe ręce w sińcach, bo Marlonek jak się rozbawi to  podszczypuje. Na osiedlu robi furorę, wszyscy go głaszczą i rozpieszczają, a on przeszęśliwy. Państwo zakochani i ogromnie wdzięczni za Marlonka. I tyle nowinek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła dzisiaj Pani Marlonka. U chłopaka wszystko w jak najlepszym porządku. Jechali do weta no i Marlonek stwierdził, że jednak do auta nie wsiada i nigdzie nie jedzie. Nie było łatwo, ale w końcu pojechał. U weta był grzeczny. Pani ma całe ręce w sińcach, bo Marlonek jak się rozbawi to  podszczypuje. Na osiedlu robi furorę, wszyscy go głaszczą i rozpieszczają, a on przeszęśliwy. Państwo zakochani i ogromnie wdzięczni za Marlonka. I tyle nowinek :)

też bym nie wsiadła ;) wymyślają ludziska na 2 łapach jakieś wycieczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...