Jump to content
Dogomania

GRYŚ zaginął. Uratowany ze Szczytów Marlon MA DOM!!! Dziękujemy wszystkim za pomoc


yolanovi

Recommended Posts

Jakiś dobrze brzmiący telefon w sprawie naszego Marlonka był z Wałbrzycha. Zna ktoś kogoś na wizytę z tamtego rejonu?

wstawiłam na błyskawiczną mapę dogo :) obyśmy jeszcze kogoś błyskawicznie znalazły ;)

http://www.dogomania.com/forum/topic/8185-blyskawiczna-mapa-dogo-httpmapapomocydogomaniapl-rejestrujcie-sie/page-60#entry15933692

Link to comment
Share on other sites

Kochani wklejam info od Pana Arkadiusza, który rozmawiał z zainteresowanym domem: " Dzień dobry :) , lub dobry wieczór. Dostałem dziś telefon osoby zainteresowanej adopcją Marlona. Dzwonił pan, po głosie wnioskuję że około 50-60 lat. Mieszka w domu bez małych dzieci w miejscowości Sady Górne nr 47 w pobliżu Wałbrzycha (tuż koło Bolkowa) . Według rozmowy i informacji które przekazał posiada jednego dużego psa i chciałby Marlona. Nie przejął się informacją o porywczym charakterze Marlona . Jest otwarty na wizytę przed adopcyjną , umowę adopcyjną i wizytę poadopcyjną. Szczerze ciężko mi było cokolwiek wywnioskować czy jest wiarygodny. Na wszystko się zgadzała , rzekomo ma spać w domu z drugim dużym psiakiem, i biegać luzem po dużej ogrodzonej posesji. Nie ma być psem stróżującym tylko do towarzystwa. Intuicja mi nie zadziałała bo pan cierpliwie słuchał i na wszystko się zgadzał :). Tego akurat nie lubię bo wolę czasem usłyszeć jakieś ale, a tu nic :) ...  Myślę że warto przeprowadzić wizytę i obejrzeć wszystko na miejscu. Czasem ludzie nie potrafią rozmawiać przez telefon i ich zachowanie może być mylące.

Chęć adopcji tłumaczył że chciałby dla swojego psiaka który jest duży mieć towarzysza.
W trakcie rozmowy pan pokierował rozmowę na temat kastracji i zachowań psów. Według mnie odnośnie zachowań mówił rzeczowo i wygląda na to że ma jakąś wiedzę.
Jeżeli chodzi o Marlona to obiekcji co do drugiego psiaka nie mam , nie wiem jak ten drugi."
Brzmi nienajgorzej, ale.... Nic tylko trzeba sprawdzić. Jak myślicie? No i szukamy zaufanego człowieka na wizytę u Pana w Sadach Górnych koło Wałbrzycha.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja już od dawna trzymam i puszczać nie zamierzam - do szczęśliwego zakończenia! :)

Dziekuję Nutusiu. Trzymamy, choć jeszcze nie wiemy, kiedy wizyta ;) . Ciocia Satrina zgodziła sie podjechać do Pana. Może uda jej się umówić na weekend.  

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że u Marlonka takie pustki :( Napiszę tylko, że zgłosiła się cioteczka chętna na wizytę. Jak dogadam z nią szczególy to tutaj napiszę. Kciuki już można trzymać

 

 

Dziekuję Nutusiu. Trzymamy, choć jeszcze nie wiemy, kiedy wizyta ;) . Ciocia Satrina zgodziła sie podjechać do Pana. Może uda jej się umówić na weekend.  

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam kciuki za Marlonka i cały czas Mu kibicuję!!!
Zaglądam tu systematycznie (w miarę czasu, którego teraz jak na lekarstwo), nie piszę, ale jestem...
Mam nadzieję, że wizyta będzie jak najszybciej, a jeżeli się okaże, że wszystko ok, to żeby Marlonek Święta spędził już przy swoim Człowieku, w swoim domu!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...