Jump to content
Dogomania

Ile godzin może pozostawać york sam w domu?


*Iza*

Recommended Posts

Witam :p

Chciałabym się zapytać czy yorki mogą same pozostawać same w w domu przez ok.5-6 godzin?

Moim marzeniem jest york i od dzisiaj zbieram pięniążki :cool1: no i tutaj pojawia się pytanie czy w ogóle moge mieć go w związku z tym że nie ma mnie przez tyle czasu w domu.

Link to comment
Share on other sites

mogą, mniej więcej tyle zostaje Aiduś.
ewentulanie, gdy mnie i mamy dłużej nie ma w domu klucze zostawiam koleżance, która też ma psa. zabiera po prostu Aidka ze sobą, potem go odstawia do domu. wzamian czasem i ja oddaję jej taką przysługę (;
jak dla mnie to bardzo wygodny układ i cieszę się, że mamy taką 'umowę'.

Link to comment
Share on other sites

no u mnie zawsze zostawały psiaki na maks 3 godzinki same a teraz jak zostaja juz ok 8-9 godzin same ,to pierwszego dnia stała sie im krzywda- tak tak jak przyszłam po pracy to były tak wsciekłe ze niechhciały sie przywitac ale nie wytrzymały i zaczeły sie tulic;)
ale odrazu spacer musi byc bo siku juz jest na koncu wytrzymałości...:lol:

Link to comment
Share on other sites

ja swoją Rozi -/ szczeniaka / zostawiłam samą raz w domu biegającą po wszystkich pokojach i po powrocie do domu zastałam niezłe pobojowisko - łącznie z ponadgryzanymi kabelkami mimo , że była wśród swoich ukochanych zabawek i ulubionych gryzaków , dlatego zalecałabym kojec

Link to comment
Share on other sites

pewnie kojec jest ok ale ja niemiałam problemu z obgryzaniem kabli i itp wiec zawsze biegały po całym mieszkanku lub po jednym pokoju;)
[QUOTE]Shaharhmm.. to ja musze sobie kupic taki kojec ponieważ jak przyjdzie do domciu znów maluszek to nie wiem jaki bedzie miał temperamencik a z tego co piszecie to mój Dydek był bardzooooooo spokojny[/QUOTE]
czy bedziesz miec nowego szkraba w domku? super;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']wiesz co w panel uzytkownika i tam sobie musisz wpisac swój numer;)[/quote]

Mam tylko to a GG brak

Komunikatory internetoweWprowadź swój identyfikator, aby pozostali użytkownicy forum mogli przesłać Ci informacje za pośrednictwem zewnętrznego komunikatora.Numer ICQ
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/im_icq.gif[/IMG] AIM
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/im_aim.gif[/IMG] MSN
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/im_msn.gif[/IMG] Yahoo
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/im_yahoo.gif[/IMG] Skype
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/misc/im_skype.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']jeszcze tak nawiązując do kojca:
nie dla wszystkich psiaków jest on potrzebny, radziłabym "sprawdzić jego możliwości" chociażby zostawiając go samego w pokoju i obserwacji z ukrycia...
tylko pochowaj gazety i książki :evil_lol:[/quote]

Pisząc kojec miałam na myśli legowisko :) Troszkę mi się pomyliło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROZI']Ja tak pisałam ze swojego doświadczenia po oprócz kabelków mojej małej diablicy:diabloti: posmakował również róg komody ,ściana i innego tego typu wynalazki:evil_lol:[/quote]

Amelia mimo zostawania jej samej w domu po 8-9 godzin dziennie nie pogryzła kompletnie nic. Ale naprawde ma masę swoich zabawek i myśle, że to jest cały sposób na psa. Ma się czym zająć i nie przychodzi jej z nudy nic głupiego do główki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja swoją yoreczkę zostawiam samą w domu już od pierwszego dnia, jak jest z nami. Zostaje sama 2-3 razy dziennie po około półtorej godziny i póki co, odpukać, jest grzeczna jak aniołek i prawdopodobnie śpi sobie wtedy smacznie na tapczanie syna (tylko na niego potrafi wskakiwać, bo jest bardzo niski). Aha, ma do dyspozycji cały dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Mój Riki został wczoraj sam w domu na ok 8 godzin miał zabawki gryzaczki sucha karme wode i po przyjsciu zastałam cały pokój w suchych kwiatkach które zgryzł.... Moge go zostawiac samego w pokoju kiedy jestem w domu. Jest wtedy bardzo grzeczny i spi. Ale gdy wychodze z domu do pracy on jakby czuje i zaczyna demolowac mieszkanie. Podczas mojej nieobecnosci zjadł listwe przy panelach wygryzł dziure w narzucie obgryzł wilkinowy satolik, wygryzł dziure w scianie. Oprócz tego rozwleka ubrania o zagląda do pustych torebek ktore zdarza mi sie zostawic na fotelu. Nie daj Boże zeby tam cos znalazł nawet paragon po zakupach... Od razu lecą strzępy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...