Jump to content
Dogomania

terrier rosyjski puytanie


Altair

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wiesz co w Psie Spa w Warszawie wiem,że strzygą bo nie wszystkie salony się podejmują, nie wiem ile kosztuje tam bo to nie było dla mnie, znajoma mamy chciała żebym ostrzygła ale ja nie miałam wtedy sprzętu dobrego i nie mogłam tego zrobić, nie wiem czy wkońcu tam poszli ale spróbuję się dowiedzieć czy gdzieś byli i jak podadzą jakis inny namiar to powiem a jak nie byli to ja im ostrzygę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Wiesz co w Psie Spa w Warszawie wiem,że strzygą bo nie wszystkie salony się podejmują, nie wiem ile kosztuje tam bo to nie było dla mnie, znajoma mamy chciała żebym ostrzygła ale ja nie miałam wtedy sprzętu dobrego i nie mogłam tego zrobić, nie wiem czy wkońcu tam poszli ale spróbuję się dowiedzieć czy gdzieś byli i jak podadzą jakis inny namiar to powiem a jak nie byli to ja im ostrzygę;)[/quote]

Jeśli byli to chętnie poczytam o wrażeniach.

Sprzęt posiadam, tylko umiejętności nie, więc mój rusek mało ruskowo wygląda. :lol:

Link to comment
Share on other sites

no ale jak masz nie wystawowego i masz sprzęt to co za problem nauczyc się, ja mam teorię z zakresu tej rasy i sprzęt ale jeszcze takiego psa nie robiłam. Z tego co sie dowiedziałam to byli gdzieś indziej tez w Wawie, są zadowoleni i piesek ma na ogonie pomponik:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']no ale jak masz nie wystawowego i masz sprzęt to co za problem nauczyc się, ja mam teorię z zakresu tej rasy i sprzęt ale jeszcze takiego psa nie robiłam. Z tego co sie dowiedziałam to byli gdzieś indziej tez w Wawie, są zadowoleni i piesek ma na ogonie pomponik:cool3:[/quote]

Ja widać nie kumata w te klocki jestem.:oops:
Ale jak bedziesz chciała poćwiczyć, to mogę Ci model zapewnić, tylko musi trochę odrosnąć, bo miesiąc temu ścięłam go prawie do golaska .:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Ilka21']no ale jak masz nie wystawowego i masz sprzęt to co za problem nauczyc się, ja mam teorię z zakresu tej rasy i sprzęt ale jeszcze takiego psa nie robiłam. Z tego co sie dowiedziałam to byli gdzieś indziej tez w Wawie, są zadowoleni i piesek ma na ogonie pomponik:cool3:[/quote]

Ale po co na ogonie pomponik?
Powinien tam być?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']nie nei powinno go tam być ale ludzie mają dziwne pomysły ja mam tak z jedną sznaucerką że pani nie lubi takiego łysego ogona i chce pomponik na końcu[/quote]
Śmieszne :lol:
Myślę jednak, ze mojemu Szamkowi by się nie spodobało, wszystkie dziewczynki w okolicy zaczęły by się z niego nabijać :cool3:
Fakt jest faktem - jak ktoś lubi, psu nie przeszkadza to niech tak ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...