Jump to content
Dogomania

Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj nasz psiowóz odjechał na lawecie do warsztatu, ale mam nadzieję, że go szybko zreanimują i po weekendzie będzie już w pełnej gotowości bojowej. Wówczas nie ma problemu z dowiezieniem Tajcia. Mamy jeszcze jeden dom w Lublinie dla suni, więc może uda się to połączyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Trzeba by Taja zawieźć do nowego domku do Lublina bo studenci nie mają samochodu. Są całkiem wolni w soboty i niedziele, a mniej zajęć mają we wtorki, czwartki i piątki.[/QUOTE]

Taj, trzymam kciuki, ciesze sie ,ze masz duze szanse na domek :)

[url]http://images65.fotosik.pl/756/e9614b7a397c6b40.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dzisiaj nasz psiowóz odjechał na lawecie do warsztatu, ale mam nadzieję, że go szybko zreanimują i po weekendzie będzie już w pełnej gotowości bojowej. Wówczas nie ma problemu z dowiezieniem Tajcia. Mamy jeszcze jeden dom w Lublinie dla suni, więc może uda się to połączyć.[/QUOTE]
no to czekamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka'][B]mestudio[/B] podaj mi kontakt do DSu, bo samochód już sprawny i TZ może zawieźć Tajcia choćby jutro :)[/QUOTE]
mestudio na wizycie PA. Jak wróci to jej przekażę.
Jak się "szykowała" mestudio na tą wizytę to trzebabyłoby nagrać. Pewnie jak wróci to jeszcze emocje będą się trzymały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']sfajdała się?!?? no gadajcie coś!!! :mad:

idę z Ovo na spacer - macie trochę czasu[/QUOTE]
Zostawię te opowieści mestudio. Teraz jest zajęta oglądaniem serialu (pewnie m jak miłość odcinek 56789853245890098765 ) to pewnie za chwilę napisze.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, kupiłam w drodze powrotnej 2 puszki drewnochronu i jak wczołgałam się z wielką torbą zakupów i puszkami drewnochronu po schodach do domu, to puszka z bezbarwnym drewnochronem spadła na podłogę i wszystko się rozlało. Masakra. Cała puszka rozlała się po podłodze.............Cóż, skoro chłop nie chce nawet wyjrzeć przez okno to potem miał robotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Hmmm, kupiłam w drodze powrotnej 2 puszki drewnochronu i jak wczołgałam się z wielką torbą zakupów i puszkami drewnochronu po schodach do domu, to [B]puszka z bezbarwnym drewnochronem spadła na podłogę i wszystko się rozlało. Masakra. [/B]Cała puszka rozlała się po podłodze.............Cóż, skoro chłop nie chce nawet wyjrzeć przez okno to potem miał robotę.[/QUOTE]

czyli jednak zafajdałaś chaupe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Taj jedzie do DSu jutro, wieczorem powinien być na miejscu. Mam wielką nadzieję, że nie narobi nam wstydu ;)[/QUOTE]

Tralalalalalalalalallala! :multi::multi::multi:
Tajowski nie rób wiochy, jak mawiały dawno temu moje dziecka ;)
Trzymam kciukasy, a ucieszę się na całego .... za jakiś czas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Tajciątko przekazane :) Sprawował się całkiem fajnie, mam nadzieję, że nie będzie z nim większych problemów. Oby im tylko nie zwiał na wstępie.[/QUOTE]


no właśnie. Ostatnio jest plaga psów uciekinierów zaraz po adopcji. Jedna sunia niestety zginęła pod kołami samochodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...