Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']może ja jestem przewrażliwiona z tą chudością? ale różnica w gabarytach jest:)[/QUOTE]

Właśnie mierzyłam, ma 65cm w kłębie, czyli wzrostem klasyczny briard, tylko ta waga taka nijaka, bo zagłodzony to on nie jest :)
Może to cos ze sznaucerów olbrzymów, pieprz i sól jest rzadka ale jest ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Samotny Pies? To pewnie jakaś nowa Fundacja, których teraz się narobiło sporo, niekoniecznie z powołaniem, wiedzą i dobrymi zamiarami.
Mają stronę o tej samej nazwie, już przejrzałam.

A to nasz łysolek :evil_lol:
[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4450/somn.jpg[/IMG]

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8708/kphm.jpg[/IMG]


Chciałam Wam pokazać jak się bawi butelką, czy patyczkiem, ale trudno jedną ręką to, drugą to :razz:
Mamy też już weta z czytnikiem, podjedzie przy okazji wizyty w okolicy.[/QUOTE]

Zaglądam, ale z niego przystojniak !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Właśnie mierzyłam, ma 65cm w kłębie, czyli wzrostem klasyczny briard, tylko ta waga taka nijaka, bo zagłodzony to on nie jest :)
Może to cos ze sznaucerów olbrzymów, pieprz i sól jest rzadka ale jest ;p[/QUOTE]
Mlody jest rozwojowy:) zobaczymy jak się nam objawi jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia2']ależ on jest piękny:iloveyou: miejmy nadzieję, że takie cudo szybko znajdzie domek[/QUOTE]

Z nowszych wieści:

Forest zachowuje czystość nawet na działce, poza incydentami z obsikiwaniem psa sasiada ;)
Wychodzi na 3 spacery dziennie, srodkowy najdłuższy i w międzyczasie jest bardzo grzeczny.
Dzis zaczął tylko bawić się gołębnikiem i miał niezłą frajdę kiedy w środku wszystko trzepotało, więc na bank jest fanem świeżego drobiu :p
Na działkę wpuszcza wszystkich jak leci, szczeka, ale kiedy ktoś odważy się z nim przywitać cieszy się jak szalony. Także stróż z niego żaden, poza tym, że groźnie wygląda.
Jeszcze nie wdał się też w żadną bójkę, więc już raczej pewne, że z psami się dogada.
Jego największą miłością są faceci i jest ogólnie ciapowatym szczylem jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety z czipem się przeliczyliśmy...

Wyszła na jaw smutna historia Foresta.
W maju 2012 adoptowany z Palucha jako briard , zamieszkał u kobiety w Pruszkowie.
Odrazu ją pogryzł, więc chciała go oddać - Paluch odmówił. Prawdopodobnie wsiadła w samochód i wywiozła, mimo, że twierdzi, iż uciekł przez otwartą bramę. Psa nie chce, bo
ma alarmy w domu i ogrodzie, poza tym jest agresywny - zresztą i tak by nie dostała!

Tak więc Forest oficjalnie szuka domu, a ja zaraz dzwonię na paluch :roll:
Nr. czipa dla zainteresowanych : 941000013853599 - proszę tylko nie dzwonić do kobiety, bo zmieni numer i tyle będzie, a nauczkę i tak dostanie!

Link to comment
Share on other sites

Szura, oj szura, po każdym siknięciu ... pazurami po trawie ;)

Poza tym przy zabawie mu sie zdarza mruknąć, ale on chyba poprostu nie wie, że to jednocześnie groźba - ja przestaję się z nim bawić, więc to dla niego niekorzystne. Podobnie powarkuje przy siłowaniu się zębami ze smyczą - także dla niego to czysta zabawa.
Powarkiwał w sumie przy tych dredach, ale to z bólu, więc moim zdaniem to jeszcze o agresji nie świadczy.

Paluch zgłasza sprawę na policję i baba na czarną listę idzie, a my szukamy łobuzowi ds ;)

Link to comment
Share on other sites

Forest ma około 2 lat. Jest pięknym, dużym psem typu francuskiego (Briard). Jest łagodny w stosunku do innych psów i ludzi(w tym dzieci). Z powodzeniem może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i mieszkaniu. Zachowuje czystość, nie niszczy - jest jeszcze młody i w związku z tym dość żywiołowy, więc adoptujący musi mu zapewnić odpowiednią ilość ruchu i zabaw. Ze względu na to, że znaleźliśmy go w lesie, musiał zostać ogolony, jednak jest psem typowo długowłosym, tak więc jego sierść wymaga pielęgnacji, bądź sezonowego strzyżenia. Jest wykastrowany, zachipowany i zaszczepiony.


Może być?

Link to comment
Share on other sites

Super :)

Biedny psiak trafił na podłą babę...:angryy: tia pogryzł...jak znam życie zaczął szaleć jak to młody psiak i go wygoniła :( ciekwe czy rzeczywiście dzwoniła na paluch, ze chce oddać. Wg mnie warczenie w zabawie nie jest żadną oznaką agresji, chyba, że nie wiem, że sama mam agresywne pudle ;)

Marlena wiadomo ile się tułał?
Jak to dobrze, że został złapany, ale ma teraz szczęście w tym całym nieszczęściu :)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że nic nie zgłaszała, bo Paluch zawsze przyjmuje zwrot z adopcji. Poza tym byli w szoku, bo nie mają żadnej informacji w dokumentach, a spisują wszystko.

Wychodzi na to, że tułać się mógł ponad rok, o ile ktoś go w miedzyczasie nie przygarnął , ale tego sie nie dowiemy..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dotarła karma - dziękujemy ;)

Niestety Foreścik nie jest tak wdzięczny jak ja, a na znak tego wziął karmę do pyska i pokazowo wypluł - tak kilka razy, żeby nie było wątpliwości, że to przypadek :diabloti:

Rano dostał małą puszeczkę, którą wsunął w 2 sekundy, ponieważ suchą owszem zjada, ale z taką łaską, że w końcu będzie mu żebra widać i powiedzą, że psa głodzę :evil_lol:

Jutro, jeśli pogoda dopisze zrobimy rano jakąś mini sesję do ogłoszeń, bo 2 zdjęcia na krzyż to dosyć mało, a dziś nie naładowałam telefonu, więc na spacer nawet go ze sobą nie brałam. Foreścik był bardzo grzeczny, ładnie dreptał obok, chociaż powiem szczerze, że nie jest to pies dla słabych babeczek na szpileczkach ;)

Jest też psiakiem dość wrażliwym, bo kiedy dziś siedzieliśmy na trawie - w sumie ja na trawie, a on na mnie :evil_lol: - i uprawialiśmy pieszczotliwe przepychanki, maluszek źle stanął na łapkę i narobił krzyku, a później na znak wielkiego cierpienia kulał, aż ... zapomniał ;)
Podczas dzisiejszego szczepienia też rozpaczał, więc dla mnie to konkretny szczyl jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...