Jump to content
Dogomania

Głodzony Tofik –odebrany podczas interwencj- ODSZEDŁ ZA TM:(


Zofija

Recommended Posts

[quote name='bela51']Biedne psiątko :-(:placz:
Niech tych jego opiekunów pieklo pochlonie !:angryy:[/QUOTE]

Bela51 wyjelas mi to z ust.

Czlowiek placze choc nawet Psiaka na oczy nie widzial,a takie kanalie iles tam lat z Psem zyli a na starosc potraktowali tak okrutnie :angryy:

Czemu ziemia takie kanalie nosi?Odebralabym im ostatnia kromke chleba,zeby poczuli jak to jest.Mam nadzieje ze zycie potraktuje ich tak samo na starosc!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestesmy podlym narodem :angryy: Choc zapewne to wina naszego wymiaru sprawiedliwosci i zbyt łagodnych kar.
Codziennie jakies wiesci o katowanych i glodzonych dzieciach, bo o zwierzetach to juz nie wspomne.
Na swiatło dzienne wychodzi moze 1 procent tego okrucienstwa, ktore dzieje sie na codzien.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

niech ich piekło pochłonie:angryy:. Tak Belu. Nienawidzę takich ludzi. Bezsilność. Niedobrze mi się robi jak myślę o takich ludziach. Nasz gatunek bywa podły. Podły. Żegnaj Tofiku, tak, przynajmnie już nie będziesz głodny. Jesu, ta mordka. Ten pies jak go zobaczyłam, tak zapadł mi w serce. Ten wzrok, ta zrezygnowana postawa i zniszczone ciało.....Czasem mam ochotę przejechać się do takich ludzi osobiście....

Link to comment
Share on other sites

Cały dzień nie mogę się pozbierać, myślę o tym biednym Dziecku zamęczonym przez dwa człekokształtne potwory...:(
Kiedy ludzie zrozumieją,że bestie zaczynają od zwierząt.....
Za znęcanie się nad żywą istotą-[B] każdą[/B]- powinny być niezwykle surowe kary...
Prawo lekceważy cierpienie zwierząt, kary są kpiną....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']przestał chodzić, załatwiał się pod siebie, serduszko ledwo biło. Te upały, stres, wyniszczony organizm....[B][U]Wet go uśpił. Choć ja nie mam zaufania do tego weta[/U][/B].[/QUOTE]

Ja jakoś też. Od pewnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Śpij spokojnie maluszku. Obyś znalazł się w jakimś lepszym świecie po tym koszmarze, który zafundowały Ci tutaj ludzkie kreatury.. Wierzę, że doznają kiedyś tego samego - może od swoich dzieci, a może zdychając gdzieś w przytułku, gdzie nikt się nad nimi nie pochyli nawet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...