Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Warszawa, 14.09.2013


Siberian Love

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']te finały to były jedne z najdłuzszych na jakich byłam, do konca nie udało mi się dotrwać..... Zaraz po bisach mojej grupy z ulgą że już koniec zapakowałyśmy się do domu a dojechałyśmy mocno w nocy.... stanowczo za długo to trwało. Ci co blisko mieszkają mogli zostać, ale przyjezdni mieli długie nocne powroty.
Dużo tez było papisiów - niesamowity widok.[/QUOTE]

No właśnie... może te "papisie" które nie są dzielone na grupy i wychodzi ich kilkadziesiąt powinny mieć jakieś kwalifikacje w ringach zaraz po skończonej ocenie? Teraz finały ciągną się w nieskończoność a 80% osób co czeka na BIS baby, szczeniąt i juniorów schodzi niezadowolona że się naczekali kilka godzin tylko po to żeby przebiec pół ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rachelek']No właśnie... może te "papisie" które nie są dzielone na grupy i wychodzi ich kilkadziesiąt powinny mieć jakieś kwalifikacje w ringach zaraz po skończonej ocenie? Teraz finały ciągną się w nieskończoność a 80% osób co czeka na BIS baby, szczeniąt i juniorów schodzi niezadowolona że się naczekali kilka godzin tylko po to żeby przebiec pół ringu.[/QUOTE]
w kilku cywilizowanych krajach tak jest - ringi "papisiów" sa obok - w końcu są tylko 4 miejsca na pudle a tych papisiów cały worek - po co więc męczyć ludzi, psy i samych siebie czekaniem na "coś" jak można by to zrobić sporo szybciej.

Link to comment
Share on other sites

A ja musze w końcu napisac o pewnej sprawie, bo niestety jest to sprawa niefajna...


Oddzial w Warszawie NIE przyjmuje zgloszeń na wystawe psów z zagranicy, które nie maja jeszcze wyrobionych rodowodów-do klasy baby,puppy, junior...:crazyeye:
znajoma z Ukrainy zgłosila suczke do klasy puppy, ja za suczke opłaciłam z mojego prywatnego konta. Zgłoszenia nie przyjeli. Zadzwoniłam, zostałam poinformowana,ze wg nich musi byc rodowód. Cóz-wypadałoby znac regulamin FCI.
Do klasy młodziezy włącznie, mozna zgłaszac psy bez gotowych rodowodów. Nieprzyjecie zgłoszenia było bezpodstawne.
Poprosiłam o zwrot wpłaconej przeze mnie kwoty, przesłalam potwierdzenie przelewu jaki wykonałam, nikt nawet nie odpowiedział na email, pieniedzy na razie na koncie nie widze...to juz kolejny raz, gdy ten oddział odrzuca zgłoszenie w ten sposób i nie zwraca kasy:mad: miałam podobny problem w poprzednich latach, gdy zgłaszałam suczki jako zagraniczne, zgłoszenia przyjete nie byly /klasa baby lub puppy/ a kasy mi nie zwrócono ! Pytam sie - jakim prawem ZK w Warszawie przywlasza sobie moje pieniadze ? bo skooro zgłoszenie odrzuca, zgloszenie oplacone-to opłate nalezy zwrócic !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']A ja musze w końcu napisac o pewnej sprawie, bo niestety jest to sprawa niefajna...


Oddzial w Warszawie NIE przyjmuje zgloszeń na wystawe psów z zagranicy, które nie maja jeszcze wyrobionych rodowodów-do klasy baby,puppy, junior...:crazyeye:
znajoma z Ukrainy zgłosila suczke do klasy puppy, ja za suczke opłaciłam z mojego prywatnego konta. Zgłoszenia nie przyjeli. Zadzwoniłam, zostałam poinformowana,ze wg nich musi byc rodowód. Cóz-wypadałoby znac regulamin FCI.
Do klasy młodziezy włącznie, mozna zgłaszac psy bez gotowych rodowodów. Nieprzyjecie zgłoszenia było bezpodstawne.
Poprosiłam o zwrot wpłaconej przeze mnie kwoty, przesłalam potwierdzenie przelewu jaki wykonałam, nikt nawet nie odpowiedział na email, pieniedzy na razie na koncie nie widze...to juz kolejny raz, gdy ten oddział odrzuca zgłoszenie w ten sposób i nie zwraca kasy:mad: miałam podobny problem w poprzednich latach, gdy zgłaszałam suczki jako zagraniczne, zgłoszenia przyjete nie byly /klasa baby lub puppy/ a kasy mi nie zwrócono ! Pytam sie - jakim prawem ZK w Warszawie przywlasza sobie moje pieniadze ? bo skooro zgłoszenie odrzuca, zgloszenie oplacone-to opłate nalezy zwrócic ![/QUOTE]

jakiś cyrk!!!! Przecież aż do klasy młodzieży włącznie można PKR w przygotowaniu - tak w całym FCI.... ktoś tu niedouczony lekko. Ale kasy nie ma nadal, tak?

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoń do oddziału. Niestety na maile często nie odpowiadają. Niestety, oddział nie przyjmuje psów bez wyrobionego rodowodu z zagranicy (polskie mają przynajmniej nr rej.) i nie wiem czy można coś na to poradzić, ale kasę oczywiście powinien Ci zwrócić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...