Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Największe "bojaki sylwestrowe" to Karis i Kofi. Karis nie chce wychodzić z domu, trzęsie się, kuli, a Kofi daje czadu i rozrabia. ;) Reszta psiaków boi się umiarkowanie lub nie boi się wcale. :)

Karis...

 

3b038ab5ee1b.jpg

 

Kofi...

 

224d95d9fd9c.jpg

 

Kolejny post napiszę w 2016 roku. Jak dożyję. ;)

Link to comment
Share on other sites

No i Rok 2016 stał się faktem. Jak bojaki sylwestrowe sobie poradziły z północnym halasem?

 

Tradycyjnie dali radę. ;) Nie obyło się bez drobnych zniszczeń i sprzątania sików. Zdarzyła się też jedna kupa.  :huh:

 

A jak Lilka? Zadowolona z zabawy sylwestrowej? Nawet nie chcesz wstawić jej fotki. 

 

 

 

Lida, czekam na odpowiedź w sprawie karmy Kofiego. Mogę zamówić, ale zwrot kasy musi być najpóźniej 11 stycznia. 

Link to comment
Share on other sites

Iilka nie jest typem bojaka sylwestrowego. Nie boi się tylko obszczekuje. O północy wyszliśmy przed dom złożyć sąsiadom życzenia i popodziwiac fajerwerki. Lilka została w domu z Artkiem - 5-latek przerazil się hałasu i nie chciał wyjść.

Link to comment
Share on other sites

W zderzeniu z dzisiejszym śniegiem widać było, że Lila nie jest jednak śnieżnobiała.  ;) 

 

Oj, tam... Zaraz porównujesz i to ze świeżym śniegiem. ;) Śliczna jest Lila i to najważniejsze. :) Zdjęcia wyjątkowe, klimatyczne - zwłaszcza portrety. Dzięki! Sprawiłaś mi radość. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Biało-czarni czyli Bastek i nasza Kiku...

dodane na zapodaj.net

Pieluchy dla Olo kupuje i przesyła Dominika z FB. Zawsze zamieszczam podziękowania. Do podziękowań bardzo chciał się przyłączyć Kofi. ;)

dodane na zapodaj.net

Kofi bardzo się zmienił m.in. w stosunku do innych psów. Mam nadzieję, że przemiana na dobre będzie trwała. :)

 

Bardzo martwiłam się o los Kory, chociaż nie była moją ulubienicą. W tej chwili jest bezpieczna i mogę odetchnąć z ulgą. Jest nawet kilka plusów wyprowadzki Kory. :) Przykro mi, że psiaki nie znajdują domów. Niestety, nie mam na to wpływu.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...